УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ ПРО ПРОБЛЕМИ ВОЇНІВ «АТО» ТА ЛЬВІСЬКУ ВЛАДУ.

Людина сама знайшла нас і розповіла про проблеми, які не видно назовні. Добродій Роман погодився про це говорити відверто та називати речі своїми іменами. Цей крок зроблений свідомо і так, як повідомляє учасник бойових дій, це тільки перший крок у «внутрішній війні», яку веде влада Львова з «атовцями». Зі слів добродія Романа він не один з такими проблемами, це означає що проблема не є індивідуальною, а системною. Ось відео :

«Ми тобі не держава»?

Цікаво, якщо Львів та львівські чиновники не держава, то хто ж тоді держава і що ж тоді держава?

Зрозуміло, що проблеми львівян, є поблемами  львівян, а не проблеми міського голови. Але…

Хто у Львові є над законом?

Той хто сьогодні над законом, завтра буде над державою…

Після невеличкої технічної перерви розмова була продовжена:

Після даного відео стає зрозумілим за рахунок кого і чого існує наша армія. Ось так, виходить що людина віддає свої кошти,  повязані з обороною своєї держави. Ризикує життям і здоровям. Після захисту держави, людина, повертається в мирне життя і тепер, треба захищати його права від чиновників. Тобто, ти нібито і заслужив, але ми можемо дати а можемо і не дати?

Ось, це, можемо дати, а можемо не дати і є корупційним ризиком, корупційною складовою у самій відвертій формі. Шановні учасники бойових дій, обєднуйтесь,  громада  допоможе вам у боротьбі з корупцією у владі. Корупція має імя, називайте його…

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment