Хто спасе Голову СБУ у Львівській області Ткачука від вязниці?

            31.01.2019 року – «радісний день» у житті слідчого СВ Управління Служби Безпеки України у Львівській області Кононенка Д.Л. Слідчий суддя Галицького районного суду м. Львова, Волоско І.Р. іменем України, ухвалила рішення по справі  № 461/657/19, в якому зобовязала уповноважену особу Слідчого Відділу Служби Безпеки України у Львівській області, видати Паласу В.Г. належним чином завірену копію протоколу про прийняття заяви про вчинення кримінального правопорушення (або таке, що готується) від 14 січня 2019 січня року, яку слідчий СБУ, Кононенко напередодні, відмовився надавати.

Чому так зробив слідчий СБУ?

Через юридичну необізнаність, людську тупуватість чи впертість?

Чому «бикував» при прийнятті повідомлення про злочин, службовець такої поважної служби?

Чому слідчий Кононенко не виконав норм статті 60 КПК України?

 Стаття 60 КПК України :  Заявник.

  1. Заявником є фізична або юридична особа, яка звернулася із заявою або повідомленням про кримінальне правопорушення до органу державної влади, уповноваженого розпочати досудове розслідування, і не є потерпілим.
  2. Заявник має право: 1) отримати від органу, до якого він подав заяву, документ, що підтверджує її прийняття і реєстрацію; 1-1) отримувати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань; 2) подавати на підтвердження своєї заяви речі і документи; 3) отримати інформацію про закінчення досудового розслідування.

То ж чому не виконав норм цієї статті Кононенко? Та напевно тому, що керівник йому наказав не виконувати? Невже, цей же керівник дозволив слідчому «бикувати» на роботі, тобто порушувати кримінально – процесуальне законодавство?

Що ж зробив службовець СБУ після прийняття повідомлення про злочин від 14.01.2019 року? А ось, що. Наступного ж дня, тобто 15 січня 2019 року у листі № 62/6/1-217  «червонодупломник», він же:

слідчий СВ Управління Служби Безпеки України у Львівській області,

він же Кононенко Д.Л.,

він же “Дімич”

«підсунув» своєму босу, начальнику слідчого відділу, полковнику юстиції А.С.Кішу на підпис «творєніє мізків і рук СБУ-шних», лист в якому, мене інформують… і звертають мені увагу… :

Твою, дивізію…

1) Я що, прийшов в інформаційну агенцію, що ви мене інформуєте?

2) З якого, це переляку Ви, мені звертаєте увагу? Я що звертався до «школи благодних дівиць»?

Шановні інформатори і звертачі уваги, а Ви, випадково не забули, з чим я до Вас прийшов?

Я ж, не прийшов, зі зверненням. Я прийшов із заявою про злочин. Подав її, у відповідності до норм  ст.214 КПК України. Слідчий Слідчого Відділу Служби Безпеки України у Львівській області,  всупереч здоровому глузду і кримінально – процесуальному законодавству:

1) не надав мені копії заяви,

2) відмовився її реєструвати,

3) не розглянув заяву у відповідності до ст.214 КПК

4) не вніс відомості заяви про злочин до ЄРДР і не розпочав досудового розслідування

Дане неправомірне рішення слідчого Кононенка, я оскаржив слідчому судді а останній в свою чергу, виніс ухвалу в якій зобовязав, видати Паласу В.Г. належним чином завірену копію протоколу про прийняття заяви про вчинення кримінального правопорушення (або таке, що готується) від 14 січня 2019 року. Що ж далі…

Є таке, рішення, яке можливо бє по самолюбству службовців СБУ,  але рішення є і це факт. А що ж крутиться в думках у службовців СБУ? Як же ж так? Якийсь там, «земний хробак», кОзьол, чМосько, дозволив собі «нагнути» службовця СБУ? Причому зауважте, зробив це у відповідності і на підставі Закону?

Дане судове рішення через, можливу:

  • юридичну безграмотність
  • службову недбалість
  • необізнаність в кримінально-процесуальному законодавстві

Голова СБУ у Львівській області – не оскаржував. Припускаю, що не через те, що ухвали слідчого судді по бездіяльності слідчого чи прокурора не підлягають оскарженю…

Отже, рішення стало законним і обовязковим до виконання, уповноваженими особами СБУ, окрім того, воно було прийняте іменем України.

 Ну, що ж рішення надійшло до Слідчого Відділу Служби Безпеки України у Львівській області і потрапило до самого, самого головного СБУ-шного «насяльніке» області.

  І, що? Що знову, щось не так? Як мав би відреагувати на це рішення, вищезгаданий «всемогутній» правоохоронний орган та його  керівництво? Як, як – виконати. А чи виконали?

Продовжуємо далі:

Відриваючи свою дупу, від ліжка, зранку, сьомого лютого дві тисячі  девятнадцятого року, Начальник Управління Служби Безпеки України у Львівській області  О.А.Ткачук, не знав, що знайшов на свою «пяту точку» свіжу пригоду. Що це за пригода? Чесно кажучи, виглядає все дуже сумно.

Є законне рішення суду, де СБУ-шників зобовязали , видати Паласу В.Г. належним чином завірену копію протоколу про прийняття заяви про вчинення кримінального правопорушення (або таке, що готується) від 14 січня 2019 січня року, яке по сьогодні не виконано.

Що зробив отримавши рішення суду  керівник СБУ?  

Прошу  Вас, дати оцінку відповіді Начальника Управління  Служби Безпеки України у Львівській області  О.А.Ткачука від 07.02.2019 року № 62/6/ П-55/14 на ухвалу суду. Ось вона:

Так виглядає, що в момент надання відповіді, в корі півкуль головного мозку добродія Ткачука , щось пішло не так? Чи навпаки, так як завжди? Напрошується  запитання. Хіба, Начальник Управління  Служби Безпеки України у Львівській області, не бажає виконати рішення суду?

Припускаю, що розвязка цієї проблеми можлива у випадку, коли гіпотетично Начальник Управління  Служби Безпеки України у Львівській області  О.А.Ткачук, якимсь чином почне поважати Закони та Конституцію України і не звертатиме увагу на імпульси, які при прийнятті рішень, поступають з життєво важливих місць, що розміщені нижче голови.

Раніше у своїй статті,  Дві «хвойди», назвались СБУ-шниками та «розвели» сільраду на 1000 гривень?https://www.doviru.net/novyny/kolo-nedoviry/659-dvi-khvoidy-nazvalys-sbu-shnykamy-ta-rozvely-silradu-na-1000-hryven, я вже розповідав про підприємливих правоохоронців, які могли видати себе за СБУ-шників з метою отримати неправомірну винагороду(хабар).

А яку мету переслідує Начальник Управління  Служби Безпеки України у Львівській області в даній ситуації?

Хіба за, не виконання рішення суду, не настає кримінальна відповідальність за ст.382 ККУ?  Ось ця норма:  ч.3 ст. 382 ККУ «Невиконання судового рішення».

  Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою, яка займає відповідальне чи особливо відповідальне становище, або особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам і свободам громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, – караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Хіба, служба в СБУ, дає право бути понад Законом? Чи добродій  Ткачук “возомніл”  що він є – “Азьм Єзмь  і Жиє Сі”?

 Добродію  О.А.Ткачук :

1)перестаньте дискредитувати правоохоронний орган.

2)виконайте рішення суду.

3)надайте мені копію протоколу

і все у Вас буде добре.

Можливо…

 

 Закон один для всіх

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment