КУДИ ПОСЛАЛИ ГРОМАДЯНИНА, ЯКИЙ ХОТІВ ПОТРАПИТИ ДО ВРУ?

Хто ти такий громадянин України? Чи є в тебе права? Та як їх реалізувати?

Верхо́вна Ра́да Украї́ни (ВРУ)  — єдиний законодавчий орган державної влади України, який має колегіальну будову і складається з чотирьохсот п’ятдесяти народних депутатів України, обраних строком на п’ять років на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування. Верховна Рада України є єдиним органом законодавчої влади, що уповноважений приймати закони. Повноваження Верховної Ради України реалізуються спільною діяльністю народних депутатів України на засіданнях Верховної Ради України під час її сесій. Повноваження народних депутатів України визначаються Конституцією та законами України. Народні депутати України можуть добровільно об’єднуватися у фракції за умови, що до складу кожної з них входить не менш як 15 депутатів.

Чи є в цьому щось з обмеженим доступом?

Наприклад :  хоче громадянин, перевірити, подивитись як працює депутат від його регіону? Як працюють комітети ? Де ще ти зустрінеш народного депутата як не  у ВРУ?

Депутат від нашого регіону, не відповідав на запит і я хотів його зустріти на робочому місці. Ось, що з того вийшло на відео:

Хочу  зауважити, що до ВРУ, я так і не потрапив а рівень знань законодавства працівників служби охорони в Києві і у нас в селі однаковий.

Я хочу, я не хочу, не знімайте, я приватна особа…

Народні депутати  і керівники служб охорони,  та навчіть вже в кінці кінців свої цінних працівників того, що  при виконанні службових обовязків, приватного  та особистого не має. Є служба і службове. На підставі та у відповідності, а не хочу –не хочу.

А тепер скажу тобі, по секрету  шановний громадянине України. Ніхто тебе там у ВРУ  не чекає.

Від тебе,громадянине, депутати там ховаються і тому перепустковий режим?

Ви тільки вдумайтесь, режимний обєкт.

Я розумію є правила,! Так, перевірте мене, обшукайте ,виверніть сумку. В даному випадку, я не мав багато часу,а з викликом слідчо-оперативної служби я не жартував. Наступного разу можливо прейдеться вчити законодавству службу охорони. Треба ? Будем вчити.

До нових зустрічей Верховна Радо України.

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment