Новоград–Волинське кримінальне чтиво «Суддя не Бог, прокурор не фраєр, слєдак не мастак?” 

 Частина перша. Чому судді Житомирського апеляційного суду замість прокурора допустили до розгляду справи продавця трусів?

Ось вже другий рік, як команда правозахисників та журналістів зі Львова висвітлює події в місті Новоград – Волинську, де місцевий підприємець відмовився давати «хабарі» місцевим “перевертням у пагонах”.

Другий рік, поліціянти, прокурори та судді, недоотримавши неправомірної винагороди у вигляді «вічнозелених американських тугриків» надувши щоки, як маленькі діти, що абкакались, мстять підприємцю Лавренчуку Б.П.  Вони мстять, а мстя їхня страшна, пристрашна.

У чому ж проявляється ця мстя?

До чого, додумались юристи правоохоронної системи та незалежної гілки влади?

За відмову платити «мзду» поліції (одна тисяча доларів США та 60 літрів пального на місяць) проти Лавренчука Б.П. була порушена кримінальна справа. Це кримінальне провадження, ще в 2015 році мало бути закритим(у зв’язку із закінченням строку притягнення до кримінальної відповідальності), оскільки цей злочин Лавренчук ніби то скоїв, ще у 2012 році.

Заява потерпілого( про злочин Лавренчука) від 31.10.2014 року пролежала у відділі, тоді ще міліції Новоград – Волинська, майже три роки без руху. І ось 15.05.2017 року по справжньому «святий»,  можливо прозрівший від каплі спиртного,  ясновидець в 26-му коліні, він же слідчий, цього відділу поліції зглянувся над заявою про злочин, можливо громадянина Росії та України Хільчука Л.В. і вніс відомості заяви до ЄРДР.

На що чекала заява потерпілого від 31.10.2014 року?

Чому працівники міліції не внесли її до ЄРДР?

Заява, що набирала державної ваги?

Можливо заява стала солідніша чи поважніша?

Чи то виховані гарно міліціонери дали підприємцю час заробити кошти?

Які гуманні «твою  бл…дівізію міліціонери»?

Основне запитання слідчому який на той час реєстрував, чи мав би реєструвати заяву про злочин подану 31.10.2014 року  Хільчуком :

Альо, міліціонере! Ти, приймав заяву про те як кролик з подвіря втік?

Чи може, як два півні в кабінеті начальника поліції побились?

А можливо, про те, що страус в неустановленому законом місці яйця відкладав?

Цікаво!

Від коли, заява Хільчука перетворилась на злочин?

Що і коли приснилось слідчому, коли він згадав про те, що в нього вже три роки лежить заява про злочин Лавренчука і ось тільки сьогодні і зараз він внесе відомості в ЄРДР і одразу ж розпочне досудове кримінальне провадження? Хто цей “півень” у відділі поліції, який клюнув слідчого…

А це нічого, що на дворі вже був 2017 рік. І можливо зовсім не важливо, що такі дії працівника правоохоронного органу можуть підпадати під ознаки кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.161, ч.2 ст.364 або ст. 365,ст.367, ст.396  або інших службових злочинів передбачених ККУ ?

Кому ж перейшов дорогу підприємець?

Чий бізнес мав би постраждати від підприємницької діяльності Лавренчука?

Сьогодні червень 2018 року.

Двічі Новоград – Волинський суд розглядає закриття провадження у кримінальній справі за обвинуваченням Лавренчука Б.П.

Двічі прокурор Новоград – Волинської прокуратури Петришин апелює до суду і просить скасувати це рішення(вчиняючи протиправне діяння передбачене статями 161,364,356,372… ККУ?)

Двічі судді Житомирського апеляційного суду мали розглядати цю справу. До речі АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА РОЗПОДІЛУ СПРАВ, ДВІЧІ ВИЗНАЧАЛА ОДИН І ТОЙ ЖЕ СКЛАД СУДДІВ.

Нікому не дивно? А втручання в автоматизовану систему документообігу суду, це вже ст..376-1 ККУ чи не так?

Пішли далі.

Судді Житомирського апеляційного суду не перевіривши повноваження  допустили до розгляду справи невідому особу, яка представилась прокурором.

Лавренчук  Б.П. побачив  у цій особі продавця трусів з місцевого ринку. Так, що ж це таке? Через порушення норм КПК, судді можуть допускати до розгляду кримінальних справ не уповноважених належним чином на те осіб?  А завтра можливо і м’ясник з сокирою в руках буде представляти інтереси держави, бо суддям так захочеться?

Житомирський ПРИВАТНИЙ апеляційний суд  рулить?

На підтвердження вищевказаного, подаю відео фіксацію судового процесу.

Порушивши норми КПК, покидаючи зал судового засідання ,судді апеляційного суду нагадували щурів, які тікають від світла? Шановні  судді, це тільки початок. Світло буде в кожній  вашій оселі…  Ми надіємось, що Ваші заслуги та здобутки будуть враховані компетентними  на те органами та структурами.

Далі буде…

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment