ПОЛІЦЕЙСЬКІ, ЩО ВИМАГАЛИ ШТРАФ, МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ТЮРЕМНИЙ ТЕРМІН?

ПОЛІЦЕЙСЬКІ, ЩО ВИМАГАЛИ ШТРАФ В ЦЕНТРІ ЛЬВОВА, МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ТЮРЕМНИЙ ТЕРМІН?

Зі змінами законодавства до нас прийшла оновлена патрульна поліція. Ми всі разом тішились коли поліцейські виховано та толерантно використовували законодавство для боротьби з порушниками.    Однак останнім часом, все більше і більше від водіїв чути розповіді про, не чистих на руку  нових поліцейських. Подейкують, що хлопці, які  перейшли зі старої міліції все ж таки переконали нових полісменів працювати так як колись.    Давайте подивимось як працює оновлена поліція на відео на прикладі «умовного» правопорушення:

Після деякого часу спілкування з працівниками поліції, я ще більше переконувався, що у них  існує проблема зі знаннями законодавства. Вони вкотре заплутались, і самі себе виказали коли повідомляли , що мають відеодоказ порушення, згодом повідомили що такого немає. То ж за що мене зупинили? На якій підставі? Те що комусь треба штрафу, чи компенсації  за штраф мене аж ніяк не влаштовувало.Крім того під відеофіксацію нами був проведений експеримент в якому, працівники поліції  помилившись декілька разів, зрозуміли, що з такої відстані де вони стояли не видно чи водій пристебнутий чи ні?

Після того, як поліцейські зрозуміли, що вони «влипли», вони почали погрожувати в такий спосіб чинити тиск на мене, це почув випадковий прохожий і заступився за мене. Замість слідчо-оперативної  групи приїхали такі самі патрульні працівники, я знову змущений був пояснювати, те саме цим молодим людям. А викликати  СОГ( слідчо-оперативну  групу) колєги поліціянти всупереч законодавству не хотіли. Методи старі зрозумілі. Одні покривають інших.

Спілкування затягнулось. Відверте покривання  протиправних дій поліціянтів мало бути чимось перерване. Працівники поліції показували  правовий нігілізм і відстоювали його з таким рвінням, що я засумнівався пробачте в їх адекватності.

Поліціянти не знали,що вони мають робити. Вони вже і штовхали мене,і затримували і не дозволяли переміщатись. Не байдужих громадян ставало все більше. Були й такі ,що не розуміли хто, кого і за що   але активно приймали участь в обговоренні протиправних дій.

Ми чекали на приїзд СОГ( слідчо-оперативну  групу) і фіксували, як за таке саме умовне порушення, ми припускаємо, що  працівник поліції отримав  неправомірну винагороду і відпустив водія. Свідомий громадянин зробив зауваження поліцейському, щодо  усного зауваження, яке було застосоване але не оформлене належним чином. Ось вам і працівники поліції. Самі порушують законодавство, а притягувати за його не виконання, хочуть нас? От вам і правоохоронці.

Ось приїхали  працівники СОГ. На відео не зафіксовано, як при предявленні документів слідчому на землю падає мішочок  з білим порошком ,який нагадує кокаїн. Слідчий швиденько забирає порошок і переводить розмову на інше, представляючи документи для ознайомлення але відмовляє у фіксації документа.

Згодом ми поїхали у ВП та оформили протокол про злочини поліціянтів. Далі буде…

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment