На що відважились Тульчинські підполковники за 5 000 доларів США?

Пересічна українська сімя Мілінчуків, яка проживає в смт. Шпиків, Тульчинського району, жила проблемами, які існують у більшості українців. Не дуже багаті але і не бідні Мілінчуки давали собі раду з усіма побутовими проблемами, які виникали на їх життєвому шляху. Батько Миколи бездоганно пропрацював в правоохоронній системі (МВС) більше 20-ти років. Мати Миколи після довгих років вчителювання в школі змушена була виїхати на «заробітки» оскільки дбала про майбутнє своїх дітей і бажала їм доброї долі. Родина  Мілінчуків дуже втішилась, коли молодший син, Микола, названий в честь свого батька, пішов по його стопах. Закінчивши навчання, Мілінчук Микола Миколайович  був призначений дільничим інспектором Тульчинського  РВ, Вінницької області. Керівником, цього райвідділу на той час та і зараз  є підполковник Костишин Василь Іванович, Заступником, тобто керівником слідчого відділу, на той час був Крилов А.П.  

Чим займались, як працювали, і до чого докерувались ці службовці, розповідає мати дільничого міліціонера(на той час), ось відео :

Після даного відео виникає ряд запитань, а саме:

0) Чи правомірним було розпорядження(вказівка,наказ) керівника Тульчинського РВ Костишина Василя Івановича, щодо покладення обов’язків по обслуговуванню виборів, тобто організаційно-фінансових витрат на осіб з числа працівників міліції , а саме на Мілінчука М.М.

1) Які правові підстави для внесення відомостей в ЄРДР, були по Мілінчуку М.М.?

2) На якій правовій підставі працівники Вінницького ВВБ допитували (відбирали пояснення) у Мілінчука М.М.?

(від 17:40 на відео)

3) На підставі яких оформлених документів Мілінчука М.М. направили на СМЕ?

( від 21:01 на відео)

4) Чи правомірно працівники ВВБ Вінницької області надавали консультації, щодо того, які мають бути наслідки побоїв ручною палицею (РП)?

( від 26:40 на відео)

5) На якій правовій підставі керівник Тульчинського РВ, Костишин Василь Іванович   наказав подати  авто, з метою транспортувати громадянку Ольгу Мілінчук з дому (смт. Шпиків) до райвідділу міліції м.Тульчин ( орієнтовна відстань між об’єктами 30-40 км, тобто 60-80 км. в обидва боки)?

( від 24:36 на відео)

6) Чи правомірно керівник Тульчинського РВ Костишин Василь Іванович , вимагав написати рапорт і в ньому  вимагав поставити дату, яка не відповідає фактичній (на два-три дні раніше)?

(від 30:20 та 35:50 на відео)

7) На якій правовій підставі  керівник Тульчинського РВ Костишин Василь Іванович, збирав персональні дані та інші відомості про родину Мілінчуків?

( від 31:30 на відео)

8) На якій правовій підставі в ЄРДР, не були внесені відомості про злочин, які відповідають фактичним обставинам справи, чому відомості були перекручені тобто внесені в ЄРДР  не правдиві, та чому відсутні відомості про процесуальних керівників?

(від 43:10 та 45:30 на відео)

 Якщо, зважити на практику внесення відомостей в ЄРДР  та реактивну швидкість проведення досудових розслідувань Тульчинським РВ, теперішнім ВП ГУ НП у Вінницькій області, то можна спрогнозувати, що у разі повідомлень про злочини  службових осіб правоохоронного органу, підполковник Костишин Василь Іванович, заступник  керівника слідчого відділу, Крилов А.П. могли б  вже давно, відбувати покарання у спеціально відведених для працівників поліції місцях позбавлення волі, що як гіпотетично так і практично є можливим?

Отже, особи у формі, а саме:  Костишин Василь Іванович та заступнику  керівника слідчого відділу, Крилов А.П., запам’ятайте – відділ поліції не приватна юридична особа, а робота в правоохоронному органі, це не бізнес, а ви не бізнесмени. Щоб  створити хабарогенну ситуацію і не бути притягнутими до відповідальності треба мати дар. Чи ви його вже маєте? Поживемо, побачимо.

Далі буде…

 

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment