Чи пішов Синютка О.М. туди, куди його спровадив Дрогобицький намісник Шутко В.А?

Продовжуємо оприлюднення документів, які накопичились у директора ПП «Постінтур»  Соляна М.І.  впродовж кількох років  звернень у різні державні інстанції для того, щоб завершити почату справу по «замороженому» недобудованому об’єкту- «Адмінбудівлі райфінвідділу і КРУ» в м.Дрогобичі (власність Львівської ОДА).

24.04.2017 року Солян М.І. звернувся з черговим листом до Голови Львівської облдержадміністрації Синютки О.М., у якому зокрема вказав наступне:

«Під час особистого прийому 29.03.2017 року, Ви по телефону з головою Дрогобицької райдержадміністрації Шутко А.А. обумовили, що він прийме мене о 10-тій годині 30.03.2017 року.

30.03.2017 року, я разом з адвокатом Андренко В.І., який підготував усі необхідні документи, прийшли на прийом до голови Дрогобицької райдержадміністрації Шутко В.А. Останній відмовився по суті розглядати Ваше доручення, почав мене та адвоката ображати, лаятись в нашу адресу нецензурними словами.

Я попросив в моїй присутності, голову Дрогобицької  райдержадміністрації Шутко В.А. зателефонувати Вам, пане Олеже, так як Ви зобов’язали мене це передати, голові Дрогобицької райдержадміністрації, але останній відмовився це зробити та сказав передати Вам особисто: «Передайте  Синютці О.М., що пішов він на…»

Після цього вискочив із-за столу, хотів з нами битись та погрожував фізичною розправою.

Тому, я змушений був, знову записатись до Вас на особистий прийом.

Прошу Вас:

-призначити робочу зустріч в зв’язку з необхідністю залучення голови Дрогобицької райдержадміністрації  Шутко В.А.

– видати дві копії(належним чином завірених) протокольних доручень про виконання даної інвестиційної програми з залученням інвестиційних коштів для продовження незавершеного будівництва «Адмінбудинку райфінвідділу та КРУ», яке розташоване між будинками 45-47 по вул. 22-го Січня, м.Дрогобич, щоб оскаржити бездіяльність  голови Дрогобицької райдержадміністрації Шутко В.А. у Львівському окружному адміністративному суді;

– притягти голову Дрогобицької райдержадміністрації Шутко В.А. за хуліганські дії на робочому місці під час виконання останнім посадових обов’язків до дисциплінарної відповідальності та розглянути питання про доцільність  в майбутньому перебування його на даній посаді.(Я, директор ПП «Постінтур» Солян М.І. та адвокат Андренко В.І. готові дати письмові пояснення)».

Отож маємо те, що маємо. Голова Дрогобицької райдержадміністрації через відвідувачів і скаржників посилає голову облдержадміністрації на три літери! Як Вам,  шановні читачі, подобаються такі жарти чиновників досить високого рангу?  Уявіть, що Ви  приходите  до Шутка В.А., в розмові  посилаєтесь на рішення, думку, розмову з Головою облдержадміністрації, а Вам у відповідь:  «Передайте Синютці, щоб він пішов на …». Класно! Просто «капєць»! Мало того, Вас ще й обізвали, нахамили, нагрубили у державній установі . І це зробила посадова особа,  яку призначає Президент України!?  Де ми живемо?До чого докотились?

Таки ця недобудова впала комусь із чиновників райдержадміністрації в око? Хтось думками вже володіє цим «довгобудом»? Мабуть  і п.Шутко В.А. причетний до цього, якщо посилає Синютку О.М.  у таке, цілком  визначене  місце?

Я собі задав питання, а як на це зреагував п.Синютка О.М.? Невже не образився? Проковтнув, як холодну воду? Значить знає, за що його посилають у те місце? Тому, мабуть,  і не реагує відповідним чином?

 

13.06.2017 року за вих. № 5/7-4107/0/2-17/1-11 Львівська ОДА на адресу  директора ПП «Постінтур» скерувала відповідь на згаданий лист. Одразу хочу зауважити, що відповідь на звернення надана з порушенням вимог Закону України «Про звернення громадян», адже губернатор(особа, яка уповноважена надати відповідь) порушила строки  розгляду звернення, встановлені ст.20 Закону. Така поважна державна установа порушує Закон? Про,  що це може свідчити?  Мабуть правильно посилають губернатора у згадане місце?

Що ж написав у відповіді перший заступник голови Замлинський Р.Т? Нічого суттєвого, можна сказати- звичайна відписка! Зокрема у листі вказано таке:

«У відповідь на Ваш лист від 24.04.2017 року № 31 зазначаємо наступне.

Щодо Вашого прохання призначити робочу зустріч повідомляємо, що голова Дрогобицької райдержадміністрації Шутко В.А. в період з 24 травня по 15 червня 2017 року перебуває у відпустці (Розпорядження Голови Львівської обласної державної адміністрації «Про надання відпустки Шутко В.А. від 19.05.2017 року № 27/0/8-17 у додатку № 1). Тому вважаємо за доцільне проведення робочої зустрічі з усіма зацікавленими сторонами після закінчення відпустки голови Дрогобицької райдержадміністрації Шутка В.А. Про час та місце проведення зустрічі Вас буде поінформовано додатково».

Як на мене викладена частина листа за підписом Замлинського Р.Т. свідчить, що Синютка О.М.  розглянув згаданий лист п.Соляна М.І. і «подякував» голові Дрогобицької РДА Шутко В.А. за «привіт з посиланням на три літери» розпорядженням про відпустку. Значить , так треба? Він його послав на три літери, а той його й відпустку? Значить, то такий сигнал, обумовленість, посилати один одного на три літери через відвідувачів і скаржників? Нам, простим людям цього не зрозуміти! Мабуть, між собою вони спілкуються приблизно так: вибач, сьогодні я тебе послав, а завтра ти мене пошлеш і  ми будемо квиті? То так потрібно для простих людей, щоб створювати видимість роботи, дотримання закону, тощо?

Ви думаєте, що п.Замлинський, підписавши цей документ   поставив на контроль проведення робочої зустрічі після відпустки Шутко В.А.? Нічого подібного!   Шутко В.А. мабуть вже пішов у другу відпустку, а робочої зустрічі так і не було!!! Це, як у тій приказці: «Обіцянка-цяцянка, а дурнику-радість»! Хтось повідомив п.Соляна М.І. про час та місце такої зустрічі?  Чекайте, доки рак свисне!!! Оце і є сама звичайна бюрократично  корупційна система!!!  Елементарні питання державні чиновники не хочуть вирішувати! Зате, як швидко вирішують власні? Почитайте декларацію Синютки О.М. або іншого чиновника «вищого корпусу державної служби України».

Читаємо далі по тексту згаданий лист ОДА:

«У відповідь на Ваше звернення стосовно притягнення голови Дрогобицької райдержадміністрації Шутка В.А. до дисциплінарної відповідальності повідомляємо, що відповідно до п.5 ч.1 ст.15 Закону України «Про державну службу» дисциплінарні провадження щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А», та вносити суб’єкту призначення пропозиції за наслідками дисциплінарного провадження належить до компетенції Комісії з питань вищого корпусу державної служби. Тому, щодо притягнення голови Дрогобицької райдержадміністрації Шутка В.А. до дисциплінарної відповідальності рекомендуємо звертатись до Комісії з питань вищого корпусу державної служби України».

Ось такі рекомендації дав п.Замлинський  Р.Т.  директору ПП «Постінтур» у відповідь на нецензурщину, лайку, образи, намагання фізичної розправи  з відвідувачами у державній установі посадовою особою «вищого корпусу державної служби України».  Про що можна далі говорити? Про те, що один чиновник, захищає іншого? Це ж звичайна корупція!!! А кажуть, що у ОДА та РДА вона відсутня???

 

Журналіст ІА “Журналісти проти корупції»

Жуков О. 02.05.2018р.

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment