Міський голова Бережан у змові з керівниками виконавчої служби Тернопільської області наплювали на президента України і за це поліція відкрила проти них кримінальну справу за шістьма статтями кримінального кодексу України ?  

 Десять років тому у Дяковської Марії Василівни, мешканки м.Бережан, зявились рішення судів, які зобов’язують Бережанську міську раду їх виконати. За ці всі роки ні міський голова, ані його підлеглі  ані Виконавча служба Тернопільської області, не захотіли виконати законні вимоги судової гілки влади.

Тобто, іншими словами  міський голова зі “свитою”«наплювали» на :

1)суддів, які приймали рішення іменем України на всю судову систему України,

2)Закони України,

3)Конституцію України і на гаранта цієї Конституції президента України?

Чуєте пане президенте? На Вас наплювали Бережанські слуги народу. Сьогодні на Вас «наплювали», а завтра  пане президенте Вони на Вас «положать”?

Хочу зауважити, що слуги народу «наплювали» і на сам народ України. Дяковська Марія Василівна є громадянкою України. Вона є невідємною складовою з якої складається народ України. На неї як  на громадянку  України та на її громадянські права « наплювали» …

На відео Марія Дяковська розповідає деталі:

Нагадаю. Таких не виконаних рішень Бережанською міською радою є чимало. Міський голова цим, не переймається. За попередньою інформацією існує корупційна схема за якою керівниками виконавчої служби Тернопільської області які теж долучились до невиконання рішень суду та міським головою існують певні  взаємовигідні домовленості? Інакше, чому тоді покликані виконувати рішення судів виконавчі структури закривають очі на невиконання цих рішень. Чи це, можливо хвороба така «виконавча сліпота»?

Антикорупційні журналісти, можуть допомогти вилікувати цю  страшну майже не виліковну хворобу а саме:  «виконавчу сліпоту», яка заважає службовцям виконувати рішення суду, а от, що робити з тими, хто «наплював» на президента? Нехай з ними розбираються правоохоронці? Ну поки, що нехай…

Можливо син мера, що працює в Бережанському відділку поліції допоможе проаналізувати таткові свою протиправну діяльність?

Можливо, як правоохоронець, колишньому правоохоронцю, (за певною інформацією мер Бережан працював в правоохоронному органі) син переконає батька діяти в рамках Закону.

Можливо татко прислухається до слів сина, наприклад таких:

«Татку, а навіщо ти гнобиш наших земляків Бережанців»?

Як вже повідомлялось раніше, проти мера та його підлеглих, працівників поліції, прокуратури, суду та виконавчої служби Бережанського району,  не байдужими громадянами Бережан та журналістами було подано в поліцію Бережан, заяву про злочин за ст.255-256 ККУ, а саме : створення злочинної організації та  сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності.Однак, самі проти себе правоохоронці не забажали  вносити відомості в ЄРДР і не відкрили кримінальної справи. Але ж ми розуміємо, що це порушників закону не спасе, тільки ненадовго відтягне момент покарання. Це, Вам добродійко Ганно Олексів (начальник Бережанського слідчого відділу поліції) офіційно та поважно заявляє Законодавство України. Ви знаєте, що це таке? Авторитет вашого батька, як працівника поліції(міліції), якого Бережанці та громада району поважають до сьогодні, вам не допоможе. Чому Ви підвели свого поважного батька ? Чому у Вас не має честі,  наприклад такої, як честь мундиру? Ваша сімейна трагедія не повинна впливати на роботу, а вона впливає, це видно і навіть дуже.

Я щиро, по християнськи бажаю, щоб Ви були щасливою жінкою але не забувайте що Ви правоохоронець. Правоохоронець, який має захищати порушені права  громадян.

Ми надалі, будемо уважно слідкувати за подіями у Бережанах і те чи будуть виконані рішення судів?

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment