Чому Турківська поліція прокуратура та Укртелеком  хоче «підставити» Володьку?

В межах своїх  службових повноважень, являючись працівником Турківського Укртелекому  пан Володимир використовував ключі для  телефонних шаф, так як їх обслуговував.

Одного дня, ці ключі були викрадені. Особа була згодом  встановлена, прокуратурою. Однак, можливо за сценарієм слідчого, процесуального прокурора та за попередньою змовою з керівництвом Укртелекому, цей злочин хочуть повісити на працівника підприємства добродія Володимира. Про це з перших уст:

Хочу зауважити, що саме підприємство через уповноважених осіб, з невідомих причин, а радще зі зрозумілих  причин до поліції  Турківського району не зверталось.

Тож з цього приводу закрадається гіпотеза. А чи не підставити хотіли чи хочуть Турківська поліція, прокуратура та Укртелеком рядового працівника Володьку, щоби після викрадення (заволодіння) паладієм, який знаходиться в шафах і являється цінним і дорогим металом списати все це на нього. Чоловік «розкусив» ці плани і розповів про це нам. Але, що робити далі?

Зараз звертаюсь до  начальника слідчого відділу Турківської поліції та Турківської місцевої прокуратури:  «Шановні правоохоронці», людина приїхала з болем у серці розповідати про обставини справи,  подолавши відстань біля двісті кілометрів. Він був щирий, і про свою роботу він розповідав з повагою, до підприємства, я це відчув…

А Ви часом там у Турці не під ….їли?

Кому з Вас бракує гривень за паладій?

Хто з Вас недоїдає?

Чому злодія відпустили ? На лапу дав?

Чому підприємство не заявило в поліцію? Це що, приватні ключі працівника від його житла?

А ці ключі Ви йому через акт передачі давали?

Так от.

Бачу я зараз вже зовсім не райдужну перспективу слідчому, керівнику слідства, процесуальному прокурору та керівництву Укртелекому? Чому? Правоохоронці мене зрозуміють…  А саме:

Яка вартість ключів?

Хто є потерпілим?

Кому завдана шкода, та на яку суму?

Службове розслідування на підприємстві проводилось – ні … Чому?

Керівництво, що хотіло факт зникнення ключів скрити  чи ще якісь інші незручні моменти?

Так, що ще трішки потягніть і вся “гоп” компанія загримить групою осіб за попередньою змовою, чого Вам шановні і бажаю…

Від Вас багато не треба зробити, ще один крок на зустріч своєму “щастю” і Ви скоро його зробите …Ось тут  ми з радістю  Вас   і«оформимо» … До зустрічі.

Памятайте дорогі шанувальники закону:  « Закон один для всіх»

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment