Для чого Дрогобицький прокурор «метав ікру» і «рубав лєбєдя»?

Літо. Гарний сонячний день. Веселий Дрогобицький прокурор стояв перед Дрогобицьким міськрайонним судом і «любязно» розмовляючи зі свідком по кримінальній справі, слухання якої от-от повинно була розпочатись, роздивлявся в різні сторони. Чого б це він роздивлявся?

Закінчивши розмову зі свідком, повз нього пройшов старший чоловік і засунув прокурору руку у кишеню? Я спочатку припустив – прокурора обікрали?

Однак по-перше, старший чоловік у руках нічого не тримав.

А по-друге, прокурор після даного «контакту» став ще «веселіший».

В мене закрались різні думки з цього приводу, наприклад:

А чого це радіти, коли тобі руку в кишеню запихають? Це ж не з проста?

Після цього, прокурор, жваво попрямував на слухання кримінальної справи, де я впізнав свідка, з яким він розмовляв і цього старшого чоловіка на відео він зліва  в синіх штанях та голубій сорочці ( час 4:12 він підозріло подивився в бік відеокамери). Щось видно пішло не за їхніми планами  бо тут зявилась відеофіксація судового процесу. Жодна зі сторін такої послуги не замовляла?

Впродовж зачитування рішення, прокурор безліч разів міняв «позу».
Стояв і слухав.Читав КПК і відвертався.Спирався на стіл судді і думав.Відвертався від камери і вчиняв якісь не зрозумілі рухи. Ось на відео у 8:47, щось приховуючи у руці підійшов до вікна і відкрив його. Такі часті рухи робив тільки він один, серед усіх учасників процесу. Таке враження, що прокурор от-от буде «ікру метати»? Пройшов час, слухання справи закінчилось.
Ось, на що, я наважився після слухання справи і Ви подивіться, яка реакція на це прокурора. Він що, на це чекав? Веселий тому, що вже «скинув хабар»? Прошу переглянути на відео, як «рубав лєбєдя» прокурор:

Ну що ж! Сьогодні твій щасливий день, прокуроре. Надіюсь останній…

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment