Через байдужість громади чиновники з К-Бузької «кайфують» від щастя.

    Ка́м’янка-Бу́зький райо́н — район України на північному сході Львівської області. Районний та адміністративний центр — місто районного значення Кам’янка-Бузька. Населення становить 57 330 осіб. Площа району 867 км². Утворено 1940 року.

Як Ви гадаєте? Кому серед цієї кількості людей (57 тисяч 330 осіб), потрібно знати, розуміти,  допомагати у вирішенні Ваших особистих проблем ? Згідно законодавства, це повинні робити представники, тобто депутати. Повинні… А чи виконують депутати свої обіцянки? А чи потрібні Ваші проблеми депутату? Що у нього своїх проблем не має?

Окрім цього, у нас є слуги народу, чиновники в «мягких» кріслах з РДА. О! А тут слово  чиновник можна прирівняти слову «Цар», «Імператор»… З того і висновок, коли це імператор думав не про себе, а про своїх «рабів»?

У багатьох населених пунктах Ка́м’янка-Бу́зького райо́ну ( сільських радах) пройшли вибори до Обєднаної Територіальної Громади. Я так розумію внаслідок цього, економічного прориву в селах  колишніх сільрад станом на сьогодні, не сталося. Ну гаразд, почекаємо знову. Можливо років так за 5,10,20,50 побачимо зрушення? Чи готові ми чекати? Та напевно готові, якщо сидимо вдома і чекаємо, що прилетить чародій в голубому гвинтокрилі і безоплатно покаже кіно…

Більша половина громадян скаже :  « А , що ми зробимо»?…

А інша половина громадян проголосить : «А чому ми маємо щось робити , нехай Вони роблять  (чиновники) тобто, хтось інший,  а не громадянин».

В кінцевому результаті чиновник, міркує собі:  «Їм не треба , а мені воно треба?». Чиновник, що так зарплату з премією отримає тобто, якщо буде вирішувати громадські питання та у випадку коли не буде виконувати громадські питання, все рівно отримає винагороду…

Хтось за час існування вимагав «по денного» звіту чиновника?

1.Що чиновник робив на протязі 8-ми годин робочого часу?

2.Що чиновник   робив на протязі  22-24 робочих дня місяця?

3.Що чиновник  робив на протязі  12-ти місяців?

Скоріш за все, такі нововведення скоро будуть впроваджені для наших дорогих районних чиновників.

 А для депутатів запитання «Скільки секунд на день депутат думав про свого виборця?»

А, що в цей час робив виборець, громадянин ?

Дехто, не вдоволений життям, «задерши» ноги до гори, лежачи на дивані критикує владу вдома.

Дехто, «проклинає» чиновників на роботі.

Дехто,  критикує владу  із-за кордону.

 Якщо не має реальних дій і пропозицій від громади чиновникам,  вони «кайфують» від щастя.

Ні крики ! Ні прокльони чиновнику не страшні тому, що такий підхід є протиправний і чиновник знає, що його захистить «владна система»  через поліцію, прокуратуру , СБУ та суд.

Лише правильна послідовність дій відповідно до чинного законодавства, зможе показати можливу  нікчемність, відсутність знань чинного законодавства, а в деяких випадках «просту людську тупість» чиновників від яких залежить добробут нашої громади  та завдяки цьому можна буде розраховувати на зміни.

Кожне питання в районі  повинно вирішуватись із урахуванням  думки громади ( круглі столи, громадські слухання, загальні збори …). Влада ігнорує ці законні вимоги законодавства. Відсутність громадських рад в районі або їх присутність на «папері»  відверто дивує.

Все це, та інше стало причиною ініціювання мною та декількома не байдужими громадянами проведення зібрання схожого на «круглий стіл». Це не був запланований захід. Однак, коли я з однодумцями обговорював певні питання,  важливі для громади К-Бузького району  на нашу думку, виникали запитання, що буде після обговорення?

Ми розійдемось по домівкам?

Порушені питання забудуться або ми знову зберемся і будемо «мусолити» ці питання знову і знову.

Було прийнято рішення знайти приміщення для проведення заходу і ми його знайшли.

Десь приблизно так мало б виглядати формування, узгодження єдиної думки громади до вирішення певних питань. Підсумком цієї зустрічі була резолюція Ви її почули.

1.Байдужість громади до проблем.

2.Не дотримання Конституції та законів України на території К-Бузького району.

3.Не дотримання законодавства стосовно публічності.

 Громадянине прояви свою позицію. Навчись впливати на владу правильно у відповідності до законодавства і ти побачиш сльози чиновника, який «ридаючи», плазуючи на колінах буде просити не застосовувати відносно нього норм чинного законодавства.

 Пропонуємо Вам:

1.Приєднатись до активної громадської позиції, щодо захисту прав громади та участі у державотворчих процесах у спосіб проведення круглих столів, громадських слухань, загальних зборів…

2.Дані заходи проводити систематично 1 раз на місяць у встановлений час та у визначеному місці.

 Думка кожного важлива для нас.

 Контакти:

 *   067 712 43 17

 *   066 999 26 15 (вайбер, вацап, месенджер)

                                           Від кожного з нас залежить якою буде наша держава

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment