Ка Ка Бе – Кримінально-корупційні Бережани ?

      Вже більше року, як я відкрив для себе славне місто Бережани. Прекрасна архітектура міста, вражає своєю самобутністю. Старі замки, затишні вулички привітні люди ось, що потрапляє в поле зору пересічному туристу.

А що коли ти не турист? Коли ти чекаєш на реакцію міської влади, щодо вирішення конкретних питань «маленьких» Бережанців? В деяких своїх публікаціях я висловлював подяку за розуміння, міському голові,  місцевим депутатам, керівнику ЖКГ керівнику МНС та іншим причетним до вирішення певних питань громадян, посадовим особам. Цим було задекларовано позицію журналістської обізнаності та обєктивності.  Але ж звиняйте :

* Коли в Бережани ти приїхав на запрошення місцевої громади, з іншого регіону або ж іншої області тому, що місцевій владі перестали довіряти люди, котрі тут живуть давно?

* Коли  після спілкування з представниками влади міста у тебе більше запитань ніж відповідей?

* Коли люди оголошують мирні акції протесту і готові віддати життя за свої громадянські права?

* Коли фекалії з санітарних вузлів громадян міста, люди виносять руками, а кошти за  такі послуги отримує ЖКГ ?

* Коли працівники міськради розповідають про «мертві душі» та фінансові махінації з бюджетними коштами, протиправних дій вчинених керівництвом МКП «Благоустрій» і бояться називати свої прізвища через побоювання фізичною розправою і звільненням з роботи ?

* Коли корупція у владі процвітає, а наглість чиновників зашкалює?

*  Коли за правду тебе можуть покарати а за неправду нагородити?

* Коли кримінальну справу можна купити чи продати?

*  Коли цих коли є більше ніж депутатів і вони чомусь не перетворюються на тоді ?

Звиняйте, я змушений бути тут і просити Всевишнього вгамувати апетити місцевих чиновників та спустити їх на грішну землю, від якої їхні ноги відірвались.

В підтвердження своїх слів прошу переглянути відео :

Хочу нагадати шановні читачі, я не є жителем Бережан. Однак, я полюбив це місто, через величезну любов до міста певної кількості свідомих громадян, які не скорились і надіюсь, ніколи не скоряться чиновницькому свавіллю та бездіяльності. Через те, що тут є люди яким не байдуже майбутнє своїх дітей та внуків. Через те, що аварійні будинки та їх балкони, зусиллями громади не будуть забирати людські життя Бережанців.

Надіюсь, це не останній мій візит до мальовничого міста Бережани. А Вам шановна громадо  нагадаю… Ніякий добрий вуйко чи стрийко не прийде! Ніхто не зробить порядку у вашій оселі…

            Тільки Ви можете взяти віник і вимести всю нечисть з міста. Щиро, Вам цього бажаю.

                                         Нечисть – геть з Бережан!!!

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment