Хто наказав Тульчинському міліціонеру стати на коліна?

                    Частина  перша. Що сталося на батьківщині сала, цукру та горілки?

Все своє свідоме життя, за іронією долі я змушений був відстоювати свої права та права пересічних громадян перед працівниками міліції/поліції, прокуратури та суду. Як правило більшість правопорушень стосувалось та і стосується зловживань посадових осіб вчинених ними при виконанні  своїх службових обовязків (повноважень).

Як правило субєктами, таких правопорушень є прості пересічні громадяни, люди, підприємці … Однак сьогодні безпрецидентний випадок у моєму житті. За допомогою у розслідуванні злочинів групи посадових осіб відділу поліції, до мене звернулась родина міліціонера (на той час, дільничого).

Сам факт звернення родини міліціонера, є трішки нестандартним. Чому? Поясню.

У переважній більшості випадків в поліцію/міліцію йшли працювати особи, які мали «плечі» або «волохату руку». Згодом ці «плечі» чи та «волохата рука» допомагала працівникам правоохоронного органу служити тобто безпроблемно і безкарно вчиняючи злочини рухатись угору ієрархічною сходинкою. Але коли ситуація була не такою, як вище зазначено то і майбутнє не було таким вже яскравим. Отже, з числа вищевказаних осіб траплялись і випадки.Це тоді, коли:

  • твій батько служив і вірно відслужив державі.
  • Ти молодий і теж хочеш, так же вірно та справно служити державі Україна.

Так, добре ! Хто боронить? Йди служи…

А от і не так.

Ти йдеш, служиш, а отримуєш дещо інше. Ось що можна отримати за службу в міліції/поліції, особі яка не мала «плечей» та «волохатої руки» надіючись на честь мундиру та закони України, на відео:

Після деякої перерви Микола Мілінчук захотів додати деякі деталі цієї справи. Ось вони на відео:

А тепер давайте подумаємо, як у 21 столітті можуть відбуватись такі речі?

Родина Мілінчуків шукає захисту у журналістів, тому що, переконана – ні слідчі, ні  прокурори ,ні судді не зацікавлені розслідувати порушення своїх колег по роботі.

З вищеперечисленого, Миколі Мілінчуку «світить» не зовсім райдужна перспектива, за умови виконання плану «а» слідчими прокурорами та суддями Вінницької області.

Але у цій справі є дуже багато але…

Я можу з упевненістю константувати, що при правильній послідовності дій, справжній злочинець буде справедливо притягнутий до кримінальної відповідальності, що ми йому і бажаємо.

Далі буде…

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment