Бухаєш? Вмієш “зажигати”? Приходь до нас! Дружна компанія поліцейських гУнП у Л/о чекає на тебе? або Як відгуляли Відьомську ніч поліціянти Львова?

Геловін або Відьомська ніч — сучасне свято, яке походить від старовинного кельтського. Святкується в ніч проти 1 листопада. Після прийняття християнства його святкували як «надвечір’я Дня всіх святих». Найгучніше відзначається у США, Канаді, Ірландії та Великій Британії від тепер і в Україні, а відтак і у Львові.

31.10.18 року я був запрошений на бізнес семінар у готель “Ріос”, що у Львові по вул. Гнатюка 12. Я прибув у вищевказаний  готель.  На вході, мене зустріла особа (сторож, адміністратор, нічний директор), не важливо як звучить його посада, однак особа, дала мені зрозуміти, що він тут самий головний. Я повідомив, що запрошений в приміщення № 509.

– “Напиши тут свої дані і підпишись ” – наказав мені  бік – бос , швирнувши мені якийсь журнал.  Від такого тону та наглості  сторожа, я оторопів. А чим, це передбачено, що я зобовязаний  у якомусь там журналі, щось писати? Я розяснив бік-босу, що це його обовязки заповнювати цей журнал, і аж ніяк не мій обовязок. Окрім, цього я наголосив, що не заперечую надати певні відомості про мету візиту у готель. Що з цього вийшло на відео:

Я спробував вдруге, дати шанс Льосі, реабілітувати себе і прийняти вірне рішення. Однак,  можливо колишня робота цієї особи, або ж відсутність  певних розумових здатностей,  не давало  жодних шансів особі прийняти адекватне рішення. Запрограмований на певні дії,  сторож, торочив : не пропущу…  Отож, друга спроба, теж не дала бажаного результату, однак з реактивною швидкістю на виклик, через годину приїхали працівники ДСО, ось як це було:

Однак і після цього, ні працівники ДСО, ні сам  бік-бос Льоха,  так і не розуміли, що відбувається та на чиєму боці закон?

Після цього, я ще тричі викликав працівників поліції для фіксування злочину, але всі працівники поліції, мабуть святкували Хелловін? Наряд поліціянтів, так і не прибув на виклик. Про, це було повідомлено на лінію 102. “Якщо Магомет не йде до гори, то гора піде до Магомета”, от я і попрямував до Галицького ВП ГУНП у Львівській області.

Після того, як слідчий почув про проблему та мої наміри, він піднявся на поверх і зачинився у своєму службовому кабінеті. Що тільки не робили службовці:

  • Три працівники райвідділу на чолі з черговим просили відчинити двері
  • Викликана патрульна поліція, пів години вмовляла прийняти у мене заяву про злочин
  • Скарга на лінію 102 про відмову слідчим Калькою виконувати свої посадові обовязки

Нічого, з вище перечисленого не дало позитивного результату, ось цьому відеодоказ:

Що ж це за день такий, подумав я? Поліція відмовляється виконувати свої повноваження? Чому зачинився слідчий? Білочка прийшла? Горішків я не мав, тому зробив повідомлення на лінію 102, а саме : попросив, щоб для білочки слідчого Кальки, привезли горішків. Після цього, я направився у свій рідний та дорогий Личаківський відділ поліції.

Зайшовши у ВП Личаківського району я подумав :  ” У цьому відділку поліції  вже точно все буде все згідно закону”. Я попросив  чергового, викликати слідчого. Коли до мене, взамін слідчого прийшов опер я запідозрив, що щось не так. Моя інтуїція підказувала мені, що  зараз буде “кіно”, оскільки слідчі  на той час, закінчились,і були тільки опера. Так і сталось. 20-ть хвилин я змушений був проводити розяснювальну роботу оперу, щодо застосування кримінально-процесуального законодавства України. Побачивши певні характерні ознаки  алкогольного спяніння під час написання заяви про злочин, я змушений  був перейти до відеофіксування  неадекватної поведінки оперуповноваженого:

Після оформлення заяви про злочин, оперок погодився надати мені копію заяви та памятку про права потерпілої особи. Однак, поспілкувавшись з черговим  Личаківського ВП, Аржаковим, який переконав опера у зворотньому, останній відмовився від своєї обіцянки. Дурні, подумав я? Ті хто вас консультує, теж дурні? Ваші керівники, в області, такі ж самі чи ще дурніші? Чому не вчинити згідно закону? Чому опер діяв за принципом “через задній прохід”?

В цей час на робочому місці зявився молодий слідчий Герич. Через 20 хв. виконання ним службових обовязків, у мене  було:

1)Копія повідомлення про злочин (ст.214 КПКУ)

2)Памятка про права потерпілої особи (ч.2 ст.55 КПКУ)

3) Чудовий настрій

  •      Чому ж тоді, …дь, такі як Павленко, Аржаков дискредитуючи правоохоронну систему, через свою непрофесійність, некомпетентність, а можливо і предуркуватість, працюють та псують настрій людям, статистику поліції ? Чому? Адже, від таких от, як вони – залежать людські  долі?
  •   І де, був до того, слідчий Герич? Чому, не прийшов і не навчив, як треба працювати Павленка і  Аржакова?

Про стан алкогольного спяніння за ознаками неадекватної поведінки та запаху алкоголю з рота, я зробив відповідне повідомлення:

  1. на лінію 102
  2. черговому ГУ НП у Львівській області
  3. відповідальному ГУ НП у Львівській області

Згодом я поспілкувався з відповідальним ГУ НП у Львівській області

А пізніше, ще одна розмова з виконуючим обовязки керівника Личаківського ВП, про те куди повезуть опера на освідування:

Фок так і не зявився. Окрім цього ніякого направлення ніхто нікуди не брав. Він призначав мені зустрічі, то в одному, то в іншому місці  Львова, відтягуючи час проведення освідування, я це розумів але вплинути на це в той час не міг, оскільки це була глибока ніч.  Я знову зателефонував відповідальному:

Чергові обіцянки правоохоронців  так і не були виконані. Ніхто з поліцейських  і не думав повертатись у  “Відьомське пекло”, а щоб розмова не була продовжена, черговий Личаківського відділу поліції Аржаков, увімкнув “глушилку”, яка не дала мені можливості спілкуватись.

Зранку, як і було задумано біля 6-ої години мені зателефонували і запросили у ГУНП у Львівській області на вул. Григоренка. Ось з якого часу  почнеться стрімка карєра опера Павленка. Чому? Зараз побачите. Бо вміє правильно “бухати”?

З часу виявлення запаху алкоголю у опера до моменту освідування, пройшло більше ніж вісім годин. Опер це знав і перевіряючі теж це знали.  То чому ж так? Коли, водія освідчують на стан спяніння то все швиденько, оперативненько до години часу і ти вже покараний.

А от з працівниками поліції не так? Бухаєш! Чекаєш 8 годин ( колєги, тебе возять по лікарнях, прокачують, проколюють) – опа,  і ти вже можеш дути хоч у трембіту. Це справедливо? То, кого, захищають працівники поліції? Пияків у своїх лавах? Можливо нас обслуговує певна каста пияків у поліції? Можливо в поліції Львівської області буде нове гасло :

Бухаєш? Вмієш “зажигати”? Приходь до нас! Дружна компанія поліцейських  гУнП у Л/о чекає на тебе? Не вмієш бухати -навчимо! Не хочеш бухати – примусимо ! Який же висновок з цієї ситуації ?

Валєра,  що ж ти розвів у поліції ? У народі кажуть покажи свого собаку і я скажу хто твій господар! Так от Валєра твої “собаки”- пияки, а хто Ти  думай сам. Ти знаєш! Коли за кермом в “дупель” пяний слєдак, прокурор чи суддя, вбив людину, то через не досконалу систему правосуддя, він  можливо, не буде притягнутий до відповідальності. Так от:

  1. Те, що в черговий раз працівник поліції уник відповідальності – не вказує на те, що він не винуватий?
  2. А ми раді, за те, що цей працівник поліції, за цих вісім годин не сів за кермо і не вбив людину?

Ми і надалі будемо слідкувати за виконанням службових обовязків правоохоронцями області.

Як у день так і у ночі.

Поліція, світлофори та повії – працюють цілодобово і ніякого, там спати чи закривати райвідділ !!!

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment