CАбака лаЄть карАван ідЬОтЬ

        

 Безліч статей з фактами про ймовірну службову недбалість(ст..367 ККУ), зловживання службовим станом(ст.364 ККУ), перевищення службових повноважень(ст.365 ККУ), службове підроблення(ст..366 ККУ), прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою(ст.368 ККУ) ,умисне вбивство(ст..115 ККУ),умисне знищення або пошкодження майна(ст..194 ККУ)…Це не вичерпний перелік злочинів які вчиняються на території Новоград-Волинського району, зокрема у самому Новоград-Волинську, Житомирської області.

 Безліч повідомлень про злочини в поліцію, прокуратуру, НАБУ, СБУ по ст..255-256 ККУ залишаються розглянутими і вирішуються у порядку передбаченому Законом України «Про звернення громадян». Хм. Про що це свідчить? Невже про дискредитацію правохоронних органів через :  А) тупість, правовий нігілізм, розумову неповноздатність, недбалість, пофігізм, «папапарєшаїзм», та інші явища можливо присутні у певної кількості особового складу правоохоронних органів? Б) наявність в цих органах організованої злочинної організації створеної з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, вчинюваних такою організацією, а також організація, керівництво чи сприяння зустрічі (сходці) представників злочинних організацій або організованих груп для розроблення планів і умов спільного вчинення злочинів, матеріального забезпечення злочинної діяльності чи координації дій об’єднань злочинних організацій або організованих груп та заздалегідь не обіцяне сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності шляхом надання приміщень, сховищ, транспортних засобів, інформації, документів, технічних пристроїв, грошей, цінних паперів, а також заздалегідь не обіцяне здійснення інших дій по створенню умов, які сприяють їх злочинній діяльності?  Від вищевказаних факторів залежить наше життя. Від службових осіб правоохоронних органів залежить загальнодержавна ситуація, щодо рівня злочинності, громадського порядку дотримання законів та Конституції України на певній території держави. Прошу Вас переглянути, ще один резонансний факт знущання над громадянином України. Ось відео:

   

 Зараз шановні Новоград-Волинці, я поставлю запитання від ВИРІШЕННЯ якого буде залежати Ваше майбутнє:

  •  Чому керівник Новоград –Волинської поліції та його заступник не притягнутий до кримінальної  відповідальності?
  • Чому керівник Новоград –Волинської прокуратури та його заступник не притягнутий до кримінальної відповідальності?
  • Чому керівник Житомирської обласної поліції та його заступники не притягнуті до кримінальної відповідальності?
  • Чому керівник Житомирської обласної прокуратури та його заступники не притягнуті до кримінальної відповідальності?
  • Чому судді Новоград –Волинського суду та судді Житомирського Апеляційного суду не притягнуті до кримінальної відповідальності?  Хіба, вони святі? Хтось з Вас міг би задати запитання, а чому я не притягнутий до кримінальної відповідальності і чому інші не притягнуті? А, я  Вам відповім: А з чого Ви взяли, що я не притягнутий до кримінальної відповідальності? А інші  особи хіба не притягаються до кримінальної відповідальності? Це ж нормально. Чи ні? Хто має бути притягнутий до кримінальної відповідальності та що таке кримінальна відповідальність? Криміна́льна відповіда́льність — різновид юридичної відповідальності, обов’язок особи, яка вчинила злочин, зазнати державного осуду в формі кримінального покарання. … Початком кримінальної відповідальності є вчинення злочину.  А тепер трішечки аналізу! Те, з чим ми звертаємось до правоохоронного органу і те, що ми отримуємо на томість від цього органу, це не є злочином?  Коли ти в правоохоронний орган подаєш повідомлення про злочин у відповідності до ст.214 КПК, а вони тобі – у відповідності до Закону України «Про звернення громадян» надають відповідь?  Це ж, пряме укривання злочину?  Чи не так?А той хто укриває злочин, той хто – злочинець, вірно?  А тепер завершую. Поки Ви, шановні, маленькі та великі Українці сидите вдома на дивані чи на  кухні і намагаєтесь збудувати незалежну Україну «язиком», в цей час від свавілля  службових осіб  може загинути людинаЦе не стосується Вас, поки від такого свавілля не загине Ваша дитина, брат, сестра, батько, мати, кум, сват, теща, тесть…  А чи можете Ви,змінити ситуацію на краще? Звісно, що так. Новітня історія України все, це доказувала і не один раз. Тож зауважу,що дядько чи тітка з сусідньої держави, робити Вам порядок не приїде? Ви це бачите зараз, по Криму та Донбасу. Тільки гуртом ми досягнемо добробуту…  А зараз ситуація така
  • байдужість людей, спонукає службовців у пагонах і без них вчиняти беззаконня. Вони розуміють, що не будуть покарані, бо людям байдуже або страшно. А ті що самотужки про це говорять є одиницями і тому:      
  •    CАбака лаЄть карАван ідЬОтЬ

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment