Пригоди Дейнеки в психлікарні?

Вже досить тривалий час існує судове протистояння між громадським активістом Віталієм Майбородою та  чиновником  обласного рівня  Анатолієм  Дейнекою.

 

               Віталій  Анатолійович Майбородаінженер лісового господарства, кандидат сільськогосподарських наук по спеціальності лісова таксація, член кореспондент  Лісівничої Академії наук України. Розробки Віталія  Анатолійовича  входять в нормативно – довідкові матеріали  для таксації лісів України та Молдавії.

                  Анатолій Михайлович Дейнека — академік Лісівничої академії наук України, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, доктор економічних наук, професор.

    Чому  Анатолій Михайлович, зачастив до Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні?

Після допису  “Українські гниди” в карпатських лісах, яке на сьогодні має більше 115 тисяч переглядів,  виник  позов про захист честі, гідності та ділової репутації, поданий Дейнекою Анатолієм Михайловичем. Звісно, кожна особа(Позивач) має право на звернення до суду, а (Відповідач) має право на захист. Одним із способів захисту представниками  Віталія  Майбороди було обрано звернення з клопотанням до головуючого судді про проведення судово –психологічної  експертизи. Таке клопотання було задоволено. Після однієї з таких експертиз ми з громадським діячем Орестом Кулиничем спробували поспілкуватись з Дейнекою Анатолієм Михайловичем. Однак, через ймовірну зайнятість на нарадах даного чиновника( який перебував на території  лікарні з представником), нам було відмовлено у наданні інформації про проходження судово-медичної експертизи. Ось як це було:

Нагадаю КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня», являється комунальним закладом Львівської обласної ради.  “Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня” знаходиться за адресою, 79021, м. Львів, вул. Кульпарківська, 95.

Свою думку з приводу проходження експертизи Орест Кулинич  висловив так:

Крім того, громадський діяч повважав за необхідне зауважити наступне:

Один з відділів даної лікарні, а саме той, де проводяться судово-медичні та інші експертизи  очолює :   Гуцал Володимир Йосипович ( завідувач відділу судово-психіатричної експертизи Львівської обласної психіатричної лікарні),головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з судово-психіатричної експертизи.

Давайте  подивимось, що каже цей незаангажований, незалежний фахівець з приводу  експертизи:

У громадських активістів є ряд додаткових запитань, наприклад:

1. Матеріали суду(ухвала про проведення судово-психологічної експертизи) поступили до лікарні  06.11.17 року то, що вони робили  в лікарні до теперішнього часу?

2. Замовник даної експертизи оплатив за послуги лікарні по проведенню даної експертизи 22 грудня 2017 року то, що робили з коштами за невиконану роботу?

3. Чи були неявки добродія Дейнеки до психлікарні ?

4.Коли на виконання рішення суду, був виданий наказ керівника лікарні про призначення вищевказаної експертизи?

5. Хто був призначений у склад комісії по проведенню експертизи?

6. Що було критерієм для  призначення лікарів для проведення судово-психологічної експертизи? Це не вичерпний  список питань, які турбують громадськість.

Тепер давайте разом спробуємо проаналізувати  дану ситуацію. Маємо три фахівця надзвичайно високого рівня. Кожен з них на власну думку виконує певну роботу та виконує її якісно. Давайте спробуємо розібратись хто, що робить  і наскільки добре?

                                                                Гуцал Володимир Йосипович :

 1. слідкує за проведенням судово-психіатричної експертизи, щоб було у відповідності і на підставі законодавства України?
 2. головний позаштатний спеціаліст Департаменту ОЗ ЛОДА з судово-психіатричної експертизи? Як на вашу думку, що це означає? Він підпорядковується Департаменту ОЗ ЛОДА чи ні? Він залежний чи не залежний від Департаменту ОЗ ЛОДА?

Зауважу, що  Дейнека  керує  Львівським ОУЛМГ  разом з керівником ОЗ ЛОДА контактують на  обласних нарадах.  От, так запитаннячко? Тоді яка буде експертиза? Залежна чи не залежна? А що воно має одне до одного : –  запитаєте Ви мене? Дійсно, що воно має одне до одного…? Звісно лікар нічого не знає про Дейнеку, вперше  чує і напевне ніколи його і не бачив? Ну хіба, що на фотографії у ЗМІ  або  з далеку  примружуючи одне око на «апаратній нараді», не сміючи з ним заговорити?

                                                        Анатолій Михайлович Дейнека :

1.Виконує обовязки передбачені  законодавством по збереженню лісів  і того, що у них водиться і плодиться ?

 1. Доктор економічних наук, професор(за інформацією ворожки «Ази» у майбутньому буде обраний ректором Національного Лісотехнічного Університету України)?

Наукову роботу залишимо у спокої, а от щодо обовязків зберігати ліси, поговоримо? Коли ти присутній на нараді  Львівської ОДА при  звіті, начальника  Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства то починаєш  уявляти собі, що або у тебе не всі в вдома або події відбувається не в Україні? Наприклад :

 • Ліс, ніхто не краде?
 • Дороги в лісах асфальтовані?
 • На лісовозах жодної нечіпованої деревини?
 • Обсяги головного користування збільшені на 124%?
 • Контрабанда, як явище викорінена?
 • ДП Львіський Лісовий Селекційно – Насіневий Центр в Брюховичах переробив насіння  стільки, що готовий забезпечити садивним матеріалом  мало не всю Західну Європу?
 • Вирубка лісу знижена до мінімуму( отже, скоро львівські ліси, як джунглі поглинуть Львів )?
 • Таке явище, як продаж контор лісництв, які будувались лісничими, викорінене?
 • Відтворення лісів йде випереджувальними темпами ?
 • Віднайдено 53 тисячі гектарів лісової площі, які було загублено за попередні роки невідомою особою ?
 • Переслідування , тиск на активістів через суд про стягнення коштів  та спричинення їм тілесних ушкоджень(арматурою по голові) стали байкою тобто неправдою?

Окрім цього, прекрасні смерекові ліси, які були посаджені  Австрійськими та Польськими лісівниками, можливо  виявлені  недавно  Дейнекою, можуть тільки підтвердити всесвітній заколот, що мав на меті  створення  екологічної катастрофи  в Українських Карпатах, саме зараз, коли управлінням керує Дейнека? Як, точно все прораховано? Виявити такий заколот, це я Вам скажу не кожен зможе. Тут треба мати дар? І цей чиновник його має…

                                                         Віталій  Анатолійович Майборода:

Хіба цей чоловік, робить вигляд, що бореться з лісовою мафією? А хіба він не виконує замовлення заможного олігарха та московського кримінального авторитета «Харька»?Монтаж  відео та фото матеріалів у фільмі “Українські гниди” в карпатських лісах , хіба це не нагадує вам фейк? Брехня  замаскована під боротьбу зі злочинцями, буцімто задокументована у вигляді фотографій вирубаних лісових площ ? Звідки ці фото? На Львівській землі такої місцевості напевно, що не має? Хіба що, це знімки з Марсу? Якісь видумані прокурори, керівники відділів поліції, лісівники, журналісти, державні номери КАМАЗів з дровами, а не з діловим лісом – це все оптичний обман зору ? Їх же насправді не існує чи існує? Цікаве таке собі фантастичне кіно?

Видумані історії про ешелони лісу, які йдуть за кордон, це «рука» Путіна та якимось невідомим чином  до цього причетний Майборода? Не здивуюсь коли довідаюсь, що добродій Віталій, троюрідний брат першої дружини, президента  країни агресора та полковник  ФСБ у відставці.

Всі свої  незліченні статки і маєтки він заробив, нещадно вирубуючи Карпати, а зараз всі його наміри направлені на підрив та дестабілізацію ситуації у Львівській області? Санітарні вирубки здорового лісу, хіба це не видумки  Майбороди, який ймовірно хоче очолити процес  збагачення за рахунок вирубки лісів.

«Беліз»,  «Сейшели», «Віргінські острови» (точніше – «Британські Віргінські острови») і «Кайманові острови», офшор «Домінікана» – це не вичерпний перелік місць, де має бути добре та затишно мільярдам  добродія Віталія Майбороди? Гроші люблять тишу, чи не так пане Майбородо ?

Під зовнішнє скромною особою Майбороди, маскується людина, черевики якої  можуть коштувати більше ніж річна зарплата  керівника Укрпошти України? То ж, що насправді  потрібно Майбороді? Невже  очолити агенцію лісових ресурсів чи все ж таки правди і справедливості? Хм…

 Простої  правди?                                                                                               

 Простої справедливості?

Шановні українці, можливо вже невдовзі, ми все це отримаємо. Нещодавно, головний редактор  газети «Тюрма і Воля», Анастасіо  Дупоніні, зацікавився інформацією та дійовими особами даного допису, тож незабаром, ця історія може стати цікавою читачам за межами України. З нетерпінням будемо чекати нових даних у цій історії та сподіваємось, що вибагливий Європейський читач дасть належну оцінку боротьбі з корупціонерами в  Україні. Повернемось до назви статті, сюжету та експертизи. “Пригоди Дейнеки в психлікарні”? Майборода «послав – направив»(за ухвалою суду)Дейнеку на експертизу. Дана експертиза має декілька етапів і тільки но почалась. Від результатів експертизи залежить чи збагатіє Дейнека і чи збідніє Майборода на суму близько 100 тисяч гривень.

Для родини Дейнек, які все життя чесно і важко працювали, ця сума надзвичайно велика. Для нечесного чиновника – це одноразова винагорода. Однак, на такому вчинку добродія Дейнеку до сьогодні, ще ні разу не зловили, що свідчить про доброчесність цієї особи. Чи не так? У протилежному  мені особисто, немає підстав сумніватись. А у когось, є підстави сумніватись у доброчесності Дейнеки? Повідомне мені про ці факти.

Для Майбороди, з його статками я припускаю, виплатити таку суму, яку просить Дейнека, це копійки, які він сміливо міг би жертвувати прохальникам , однак для першого(Майбороди), основне – це справедливість і правда, а для другого(Дейнеки) напевно що гроші? Бо інакше :

Чому, просить кошти Дейнека? Звісно окрім того ,що за законом має на це право.

Хіба,  на на щось бракує ? Можливо родина Дейнек недоїдає ?

Можливо, я  не так ставлю запитання? Можливо, не так формулюю або ж будую речення, за це “звиняйте”… Описана вище історія  має продовження. Що ж буде далі …?  Давайте дочекаємось висновків судово-психологічної експертизи…

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment