“Ферма УА Хутро 1-2 “чесні українські шахраї недолугі комерсанти чи брехуни інвестора з Данії?

Епізод перший.

20.02.2018 року  я мав коротку телефонну розмову з особою яка вважає себе працівником  ТзОВ “УА Хутро 2”, Володимиром Фединою, які  планували будувати норкову ферму в  селах Язлівчик та Лишнів Бродівського району, Львівської області. Після даної розмови, я дещо для себе зясував. Звісно, це моє субєктивне бачення.

По-перше : ніколи,  правда та публічність не були основою зовнішньої політики згаданого вище підприємства.

По-друге : Володимир Федина, Андрій Бейзик, Паул А. Бах – це “ряжені”, тобто особи, яких нам хотіли показали, але це далеко не ті,  хто насправді стоїть за цим проектом/схемою.

По-третє :  За цим стоять, перші особи та деякі керівники трьох департаментів Львівської Обласної Державної Адміністрації, деякі депутати Львівської Обласної Ради,  один депутат Верховної Ради України, високопосадовець Міністерства екології та природних ресурсів України, службовець СБУ та деякі інші  авторитетні люди.

Зауважу, це не вичерпний список осіб, причетних до величезної корупційної історії, яка складається з багатьох  етапів та поділена на епізоди. Корупція має імена! Надіємось з Божого благословіння в певний час  Ви їх почуєте…

Повертаємось до “ряжених”. Пять місяців поспіль з жовтня 2018 року,  я та мої колеги з ГО “Стоп корупції”, Адвокатського обєднання ” Екобезпека”, активістка з громади Бродівщини, Ольга Сапожник та інші не байдужі громадяни, були задіяні в громадському процесі (обговорення, слухання, внесення пропозицій, зауважень) щодо будівництва норкових ферм в селах Язлівчик та Лишнів Бродівського району, Львівської області. Дані проекти ініційовані підприємством “УА Хутро 2”, яке зареєстроване в ЄДР (єдиний державний реєстр), як субєкт підприємницької діяльності  11.05.2018 року (свіжачок).

Ви здогадуєтесь шановні читачі для чого та під що, було створено дане підприємство?  Ось де можна все перевірити.

https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=27434877.

Це виглядає ось так : ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “УА ХУТРО 2” “UA FURS 2” LLC

ЗАВАНТАЖИТИ

 Експрес-аналіз контрагента

Після ознайомлення у мене, а можливо і у Вас зявилось багато запитань. Але на все свій час.  Задавши у пошукову систему  знайти: КОМПАНІЯ “АЙКОН ЮА 2 АПС” я надіявся знайти  хоч якісь дані про цю компанію але так і не знайшов. Натомість я натрапив на статтю : ВЧОРА ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО БУДІВНИЦТВА ХУТРЯНИХ ФЕРМ У БРОДІВСЬКОМУ РАЙОНІ.

Місцеві жителі виступили проти.  Всі ми в курсі етичого боку питання і знаємо, чому хутро це погано, тому хочемо ацентувати увагу на іншому аспекті – тому, якими забрудненнями загрожує інтенсивне тваринництво.

1) надлишок азоту в навколишніх грунтах і водах, який зробить землю непридатною для використання, воду отруйною, і знищить все живе;
2) залишки фарб і барвників, які загрожують Лешневу і Язлівчику повторити долю Тисмениці з її синьо-бензиновими ріками;
3) жахливий запах, який зробить перебування в радіусі кількох кілометрів до ферми неможливим.

За даними ЄДР, компанії ТзОВ “УА Хутро 1” (“UA FURS 1” LLC) та ТзОВ “УА Хутро 2” (“UA FURS 2” LLC) зареєстровані у Львові по вул. Бандери, 6. Засновником є данська компанія “Айкон ЮА 2 АПС” та громадянин Данії Медс Крістіан Расмуссен, який є кінцевим бенефіціарним власником.

Керівником обох компаній зазначається Бейзик Андрій Євгенович. ТзОВ “УА Хутро 1” та ТзОВ “УА Хутро 2” зареєстровані у травні 2018 року. Перша компанія будуватиме норкову ферму на 300 тисяч норок у селі Лешнів, а друга – у селі Язлівчик.

#екоплатформа_антихутро

Повертаючись до теми статті зауважу.

  1. В грудні – січні (2018-2019 року) Володимир Федина, Андрій Бейзик, Паул А. Бах   обіцяли не байдужих людей  відвезти в Данію і показати, як там працюють норкові ферми – обдурили( щось там не зрослось)?

2. Згодом в присутності декількох осіб,  Володимир Федина вдруге пообіцяв організувати поїздку до Данії, яка мала відбутись вже в  перших числах березня 2019 року, але така  вже має відбутись з 25.02.2019 по 01.03.2019 року, зауважу всупереч заявлених домовленостей – обдурив (невже, щось знову пішло не так)?

Зовсім недавно, я описував про брехунів і про масштаби брехні у статті «Брехуни районного масштабу?» або Хто «брехло?» http://pero.org.ua/rozsliduvannia/brehuny-rajonnogo-masshtabu-abo-hto-brehlo/

Але ці,  хлопці, на мою думку перевершили, самі себе.

3.  Списки осіб, що мають зараз їхати до Данії є секретними, а домовлялись, що будуть відкритими – знову збрехали? Чому ж так? А тому, що попереднього разу зі слів громадян, до таких списків, потрапляли:

депутати районної ради з дружинами,

священники,

службовці з ЛОДА та його департаментів,

особисті друзі  “рєшал”

дєвчонки

масіки

А цього разу?

Хм, цього разу обіцяли буде “вообше крутяк”…

Подейкують, що у цю подорож до числа обраних потрапили повії? Вони мають пять днів і ночей розважати  подорожуючих чоловіків та жінок, серед яких буде місцевий священник, який після утіх має повернутись до дому та благословити будівництво норкових ферм на Львівщині?

Для  подорожуючих чоловіків з нетрадиційною для України, але традиційною для Європи орієнтацією, теж все передбачено і включено? Практично кожному подорожуючому чоловіку на ніч має бути по гей партнеру, з можливістю його поміняти у разі певної несумісності? Звиняйте, це Європейські цінності і їх треба поважати.

Особи, які категорично не погоджувались з такими умовами, отримували таку відповідь:

На жаль, Ви надто пізно зголосилися до поїздки, реєстрація учасників закінчена.

Решта,  приймаючи вищевказані умови погодилась на дану поїздку?

Вже на стадії розмов про поїздку в Данію, не відомо звідки з Ольгою Сапожник (активістка з Бродівщини), зявився голова правління “Львівської екологічної Варти”, Горбач Віктор Володимирович, який відверто лобіює інтереси “хутровиків” заявляючи, що допомагає своєму другові з компанії інвестора. А хіба такі дії вчинені громадським активістом, відповідають статуту”Львівської екологічної Варти”? Хіба, що ця “Варта” виступає за знищення екосистеми Львівщини, ну тоді так. Оце, так Екологічна Варта! За гарними гаслами може приховуватись зовсім не те, що декларується?

Так, що ж Ви задумали зробити з багатостраждальним українським народом та нашою дорогоцінною родючою землею, шановні “таваріщі” з ТзОВ “УА Хутро 2”,”Львівської екологічної Варти”, чиновники з департаментів ЛОДА зі своїми друзяками з Монако. Що ж Ви за “Ферма” така ? Хто Ви насправді ? “Чесні українські шахраї, недолугі комерсанти чи брехуни інвестора з Данії?

Відповіді на ці та інші запитання згодом.

А зараз усім подорожуючим до Данії традиційним і не традиційним парам і не парам, бажаю  любові та гарно провести час. Гадаю, що по приїзді в Україну у Вас усіх буде “море” нових вражень та відчуттів про які Ви будете боятись розповідати.

          Кохайтеся чорнобриві та не з москалями  (між собою можна…)

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment