НОВИЙ СКЛАД  КОЛЕГІЇ СИХІВСЬКОГО СУДУ  ЗНОВУ  ФАЛЬСИФІКУЄ  СПРАВУ  «ПОСОЛЬСТВА БОЖОГО»?

11.05.2018 року   до Сихівського районного суду м.Львова надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № 12013150010000837 про обвинувачення Олексюк Л.Р., Олексюк О.О., Ревок Р.С. та Лардугіна С.В. у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190 КК України та ч.1-2 ст.209 КК України.  Вирок Сихівського районного  суду м.Львова від 11.08.2017 року по  цій справі  апеляційною інстанцією було скасовано. Автоматизована система документообігу суду визначила  новий склад колегії суддів для розгляду справи № 461/15229/13, а саме головуючого судді- доповідача Рудакова І.П., суддів учасників- Лєсного С.Є. та Горбань О.Ю.

14.05.2018 року у відповідності до вимог  ст.314 КПК України суд призначив підготовче судове засідання у кримінальному провадженні на 06.06.2018 року. Судове рішення в порушення вимог ч.3 ст.3  Закону України «Про доступ до судових рішень» не було направлено до РЕЄСТРУ на наступний день після його ухвалення, а  впродовж 22 дні  з невідомих причин не оприлюднювалось.  Чому суддя Рудаков І.П. порушив Закон? Що йому дозволено це робити? Ким?

06.06.2018 року  головуючий у справі суддя Рудаков І.П. заявив самовідвід з тих підстав, що він брав участь у цьому  кримінальному провадженні,  як суддя у складі колегії суддів.  Знову напрошується питання, чому згадана справа була розподілена АСДС на суддю Рудакова І.П.?  ч.3 ст. 35 КПК України встановлена вимога, у відповідності до якої визначення колегії суддів для конкретного судового провадження здійснюється АСДС під час реєстрації відповідних документів, з врахуванням заборони брати участь у перевірці вироків та ухвал для судді, який брав участь у ухваленні вироку або ухвали. З викладеного   вбачається, що  суддя Рудаков І.П. станом на 14.05.2018 року, як головуючий «не знав», що він приймав участь у розгляді цієї справи в 2015 році, а 06.06.2018 року –«пригадав»? Що, забудькуватість  заважає роботі? Виявляється, що і АСДС теж не налаштована на те, щоб «відсівати» тих суддів, які брали участь у розгляді цієї справи у 2015 році. Чому система не налаштована і не запрограмована на це? Може це зроблено умисно? Може голова Суду дав таку вказівку працівнику ІТ? Може хтось інший з працівників Суду навмисно втрутився у роботу АСДС?  Це кримінальне правопорушення! Запитань напрошується більше,  ніж відповідей? Одночасно впало  в очі і те, що 06.06.2018 року обвинувачені по справі Олексюки  у судове засідання не прибули., що вказано у судовому рішенні. Чому суд не звернув увагу на це? Що пастирі проплатили?

07.06.2018 року  колегія суддів під головуванням судді Тімченко О.В. постановила ухвалу про призначення підготовчого судового засідання на 12.06.2018 року з викликом учасників судового провадження.

Автору цих рядків довелось бути присутнім у судовому засіданні 12.06.2018 року, під час якого було виявлено, що жодний обвинувачений по справі до суду не з’явився. Потерпілих по справі обурило те, що Суд знову не зреагував на відсутність обвинувачених у залі, які   навіть не були належним чином попереджені про згадане судове засідання, адже секретар судового засідання не могла  зрозуміло пояснити,  чому обвинувачені належним чином не повідомлені про судове засідання? Чому? Чому не виконано судове рішення? Хто в цьому винний? Чому ніхто не притягнутий до відповідальності за невиконання судового рішення? Що це так було задумано наперед? Це що така домовленість  суддів з обвинуваченими? Що знову починається «гра» суду першої інстанції  у одні ворота.? Невже  судове рішення апеляційної  інстанції не навчило нічого суддів попередньої  і  теперішньої колегії,  які розглядали  і тепер розглядають справу? Чи «вічнозелені» затьмарили розум?  Як можна назвати дії головуючого у  попередньому складі  колегії суддів Теслюка Ю.Д., якщо із 33 судових рішень по справі,  21 внесено до РЕЄСТРУ з порушенням строків,  встановлених вимогами Закону України «Про доступ до судових рішень», а окремі  судові рішення місяцями не вносились до РЕЄСТРУ? Це що, службове недбальство, зловживання службовим становищем, порушення рівноправності громадян залежно від їх ставлення до релігії, чи інші умисні дії?  Це, що  така системність спеціально встановлена для пастирів «Посольства Божого»? Мало того, до цього часу офіційно не оприлюднено вирок по справі від 11.08.2017 року? Текст вироку  не відкривається у РЕЄСТРІ? Це,  що теж зроблено на замовлення? Це взагалі  можна назвати «суддівським безпрєдєлом» або вакханалією. Що суддя Теслюк Ю.Д.  вхопив Бога за бороду і літає в небесах? Чому вирок не оприлюднений? А,  що голова суду Лєсной  С.Є. робить? Чому не пильнує порядку в суді? Може і йому  посада тисне на голову ? Він забув, як хотів привести мене в якості свідка  до присяги у судовому засіданні, яке взагалі не було призначено для розгляду справи у вказану дату ? Що проводив «підпільне» судове засідання? На якій підставі допитували інших свідків? Справу можна підняти!!! Як можна чинити судочинство, якщо ч.3 ст.6 Закону України «Про доступ до судових рішень» забороняє  використовувати судам судові рішення до їх офіційного оприлюднення або внесення до РЕЄСТРУ? Це взагалі Суд, чи «Поле Чудес»?  Бракує барабана  з відповідними цифрами з нулями перед входом до Сихівського суду!!! Замість Якубовича  Л., за барабаном  мав би стояти інший фігурант Суду! Який? Догадайтесь з одного разу.

Розгляд справи «Посольства Божого» перенесено на іншу дату, ми будемо  оприлюднювати її розгляд  у судових засіданнях.

Пропоную подивитись судове засідання та реакцію на нього потерпілих по справі.

Жуков О.С.

17.06.2018р.

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment