«Фантомас» у Новоград–Волинську або На манєже одні і тє же …

     Вже другий рік ми ведемо активну журналістсько-правозахисну роботу по Новоград –Волинському району, Житомирської області. На нашому шляху траплялись різні порушення прав людей, громадян та підприємців.

Ще місяць назад, ми не знали хто  стоїть за численними порушеннями законодавства і уявляли собі, що тут діє таємничий «Фантомас». Однак невдовзі картина проясниласть і таємничий «Фантомас» постав у зовсім інших іпостасях. Про це нижче…

Я дуже радий, що до колективу розслідувачів приєднався та почав активно працювати місцевий мешканець  Новоград – Волинська Богдан Петрович Лавренчук. Ще досить недавно Богдан Петрович, сам змушений був захищати себе та свою родину від свавілля  перевертнів в пагонах, з числа працівників поліції, прокуратури та деяких суддів Житомирської області, а вже сьогодні він робить перші впевнені кроки для захисту інших осіб.

Разом з Богданом Петровичем Лавренчуком, групою однодумців було заявлено компетентним органам України про діяльність на території Житомирської області, злочинної організації з числа поліціянтів, прокурорів та суддів. Не забарилась реакція і місцевих мешканців, котрі приносять додаткові факти, щодо злочинної діяльності цієї організації.

Громадсько-журналістське розслідування додає нові факти до «справи» по діяльності банди слідчих, прокурорів та  суддів яка діє у Новоград – Волинську, Житомирської області.Просимо Вас переглянути матеріали ГЖР № 1 (цвях перший у гріб діяльності банди слідчих, прокурорів та  суддів яка діє у Новоград – Волинську, Житомирської області). Ось як це виглядало на відео:

Відео підтверджує подану нами інформацію про злочини службових осіб Житомирської області. Складається таке враження що : -” На манєже одні і тє же”

Богдан Петрович Лавренчук чудово виконує роботу відповідно до свого сумління та поклику. Ми надіємось, що не забаром прийде той час коли ми згуртуємось, організуємо потужну  громадську організацію у Новоград-Волинську і правовими методами виметем всю нечисть з міста.

Шановні мешканці Житомирської області не бійтеся, приносіть матеріали на порушників закону до розслідувачів. Не допомагайте «Фантомасам» бути невідомими. Давайте зробимо їх відомими на всю Україну.

Банду геть з міста.

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment