Альо йоптв… це з Сихівського б..дь відділу поліції слідча Крохмальна …?

             Так от. 19.05.2018 року я отримав телефонний дзвінок від особи, яка представилась працівником Сихівського ВП ГУ НП у Львівській області слідчою Крохмальною С.Р. Слідча повідомила мене про виклик на допит у якості потерпілого у кримінальному провадженні № 12018140070001472. Я декілька разів перепитував її про свій статус у цьому провадженні. Потерпілого, декілька разів мені підтвердила слідча Крохмальна, що було встановлено на підставі заяви та памятки про права потерпілого, яка була мені видана в день повідомлення про злочин. Через деякий час я був у слідчої в кабінеті. Виписуючи повістку про виклик вона запитала (в моїй присутності) слідчого Медвідь В.М. що писати у повістці, той відповів : – «свідка». Я попросив видати Витяг з ЄРДР  по даному злочину і отримав його.Моє запитання, чому з потерпілого я за 1 хв.  був перекваліфікований у статус свідка, слідча зігнорувала. Згодом детальніше ознайомившись з Витягом з ЄРДР я побачив завідомо неправдиві відомості внесені в ЄРДР, а саме :

  • У графі «заявник або потерпілий» – правоохоронний орган приписав собі моє повідомлення про злочин. Для чого? Для збільшення статистики? Мовля, от поліція сама виявила. Ага взяла і виявила. Поліції принесли готове, а слідчі в ЄРДР вписати правдиво не здатні.
  • У графі «правова кваліфікація» – замість двох статей внесена тільки одна. ст.396 ККУ не внесена. Що, це у слідчої ручки заніміли чи мізки відімкнулись?
  • У графі «фабула» – правопорушниця Чорній вказана як інша особа, Чорна. Суддя Сихівського суду Чорна  можливо і буде притягнута до кримінальної відповідальності але не за тією заявою про злочин… Піждіть. Всьому свій час.  Чому так?                                                                                               З цього приводу слідчою пояснень теж не  надавалось. Я повідомив присутніх та слідчу про порушення моїх законних прав та почав фіксувати правопорушення. Подивіться будь ласка на відео:


Поведінка слідчої Крохмальної та керівника слідства Дзюдзя мягко кажучи  дискредитує правоохоронний орган. Керівник слідства навчав молодого працівника, що громадянина України, який має певні права по Конституції  та законодавству, власника всіх надбань України  можна видворити (випхати, вигнати) з відділу поліції як безправну тварину, як собаку дику… Те, що в тому числі і службові кабінети не є власністю Дзюдзя чи Крохмальної має бути зрозуміло їм самим. Однак судячи з поведінки цих осіб розуміння слова культура, тактовність повага, честь та гідность їм не знайомі.

Через деякий час вийшовши з відділу поліції, я зустрів Начальника Сихівської поліції Підлужного і висказав йому свою думку з приводу вищевказаних подій. На моє здивування він зі мною погодився. Ми взагалі погодили позицію законодавства, а саме те:  що дане справе кримінальне провадження № 12018140070001472, підслідне К-Бузькому ВП ГУ НП у Львівській області. Для чого тоді переведений з К-Бузького відділення Радехівської місцевої прокуратури( м.К-Бузька) до Сихівської місцевої прокуратури (м.Львів) прокурор Головка, який є процесуальним керівником у вищевказаному провадженні № 12018140070001472, «ліпить горбатого» і зобовязує слідчу Крохмальну вчиняти протиправні дії? Для того,щоб закрити кримінальне провадження? Розслідувати, що розуму бракує?

Можливо прокурор Головка з К-Бузької прокуратури та керівник Сихівського ВП м.Львова Підлужний (колишній керівник К-Бузької поліції) не знайомі?

Чи наприклад :  так випадково сталося, що керівники Поліції області та керівники прокуратури області не спеціально призначили на посади в Сихові, двох правоохоронців, колєг “нерозлийвода”, які на річному звіті К-Бузької райради, хизувались двоє, що за 2016 рік з 4,5 тисяч заяв про злочини в ЄРДР було внесено 1,5 тисячі ?

Сумка вічнозелених купюр тяжка, це кожен пересічний громадянин знає? Одному донести до Обласної поліції та до Обласної прокуратури тяжко?

Можливо тому, ці призначення були реалізовані?  Двоє там, двоє тут.  Правоохоронний тандем? Гіпотетично. А практично,таке можливе? Як до Підлужного, так і до Головки, особистої неприязні в мене немає.

 Але коли Ви на роботі хлопці, тобто за гроші платників податків починаєте гнобити нас і вчиняєте речі не сумісні з честю мундира і виходите своїми діями чи бездіяльністю за рамки чинного законодавства України, перепрошую мовчати не буду. Все таємне стане явним…

Яка ж правова кваліфікація з даного допису, випливає? По фактам  протиправних дій керівника слідства Дзюдзя ,слідчої Сихівського ВП Крохмальної, прокурора Місцевої прокуратури № 1 Головки,  керівника Сихівської поліції Підлужного, судді  Сихівського  суду м.Львова Чорної, по кожному з цих епізодів, плаче ККУ.

А в цілому на них всіх могло б бути достатнім 255 ККУ «Створення злочинної організації»

 та 256 ККУ «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності»?

Далі буде…

 

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Коментарі

  • Serg

    підтверджую, ні на що не здатні, крім хамства і відписок … навть після скасування їх тупих постанов ні х… не чухаються, лише жирують за наші податки…

Leave a Comment