ХТО ЛЮБИТЬ «БУБЛИКИ» ПАНИЛИКА Ю.Б.?(корупція через людину з системи)

До нашої громадської організації звернувся житель м.Львова Кравець М.Б. з проханням провести журналістське розслідування з приводу шахрайських дій Панилика Юрія Богдановича (проживає в Україні без місця реєстрації) та  бюрократично-корупцйних дій чиновників, які  «займаються»  його розшуком та притягненням до кримінальної відповідальності.

У 2013 році за заявою Кравця М.Б.  на Панилика Ю.Б. відкрито кримінальне провадження  за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.190 КК України. 22.08.2014 року слідчий Залізничного ВП Пазюк В.М. виніс постанову про закриття кримінального провадження № 12013150080002266 і не повідомив про це подружжя Кравців, які потерпіли від шахрайських дій Панилика Ю.Б.(як директор ПП «Корал-ЛВ» взяв гроші за поставку цукру , договір не виконав , гроші не повернув). Майже через рік Кравець М.Б. довідався про закриття кримінального провадження і оскаржили його до Залізничного районного суду м.Львова. До честі судді Залізничного районного суду м.Львова Колодяжного С.Ю. ця незаконна постанова слідчого Пазюка В.М. була скасована і справа направлена для продовження досудового розслідування.

01.02.2016 року до Залізничного районного суду м.Львова надійшов обвинувальний акт по справі 462/516/16 і потім майже рік Панилик Ю.Б. не являвся у судові засідання( зрештою, як він міг бути повідомлений без місця реєстрації?).

Тільки 08.02.2017 року суддя Залізничного суду Кирилюк А.І. оголосив Панилика Ю.Б. в розшук, тобто потрібно було цілий рік чекати, щоб почати розшук особи, яка не має реєстрації?  А де розумні строки розгляду справи у суді? Чому вимоги КПК України не дотримані?

Мабуть для судді Кирилюка А.І. мало було винести одну ухвалу про розшук Панилика Ю.Б., 02.08.2017 року він знову оголошує в розшук підозрюваного Панилика Ю.Б.

Враховуючи, що Панилик Ю.Б. не  має місця реєстрації, суддя створює «хвилі» по справі:

  • 12.2017 року накладає грошове стягнення у розмірі 1,1 прожиткового мінімуму- 1760 грн.;
  • 01.2018р.-грошове стягнення в розмірі 2 прожиткових мінімумів- 3 524 грн.;
  • 01.2017 року в черговий раз оголошує Панилика Ю.Б. в розшук( від слова «халва» в роті солодше не буде, а від оголошення в розшук через судове засідання- Панилик Ю.Б. не знайдеться);
  • 02.2018 року суддя Кирилюк А.І. постановив ухвалу про задоволення клопотання слідчого Залізничного ВП та надав тимчасовий доступ до речей і документів(встановлення місцезнаходження Панилика Ю.Б. за наявним у останнього телефоном);
  • 04.2018 року- грошове стягнення і розмірі 2 прожиткових мінімумів;
  • 04.2018 року- знову оголошено в розшук Панилика Ю.Б.

Мабуть  ці відомості яскраво засвідчують, як суддя та правоохоронці  «зацікавлені» у розшуку та притягненні до відповідальності Панилика Ю.Б.? Для чого ця комедія з оголошенням в розшук, якщо вони знають де він переховується(в Києві), дають йому можливість підлікуватись, то про який розшук може вестись мова? Це ж звичайне затягування часу? Це свідомі, умисні дії чиновників, направлені  на  приховування від притягнення до відповідальності згаданої особи, що вчинила шахрайські дії не до одного десятка громадян, як стверджує Кравець М.Б.

Чому  поліція, прокуратура і суд не можуть(не хочуть) притягнути Панилика Ю.Б. до відповідальності? На це питання нам дав відповідь Кравець М.Б.(дивись відео з його розповіддю), якому Панилик Ю.Б. похвалявся, що він «людина системи, що він носить «бублики» чиновникам»…

Ось тому і не хочуть притягати Панилика Ю.Б. до відповідальності. А хто ж тоді «бублики» буде носити, як його «посадять»?

Мабуть їх полюбляють і суддя, і прокурор, і слідчий?

Ми продовжимо  журналістське розслідування, як подружжя Кравців оббиває пороги кабінетів високих начальників, щоб добитись справедливості і покарати  винного у шахрайстві.

Тої кількості документів, наданих  Кравцем М.Б. вистачить, щоб написати книжку про  численні порушення Законів з боку згаданих осіб.

 

Журналіст ІА «Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

21.05.2018р.

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment