К-Бузькі поліцейські зранку бухають ввечері вбивають?

К-Бузька 27.08.2018 року. Після ознайомлення з коротким курсом акторського мистецтва від «директора» К-Бузької ОТГ , за наслідком його протиправних (на мою думку) дій, я змушений був викликати слідчо-оперативну групу поліції. Те, що відбулося згодом, примусило мене задуматись? Куди я потрапив? Перегляньте будь ласка відео, це поліція К-Бузького району, понеділок, ранок:

1)10 хвилин з моменту виклику поліції, яка 15 кроків від обєкта. Нікого немає, чому?

2) жодних інформаційних таблиць з режимом роботи та прізвищами відповідальних осіб  К-Бузького СВ ГУНП у Львівській області та чергових не має?

3) в приміщеннях та коридорах не всюди працює освітлення. Це, що «худобяча» стайня?

4) 10-15 ранку понеділок, де всі інші працівники слідчого відділу, «бухають», похмеляються чи «відходять»?

5) з щойно зачинених дверей слідчого відділу виходить слідчий Вихопень:

А) у помятій поліцейській формі,

Б) з запухшою …, перепрошую обличчям, це назвати було важко?

В) з стійким запахом алкоголю з рота

Г) незвязним мовленням

Д) злегка порушеною координацією рухів?

Візуально – пяний…? Алкоголізм в Камянко-Бузькій поліції є…?

В результаті, слідчий Вихопень з запахом алкоголю у роті (дія запаху до 3-х метрів) не зміг виконати свій службовий обовязок, через  безсилля, яке настало можливо в наслідок надмірного вживання алкогольних напоїв про, що сам же не заперечував. Після цього кіно, приблизно о 10-15/10-30,  я подав інформацію про стан здоровя слідчого Вихопня :

  • на гарячу лінію                                                        102
  • на телефон довіри                                                  0800 500 202
  • відділ внутрішньої безпеки поліції л/о            0960431399
  • інші номери спецслужб

Результат не забарився. На повідомлення відреагували інспектор ВІОС УКЗ ГУ НП у Львівській області капітан Шевчук Руслан Романович та старший інспектор, капітан Сорока Володимир Миколайович (0980888974). Повідомлені, одразу включились в роботу. Одразу?  Та ні, невідкладно… Що, це таке, невідкладно?

У випадку з слідчим  Вихопнем   невідкладно, це через 6 (шість годин). Після того, як я повідомив, що черговий слідчий К-Бузького СВ ГУНП у Львівській області, при виконанні службових обовязків знаходиться у стані алкогольного спяніння та відмовився прийняти повідомлення про злочин, через шість годин, приїхали інспектори…

Приїхали, довго шукали слідчого Вихопня по цілому К-Бузькому районі, ледве знайшли.

Те, а вірніше того, кого знайли, вже було не впізнати. Це був не той Вихопень, що зранку. За шість годин слідчий, був «підмитий», поголений, від нього вже не смерділо …, і саме основне, він почав зрозуміло виражатись державною мовою, хоча і не був багатослівний. Спробував заперечувати проти відеофіксації, підтвердивши відсутність знань законодавства, зокрема кримінально-процесуального. Ось, як це було:

Чому тест нічого не показав?  На відео слідчий визнає, що вживав алкогольні напої? Ми можемо тільки припустити як настраждався, намучився, через що пройшов  слідчий за ті шість годин, у разі  та якщо, йому  вводили препарати для виведення алкоголю в такий спосіб як :

1)  ректально –  (через задній прохід)

2)   орально/перорально – (в рот)

3)    парентерально ( внутрішньовенно) – у вену ( варіант на мою думку працівниками поліції не застосовується).

Що, з цих двох варіантів дало такий прекрасний результат на тесті, «в рот» чи  «через задній прохід»?

Окрім цього:

  • Чи правильно і по інструкції проводили працівники правоохоронного органу освідування на стан алкогольного спяніння, свого колеги…?
  • Чи був прибор “Драгер” з інвентарним номером + сертифікований + повірений…?
  • Де особи, які можуть засвідчити про правдивість проведення освідування …?
  • Та ряд інших запитань, які можливо будуть, ще поставлені…

Я так гадаю, цей випадок запамятається всім працівникам  К-Бузького ВП ГУНП у Львівській області. А слідчий Вихопень, замість того, щоби надувати щоки, міг би і подякувати Всевишньому, що не сів 27.08.2018 року за кермо  авто і не збив на смерть людину, хоча б цього разу…

На попередньому відео  видно, як керівник слідчого відділу Бута, захищаючи свого підлеглого і не соромячись, хизується що, я і йому робив зауваження про алкогольний запах з рота, раніше.

Так робив. І коли буду чути алкогольний запах у службових осіб, завжди буду повідомляти про це,  з надією, що завдяки цьому, я спасу комусь життя, через те, що той не сяде за кермо у стані алкогольного спяніння і не позбавить когось життя.

Правильність моїх дій підтверджується статистикою по працівниках К-Бузького району, окрім цього, це вже далеко не перший  випадок. Ось  інформація прокуратури  Львівської області:

Press Lviv <lvivoblprokpress@gmail.com>  12:59 (23 хвилини тому)  29.08.2018

Поліцейського, який вчинив смертельну ДТП на Львівщині, затримали, – прокуратура

Трагедія сталась учора, 28 серпня, близько 23:30 години в с.Жарків на  Львівщині.

Автомобіль марки “Renault Traffic”, під керуванням одного з працівників Кам’янка-Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області, зіткнувся з мопедом марки «Suzuki Lets 2», на якому перебували 19-ти та 18-річний жителі Бродівського району. Внаслідок автопригоди пасажир та водій мотоцикла загинули на місці події. Зазначимо, що за результатами попереднього медичного огляду встановлено, що правоохоронець перебував у стані алкогольного сп’яніння. На даний час здійснюються невідкладні, першочергові слідчі дії.  Зловмисника затримано в порядку ст. 208 КПК України та вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами), а також обрання запобіжного заходу. Згідно чинного законодавства, у разі доведення вини, поліцейському загрожує до 10 років ув’язнення з трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.

Прес-служба прокуратури Львівської області

З інформації видно, що деякі працівники поліції можуть бути потенційнини алкоголіками і вбивцями? Ви мене добре зрозуміли, пане Бута та Вихопню? Ще раз повторюю, алкоголіками і вбивцями? Це не я вам кажу, це прокуратура інформує… Чи ви і прокуратурі заявите, про неправомірність повідомлень? Хочу побачити вираз вашого обличчя, після цього і там де ви опинитесь після такої заяви.

Щодо мене, то я «приземляв» і буду «приземляти» порушників, з надією на Боже благословіння у цих справах…

Ось що робить алкоголь з людиною :

   Шановні працівники правоохоронних органів не пийте, «козликами» станете …

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment