Хто такий Дрогобицький лісовий Катані ? ч.1 Хто кришує лісові кар’єри?

      З мисливствознавцем Дрогобицького району, Львівської області, Василем Дмитришиним, я був знайомий заочно. Мисливствознавці ведуть облік промислових тварин, планують їх вилов і розселення, проводять заходи щодо боротьби з шкідливими хижаками, стежать за здобиччю звірів, на яких оголошено полювання. Вони обстежують мисливські угіддя, розводять мисливських собак, контролюють роботу єгерів, ловлять браконьєрів.

За тверду позицію, щодо охорони лісового господарства та виявлення злочинних схем «чорних лісорубів» на весні 2018 року, групою осіб, на  Василя був скоєний напад. Як виявилось згодом, метою цього нападу, мало стати вбивство мисливствознавця. Однак нападники не врахували 20-ти річний стаж Дмитришина по роботі з лісовими порушниками, включаючи затримання порушників та певні навики самозахисту, якими володів чоловік. В результаті, вбивство Василя Дмитришина виявилось невдалим.

За кваліфікацією  кримінальних злочинів, така дія мала би кваліфікуватись як замах на вбивство. Всупереч норм кримінального законодавства, завдяки «добре»  виконаній роботі адвокатами правопорушників, кримінальне провадження № 12018140110000486 від 02.03.18 року потрапило до суду за ч.4 ст.296  ККУ(Хуліганство). Частина четверта цієї статті звучить так:  Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень,- караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Ось така вона, повсякденна робота у районного мисливствознавця Василя Дмитришина. Після нападу,Василь перебував на стаціонарному лікуванні, оскільки тілесні ушкодження йому були нанесені металевим прутом. Рука у  мисливствознавця виявилась твердішою за металевий прут і тому одному з порушників теж довелось відлежувати боки у лікарні. Іншому нападнику, пощастило більше, ніж його «подєльніку». Він дав «драпака» (утік).

Після одужання з новими силами мисливствознавець повернувся у свою стихію, у ліс.  Що ж побачив там Дмитришин? Чому запросив мене? Для чого викликав слідчо–оперативну групу поліції до лісу? Відповіді, нижче. Ось як це було на відео:

Після цього на мобільний телефон зателефонував керівник Дрогобицького лісового господарства.  Ось як це було на відео:

Згодом після розмови до нас приїхала слідчо–оперативна група Дрогобицького відділу поліції. Хочу зауважити, що:

  1. приїхала слідчо–оперативна група швидко
  2. склад працівників поліції кваліфікований
  3. жодних претензій до роботи цього складу поліцейських впродовж дня не було

Ми виїхали на місце скоєння злочину. Ось що ми там побачили:

Після огляду цього кар’єру ми оглянули ще два таких. Тобто три кар’єри в лісі. Запитання:

  1. Чи знає про це керівник Дрогобицького лісового господарства?

2.   Куди зникла гравійно-гранітна суміш з лісу.

3.   Хто давав розпорядження на копання карєру?

4.  Хто давав розпорядження на вивіз природніх ресурсів з лісу?

5.  Куди або кому були вивезені природні ресурси з лісу?

6.  Хто надав транспортні засоби для вищевказаних робіт?

7.  Зі скількох осіб складається злочинне угрупування та їх прізвища?

Заздалегідь хочу запропонувати службовим особам  ДП «Дрогобицького лісового господарства»,

які знають, що таке совість, честь, обов’язок, закон, написати «явку з повинною».Зізнайтесь у вищевказаних злочинах, якими бюджету держави завдано збитків у особливо великих розмірах. Зізнання у скоєних злочинах та співпраця з правоохоронними органами пом’якшить Вам міру покарання.

Смішно правда?

Уявляю як від цієї пропозиції сміються працівники ДП «Дрогобицького лісового господарства»:

Матяшовський В.М.

Кінаш В.В.

Маковецькький М.Є.

Панів В.Ю.

Лопушанський Р.І.

Герич П.В.

Пагутяк І.С.

Уявляю, як хлопці надривають животи від сміху. Гадають собі; «О, приїхав «перець» заморський і хоче їжака, налякати «голов д…пов». Можливо навіть хтось з Вас спробує «наїхати» на мене чи домовитись зі мною? Повідомляю – не варто! Окрім цього, ставлю в курс : «Я, у цьому світі не один»…

А домовитись можна, чому ж ні? Зі слідством… Прийшли, зізнались і пішли…

Знову смішно? Знаю,знаю, я веселий чоловік?

Весело буде, до моменту, коли правоохоронці знайдуть відповіді на запитання – «Хто кришує лісові кар’єри?» і прізвища будуть вписані в обвинувальний акт.

 Не знаю чому, але чомусь переконаний, що Дрогобицький лісовий Катані Дмитришин,  має відповідь  на ці та інші запитання …

 До речі за даним фактом відомості внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 240 ККУ.

Порушення правил охорони надр:

1. Порушення встановлених правил охорони надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, –

карається штрафом від трьохсот до шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

2. Порушення встановлених правил використання надр, якщо це створило небезпеку для життя, здоров’я людей чи довкілля, а також незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення –

караються штрафом від чотирьохсот до семисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені на територіях чи об’єктах природно-заповідного фонду або вчинені повторно, –

караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

4. Діяння, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, якщо вони вчинені шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом або спричинили загибель людей, їх масове захворювання або інші тяжкі наслідки, –

караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

В наступних статтях, я спробую розяснити громаді Дрогобицького району,про можливість в  законний(не заборонений) законодавством спосіб, отримати грошову винагороду за небайдужість до розслідування даного злочину.

Далі буде…

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment