Мер Бережан у змові з головним лікарем ЦРЛ хотіли смерті місцевої жительки?  

                                    

Не зважаючи на те, що я не являюсь корінним мешканцем Бережан, це місто і людей я полюбив за не байдужість та принциповість. Так, таких людей є не багато в місті. Ми говоримо виключно про тих:

що мають світлий розум в голові,

є не байдужими до того ,що відбувається навколо них,

вміють відстояти свою позицію,

знають та розуміють, що вони за правду.

Таким людям особисто я готовий прийти на допомогу та допомагати 24 години на добу. Для певної частини Бережанців, я теж, вже не чужий. Наприклад мер міста. Коли ми зустрілись з ним вперше я побачив людину з твердими намірами і фактично він своє, «одне слово» стримав, тобто зробив те що обіцяв. Не згадати, це було б несправедливо. Але напевно коли мер це зробив, можливо і не зрозумів, що сам себе виказав. Зараз, м Вам шановні Бережанці та меру, спробую розяснити, чому воно так є :

 • Хто памятає статтю «Бережанська Пізанська вежа»? Була така стаття про санітарні вузли (туалети) біля будинку по Чорновола 15 в Бережанах. Аварійна будівля відійшла на сантиметрів 15-20 від основної споруди (будинку) і в будь-який час могла б обвалитись. Одна розмова з Музичкою і проблема була вирішена. Тобто у мера є всі функції, можливості, важелі впливу на ситуацію в місці. Це я не під….обую мера, це правда.Він сам, це показав і довів, що вміє вирішувати проблеми, такого мера я особисто поважаю.
 • Але це було певною частиною дій, для вирішення іншого  питання, а саме щодо проведення ремонту житлового будинку по вул. Чорновола 15 в Бережанах.  І тут мер показав свою другу сторону, можливу впертість та байдужість? А, можливо мер очікує на «хабаря»? То прийдеться таки щось, дати меру …?  Всі ми памятаємо вислів: «хочеш щось зробити шукаєш можливості, а не хочеш зробити шукаєш причину». От і почалось:
 • грошей немає на ремонт( а на все інше є?)
 • проекту немає (по сьогодні) але ж проект був, куди він подівся? Юристка зїла, чи хтось подумати з ним сходив?
 • будинок не аварійний (в міську раду поданий висновок незалежного експерта)
 • і багато інших «відмазок»…

А куди ж подівся той твердий мер, який був? Що під стіл заховався від проблем?  Я в переносному значенні цього слова. Такий мер, що самоусунувся від проблем, такого пробачте я особисто не поважаю.

«Не хочеш … не мучай …»  так мені пригадалось кажуть у народі. Тобто не здатен вирішувати проблеми тих людей, які тебе обирали, йди сам, не чекай коли тебе попросять, або ще гірше …

 Масна Олександра Володимирівна – мешканка Бережан оголосила акцію протесту перед міською радою( 12 років міськрада не виконує рішення суду),  після  чого потрапила до центральної районної лікарні, де її чуть не залікували до смерті місцеві лікарі… Вона змушена була приватно, просити іншого лікаря спасти її життя і «витягнути» з рук горе лікарів, які можливо хотіли її в лікарні за  можливою вказівкою мера допомогти піти з того світу, дослівно «вперед ногами»? За робочою версією « Бо грошей на лікування пацієнтів, ЦРЛ Бережан, не має?»

           А що ж зробив,  ти мере, коли Твій виборець стояв перед міською радою?

 Ти пройшов повз Масну, та посміхався?

  Тобі …дь смішно, з людського горя?

 Ти …ка  не знаєш, як біда виглядає?

Ти … ,тільки тепер добре зажив чи і до того …?

  Дай Боже тобі чоловіче, щоб не настав час , коли «Ти» будеш валятися в ногах у людей та будеш просити прощення, в той момент «Ти» зрозумієш, слова з письма святого :

«Запанувала людина над людиною на лихо для неї».

 Який же ж то мер, якщо він на лікування людей, грошей не виділяє ? Чи може це депутати такі безсовісні?

 • пацієнти ЦРЛ Бережан, лікуюються за власні кошти, всі 100% пацієнтів за свої, а в чию кишеню йдуть бюджетні кошти, хіба в нас медична допомога платна?
 • що, корупцію в лікарні, пане мер, подолати слабо, і було прийнято складне рішення очолити її? Супер рішення, молодчага, не тільки про себе а й про дітей та внуків своїх напевно додумав?
 • Я, так і не пригадав, хто ж там з лікарів чи то з пацієнтів ЦРЛ в Америку літає, напевно ж це, не за бюджетні гроші? Напевно ж це, не по обміну досвідом? Мені це, звичайно не потрібно, мене це не обходить… Ну має можливість людина, чому ж не злітати в Америку, а тим паче якщо там, донька твоя чи син ?

 От, це питання, з тим, що, грошей на лікування пацієнтів в ЦРЛ не має, вже точно не повязано.  А можливо все ж таки повязано?

 Масна Олександра Володимирівна вимагала забрати її з ЦРЛ Бережан. Почались знову історії:

 • у машини швидкої допомоги не має пального для доїзду в Тернопіль.
 • Масна, вказала, що дасть гроші на пальне, лиш би вже негайно виїхати від «горе лікарів» з ЦРЛ Бережан, однак зауважила, щоб чек на пальне віддали їй …
 • Довго думали керівники, але відправили на Тернопіль Масну з неохотою( не вдався замах на вбивство?)

В Тернополі в лікарні, одразу ж на другий день стан її здоровя покращився. Курс лікування був геть не той, що в Бережанській ЦРЛ.

Діями лікарів та мера міста Бережани Масній Олександрі Володимирівні завдано значної моральної та матеріальної шкоди, яка продовжує завдаватись через триваючий злочин.

Фінал цієї історії такий:

Масна та однодумці заявили про злочинну організацію, яка складається з представників влади, поліції, прокуратури та суддів суду  за ст.255-256 ККУ. Станом на сьогодні відомості про ці злочини слідчими поліції так і не внесено в ЄРДР (єдиний реєстр досудових розслідувань).

Тобто злочинна організація діє далі?

Тобто ніхто не буде розслідувати злочини вчинені ними?

Чого або кого бояться слідчі Бережанського ВП ГУ НП у Тернопільській області?

Бійтесь людського гніву та  угризіння совісті на старості, шановні посіпаки мера та прокурора…

Далі буде.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment