ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР ТЕЖ НЕ МОЖЕ ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЮ У ЛЬВІВСЬКИХ ТА  ДРОГОБИЦЬКИХ КАБІНЕТАХ?

16.08.2017 року директор ПП «Постінтур» Солян М.І. звернувся до Прем’єр-Міністра України Гройсмана В.Б. з письмовим проханням про вжиття заходів, а саме просив його дати вказівку Львівській облдержадміністрації та зобов’язати їх включити ПП «Постінтур» у перелік юридичних осіб для продовження інвестицій будівництва, інвестованої   згаданим підприємством будівлі «Адмінбудинку райфінвідділу та КРУ», або зобов’язати їх повернути вкладені інвестиційні кошти, сума яких підтверджена Господарським судом Львівської області(невиконання судового рішення- ст.382 КК України- примітка автора).

З вищевказаним проханням Солян М.І. звернувся ще й тому, що на виконання доручень Віце-прем’єр-міністра України щодо ситуації в Дрогобицькому регіоні по відношенню до інвесторів та його інвестицій, вкладених в недобудову «Адмінбудівлі райфінвідділу та КРУ», головою Львівської обласної адміністрації Синюткою О.М. були дані протокольні доручення № 170/7-17 від 08.02.2017 року та № 43/0/7-17 від 29.03.2017 року, які головою Дрогобицької районної адміністрації Шутко В. були проігноровані та не виконано.

Про обставини гри у «футбол» керівників Дрогобицької РДА та Львівської ОДА  з директором ПП «Постінтур» Соляним М.І.( всі його звернення та скарги «футболять» один до другого) ми вже згадували у публікаціях «Чому мовчить Дрогобицький мер Кучма Т.?», «Корупції у Дрогобичі та Львові немає?»,  «Як чиновники Дрогобиччини саботують доручення голови Львівської ОДА?», «Як Львівська ОДП товче воду в Дрогобицькій ступі?» та інших.

У відповідь Прем’єр-Міністр України повідомив директора ПП «Постінтур» Соляна М.І. про те, що його звернення адресоване для розгляду в Генеральну прокуратуру України  та слідче управління ГУ НП у Львівській області. Директор Солян М.І. подякував Прем’єр – Міністру Гройсману В.Б. за таку «турботу», тому що питання, з яким від звернувся не належить до площини компетенції ГУ національної поліції у Львівській області, а Генеральна прокуратура, як вказує Солян М.І у листі: « …разом з прокуратурою Львівської області працюють, як відділ реєстрації заяв і звернень, а не як орган, що слідкує за дотриманням Законів та Конституції України».

«Крім того п.Солян М.І. просив Гройсмана В.Б. вдруге, повернутись до розгляду письмового звернення від 16.08.2017 року(вих.-97) та зобов’язати Генеральну прокуратуру України дати вказівку Львівській  обласній прокуратурі звернутись з позовом в інтересах держави, про скасування Протоколу незаконних торгів з реалізації арештованого майна № 1413283/1/1 від 24.07.2013 року, а саме недобудови «Адмінбудівлі райфінвідділу та КРУ», що знаходиться за адресою: м.Дрогобич, вул.22 Січня, являється державною власністю та включити підприємство «Постінтур» третьою особою при розгляді даного спору в суді, тому що прокуратурою області встановлено порушення інтересів підприємства під час реалізації цього майна на аукціоні. Це підтверджується порушенням інтересів інвестора листами від 28.07.2026р.(вих.№ 04/2/2-304-14) та від 04.08.16р.(вих.№ 04/2/2-304-14) Львівської обласної прокуратури.

Викладена інформація дає підстави зробити висновок, що у високих кабінетах уряду працюють недолугі особи, які полюбляють «футбол», замість того щоб вникнути у суть питання – «від футболили»  звернення до ГПУ. Чому? Бракує мізків? Олії бракує для їх змащування? Чи може п.Гройсман В.Б. вкупі з п.Синюткою О.М.теж «поклали око» на згадану нерухомість?

Отже звернення п.Соляна М.І. до Прем’єр-Міністра України, як вода в пісок- жодних наслідків. І так з усіма громадянами України?

А, як зреагувала Прокуратура? Читаємо відповідь начальника Управління представництва інтересів громадянина або держави в суді Гайворона В. від 24.11.2017 року:

«Встановлено, що СУ ГУ НП у Львівській області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні № 1201414011000923 від 26.12.2014р. за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190, ч.1 ст.366 КК України, за фактом вчинення службового підроблення невстановленими особами Головного управління юстиції у Львівські області під час проведення прилюдних торгів з реалізації арештованого нерухомого майна та незаконної реалізації незавершеного будівництва-адмінбудинку площею 428 кв.м. у Дрогобичі по вул.22 Січня, 43(невже п.Гайворон В. і поштову адресу присвоїв недобудові?-примітка автора).

Згідно з постановою процесуального  керівника від 15.11.2017 року проведення досудового розслідування у даному кримінальному провадженні доручено СВ Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області. На даний час досудове розслідування триває.

За результатами досудового розслідування, за наявності підстав, буде вирішено питання щодо застосування прокурором заходів представницького характеру у встановленому законом порядку».

Що ми бачимо в натурі? Чергова відписка ? Заспокоїли скаржника? Що змінилось? Скільки ще буде тривати досудове розслідування? Невже ще не встановлені особи ГУ юстиції, які вчинили це підроблення? Їх вже давно звільнили з займаних посад, а слідство не може  встановити? Цілий Дрогобич і половина Львова знає, хто це вчинив. Це, що, не корупція?

Ніби-то всі щось роблять, а «вихлопу» з кінцевим результатом немає! Роками пише скарги п.Солян М.І., а «вихлопу» немає, питання по суті не вирішується. Чому?  На мою думку, це відбувається тільки тому, що кожен посадовець на своєму місці дбає тільки за себе- на державні інтереси їм наплювати. Швидше «набити» кишені , вкрасти побільше- ось саме головне!

 

Продовження буде.

 

Журналіст ІА «Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

23.05.2018р.

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment