Генеральна прокурату́ра України — єдина централізована система органів державної влади, які відповідно до Конституції та законів України здійснюють обвинувальну, представницьку, контрольно-наглядову функції в державі.
Київ, Генеральна прокуратура України. Знову риторичне питання. Як потрапити на особистий прийом до чергового ГПУ. Чому, до чергового прокурора, тому що у відповідності до ч.1 ст. 214 КПК, він приймає повідомлення про злочини.
Ось, як це виглядало на відео:
Ось так, от чергового прокурора в ГПУ, не має ?
Що, ж далі давайте зясуємо :
З іншого, боку ГПУ працівники повідомили, що там де я і був в приймальній громадян там і є черговий прокурор. То що ж тоді, службова особа ГПУ яка працює в приймальній мені повідомила не правду? Зясувати це, я спробував ще раз:
Як видно з відео, я все ж таки добився правди і черговий прокурор в ГПУ все ж таки є. Після ознайомлення з графіком прийому, я зрозумів що вдруге мене хотіли «обдурити»? Для чого, мене постійно «обманювати»?
Після порції «брехні» яку я отримав в приміщенні ГПУ, мій настрій підняв вихований, стриманий, поважний заступник керівника служби охорони, Журавель Олексій Васильович.
Вчіться прокурори ГПУ, хоча б «культури спілкування», а то крім «пихи прокурорської», я припускаю нічого у вас не має, чи щось є?
То ж, якщо є, то показуйте це людям! Нам буде приємно. Ми ж всі люди і ви прокурори теж люди. Чи можливо я помиляюсь? Ні, я не помиляюсь прокурори це такі люди, які у нас громадян на роботі.
Нагадую вам прокурори, ви у нас на роботі, а не навпаки. Тобто, громадянин, є тобі прокуроре начальником. Коли громадянин заходить в службовий кабінет прокурора, то громадянин заходить в кабінет, який громадянин дав прокурору в тимчасове користування. Знай прокуроре в тебе немає свого кабінету, свого крісла, своєї прокуратури! Все це, наше українське, громадське, людей, мешканців держави України. А ти прокурор наймана робоча сила, не подобається «йди».
Від кожного з нас залежить якою буде наша держава.