Львівський Стопкор підтримує антикорупційну ініціативу “Вибору”.

О 9-00 ранку, 18.10.2018 року  біля прокуратури  львівської області та обласного управління  національної поліції львівської області, пройде акція громадської непокори. До нашого осередку звернувся заслужений юрист України,  голова Львівської обласної громадської організації “Вибір”, Павло Барнацький, який  за підтримки інших, пятнадцяти громадських організацій ініціює  вищевказану акцію.

Ось, відеозвернення Павла Барнацького до львівян :

Хочу нагадати львівянам, такі акції перед прокуратурою області  за останній період  почастішали.  А можливо дійсно, щось не так у керівництві прокуратури? Невже Квятківський незамінимий? Якщо так, то закрадається запитання, кому вигідно, щоб він перебував на посаді? А тут є відповідь.  Павло Барнацький її знає. Він готовий з нею поділитись. Його позиція тверда і він знає, що спитати  у кожного вищевказаного чиновника. Ось яке письмове звернення він написав Міському голові Львова:

 

В И Б І Р

Львівська обласна громадська організація

82100 Львівська обл. м.Дрогобич, а/с 48 тел. 097-342-45-63

«16»  жовтня  2018 року № 18/086

Львівському міському Голові Андрію Садовому

 

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

в порядку 39 Конституції України 

про пікетування  та проведення інших актів громадської непокори  18 жовтня  2018року з 9-00 год.  до 17-00 біля   Львівської обласної прокуратури  за адресою м.Львів просп. Шевченка 17-19 та Національної поліції Львівської області за адресою м.Львів пл.Григоренка, 3

Ставимо до відома, що 2 травня 2018 року було проведено попереднє пікетування прокуратури і поліції на якому було поставлено вимоги припинити експерименти над Львів’янами та надано час виправити катастрофічне становище по боротьбі із галопуючою  злочинністю в області.

Керівники прокуратури Львівської області та національної поліції, Генеральної прокуратури України та Національної поліції України повністю проігнорували наші вимоги.

Така злочинна байдужість  керівників вказаних органів призвела до того, що Львів за  рейтингом міжнародної організації  сервіс Numbeo заняв 207 по злочинності у світі,  9 між країнами СНД та 3 в Україні..

Воно і не дивно, оскільки хабарництво і кумовство, корупція і вседозволеність, зростання із злочинним світом повністю  заполонили львівські правоохоронні органи. Особливо корупція та хабарництво поразили  керівний склад вказаних органів, які вже не те що не хочуть,  а не мають морального права вимагати у своїх підлеглих виконувати закони і Конституцію України та займати вказані посади.

Десятки тисяч кримінальних проваджень, по  яких встановлені підозрювані, лежать мертвим багажем в поліції і прокуратурі.

Жителі області роками не можуть добитися справедливості. Дійшло до того, що  потерпілі  не тільки самі розкривають злочини, а й зобов’язані «спонсорувати» і заохочувати  правоохоронців, щоб останні розслідували справи.

Повна вина за розгул корупції, хабарництва, вседозволеності, потурання законів і Конституції України лежить на прокурору  Львівської області Квятковському  Ю.В. та його першому заступнику Русецькому О.В., Начальнику ГУ НП Львівської області Середі  В.В. і його заступнику по слідству Самарчуку  М.В.  та Кумечку А.М.

Злочинні дії вказаних керівників уже привели до смертей та замахів на  суїцид потерпілих по справах.

Особливо слід відзначити злочинні дії голови міста А.Садового із невиплати заробітної плати працівникам 3-ї стоматполіклініки м.Львова. Загальна заборгованість біля 50-мнл.грн. В цьому його покривають Ю.Квятковський і В.Середа, чим також скоюють злочини.

Низка громадських організацій Львівської області, в тому числі і ЛОГО «ВИБІР», звинуватила мера Львова в створенні  злочинного угруповання, до складу якого входять обласний прокурор Ю. Квятківський та начальник ГУ НП Львівської області В. Середа.

 Не витримує жодної критики «дахування» прокуратурою області особисто Квятковським  Ю.В. та слідством поліції  (М.Самарчук та А.Кумечко) пройдисвіта і шахрая голову Східницької селищної ради Піляка І.Є., який своїми злочинними діями наніс державі збитків на 200 мнл.грн. і продовжує наносити далі.

Ми вимагаємо негайно звільнити вказаних перевертнів з посад і органів прокуратури та поліції.

Ставимо Вас до відома, що терпець Львів’ян урвався.

Громадяни Львівщини доведені до відчаю і  відповідно до ст.27 Конституції України, з метою забезпечення своїх  елементарних прав на життя і здоров’я, готові перекривати центральні міжнародні траси та вдаватись до інших актів громадської непокори   до виконання всіх вимог.

Орієнтовна кількість пікетуючи – 500 чоловік.

Відповідальний за дотримання громадського порядку – Барнацький Павло Степанович тел.: 067-675-52-05

Від імені 15 громадських організацій Львівщини:

Голова Львівської обласної громадської організації «Вибір»

                                                                         Павло Барнацький

 

Що ж буде 18.10.18 року ?

Чи підуть з посад заявлені у зверненні особи?

Чи запанує  над львівщиною верховенство права та закону?

Чи перестануть, доводити до самогубства людей, прокурори та поліціянти?

Чи схаменуться керівники правоохоронних органів  чи громада змушена буде їм у цьому допомогти?

Чи отримаємо ми відповіді на ці запитання 18.10.18 року?

 

         Від кожного з нас залежить якою насправді буде Україна!

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment