Чи, має обмеження, необмежене коло потерпілих від незаконних дій сільської ради?

 

Ця публікація буде продовженням теми, яка започаткована у попередній публікації під назвою «Фальсифікатори в погонах у Кам’янці-Бузькій?».

16.09.2020 року Кам’янка-Бузький районний суд Львівської області,  розглянувши у судовому засіданні мою скаргу, скасував постанову заступника начальника ВП-начальника слідчого відділу Кам’янка-Бузького ВП  Бути О.М. про закриття кримінального провадження.

Нагадаю, що за матеріалами  цієї справи  проводиться досудове розслідування  за фактом службового підроблення посадовими особами Старояричівської сільської ради договору про технічне переоснащення електроустановок свердловин цієї ради. З кінця 2018 року поліція тричі закривала цю справу і кожного разу я оскаржував  незаконні дії слідчих. Чому? Тому, що набрали неуків –слідчих, які систематично порушують вимоги КПК України і намагаються приховати інші злочинні дії посадовців сільської ради.

Які це незаконні дії? Перше- це порушення правил охорони або використання надр.

Друге-викрадення води.

Третє- нецільове використання бюджетних коштів.

Четверте- привласнення, розтрата або заволодіння шляхом зловживання службовим становищем.

Всі ці злочинні дії знаходяться у полі зору слідства і жодних дій по їх розслідуванню  ними не вживається.

В залі судового засідання слідчий Піско Ю.І.  намагався переконати суд у тому, що в діях посадовців сільської ради немає складу злочину, посилаючись  на їх покази та  заяви про це. Невже той, хто  вчинив правопорушення  признається слідчому у цьому?

Поясню це приблизно так-гвалтівник ніколи не признається у вчиненому злочині, якщо  цей злочин не буде доведений в інший спосіб (шляхом експертиз, показами свідків, тощо); злочинець, що вчинив крадіжку- теж буде  заперечувати злочин  до останнього і лише припертий іншими доказами, може бути притягнутий до відповідальності. Тобто, одних свідчень, осіб- зацікавлених у ту чи іншу сторону- замало. Тож слідчий намагався переконати  суд про відсутність складу злочину на підставі показань зацікавлених осіб. Це вже не перший раз.  Значить слідство зацікавлене у закритті справи? Значить є певний інтерес?(Монетизований,  корумпований, пов’язаний на кумівстві,  родинних зв’язках чи елементарному незнанні закону?).

Яка б не була  основа(підстава) для прийняття таких незаконних рішень напрошується один висновок- таким слідчим не місце в правоохоронних органах.

Посудіть самі, шановні читачі. Слідчим , Буті О.М.  держава платить заробітну плату за те, щоб вони, як посадові особи захищали права людей , громадян України. Поліція називається правоохоронним органом(від слова право та слова охорона).Тобто, цим посадовцям за гроші платників податків(цих самих громадян) держава доручила охороняти інтереси  самих громадян(в тому числі вести боротьбу з розкрадачами, в тому числі державних надр). А згадані посадові особи з розумним виглядом кажуть, що немає складу злочину в діях посадовців сільської ради, які впродовж кількох років качають  воду з державних надр(питну) без дозволу. Це звичайна крадіжка, чи  дитячі забавки? А, як тоді розуміти дії «правоохоронців- кришувальників», які знають про ці незаконні дії і не вживають жодних заходів для їх припинення? Роз… во? Чи, спланована злочинна діяльність? Чи,  виконання наказу вищестоящого начальства? Можливо, це генерал Віконський В.В. дав таку вказівку чи, начальник слідчого управління Харченко Н.? Можливо Міністр внутрішніх справ Акаваков А. має долю в бізнесі сільської ради? А може керівники обласної прокуратури качають з водою «зелень»? Невже вони діляться з Президентом України? А може Прем’єр- Міністру перепадає- капає або тече тоненькою цівкою грошовий потік ?

Великі об’єми питної води незаконно щороку добуваються сільською радою без відповідного дозволу. Фактично розкрадаються державні надра. Хто від цього потерпає? Держава? Але держава- це не аморфне поняття. Це, в тому числі люди, які живуть на цій території.  Всі громадяни України, адже державні надра належать народу України. Значить, крадуть цю воду в мене, моїх близьких, моїх сусідів, моїх знайомих. Крадуть воду у того ж слідчого Піска Ю.І.,  у слідчої Гарди-Кушинської У.Я., у начальника слідчого відділу Бути О,М.,  у всіх працівників поліції Кам’янка-Бузького району та їх родичів та близьких; у начальника ГУ НП у Львівській області Віконського В.В., у його  заступника-Харченко Н., у заступника начальника слідчого управління ГУ НП У Львівській області Ткачика А., у cлідчого з ОВС СУ Марко Л. та всіх інших поліцейських Львівщини та їх близьких, рідних та знайомих; крадуть у прокурорів Кам’янка-Бузького відділу  та  Радехівської місцевої прокуратури і їх близьких та рідних; крадуть у суддів Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області Самсіна М.Л., Бакай І.А., Костюк У.І., Котормуса Т.І.  та всіх інших працівників суду та родичів; крадуть навіть ще у ненароджених дітей; крадуть у Президента України, Міністра внутрішніх справ України та Прем»єр –Міністра; крадуть, крадуть, крадуть у всіх громадян України.

Чому скрізь і всюду  неконтрольованість? Що ми лишимо нашим дітям,  внукам та ненародженим? Які наслідки можуть бути від цієї безгосподарності та вседозволеності?  Хто це може передбачити? Можливі катастрофи, епідемії, засухи, нестача води, землетруси,  пожежі, загибель значної кількості людей?

А, може ця крадіжка поширюється на територію всієї Європи? Ми ж не знаємо,   яку  площу займає підземне озеро питної води? Можливо, воно має значні розміри і пролягає  під територією Польщі, Німеччини , Франції?  Уявляєте можливість  пред’явлення фінансових претензій інших держав за таку крадіжку? Хто буде платити?

Можливо, хтось із вказаних вище  посадовців не краде, а отримує «долю» від вкраденого в інших громадян? Тож, хто мав би цим займатись належними чином? Але, нема кому? Всі причетні посадовці мають свій інтерес? Тому, що в Кам’янці-Бузькій працюють не слідчі, а непрофесійні, некомпетентні, не навчені або такі, що не хочуть розуміти і вчитись, яких не цікавить доля держави та нашого майбутнього. Їм дали великі повноваження, встановили заробітну плату та вручили  відповідні зобов’язання. Повноваження та гроші вони визнають, плекають, з радістю користуються ними,  як дорослі люди,  а зобов’язання, в тому числі щодо розслідування справ –ігнорують, як діти, придумують «казки» для оточення та інших таких самих, як виправдовування своєї бездіяльності.

Що можуть зробити наші громадяни в  цій ситуації? Кожен громадянин України може подати до поліції заяву, щодо розкрадань питної води  Старояричівською сільською радою і заявити свої претензії до неї, як потерпіла сторона. Таким людей-потерпілих може бути необмежене коло осіб.  Це може зробити і Президент України, і Прем’єр-Міністр, і Міністр внутрішніх справ, і Генеральний прокурор, і начальник Львівської поліції і губернатор Львівщини, і народні депутати, і  депутати сільської ради…., десятки, сотні , тисячі, мільйони громадян України. Потерпілих мільйони, а тих, хто наживається на мільйонах людей- одиниці. Ніхто з посадовців навіть пальцем не поворухне, щоб  припинити це беззаконня?! Де ж справедливість? Де ж охорона прав та інтересів  інших  громадян у цій державі?

Чи у такий спосіб окремі посадові  особи хочуть «навчитись заробляти гроші»?

 

Жуков О.С.

18.09.2020 року.

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів: