Що робили прокурори ГПУ  Височин  та Горбань рішали чи терпіли ?

                   

 Ось і прийшов час. Про банду поліцейських прокурорів та суддів Житомирської області заявлено в ГПУ.

Це було так:  

 

 У період з 2015 року по даний час на території Житомирської області була створена та діє по сьогодні злочинна організація з числа вищих та найвищих службових осіб органів влади. До числа цієї організації входять деякі судді Новоград-Волинського районного та Житомирського апеляційного судів.

Протиправні дії злочинної організації викладені в протоколі усного повідомлення про вчинення кримінального правопорушення  передані прокурорам Генеральної прокуратури Височин С.С. та Горбань І.О.Дане повідомлення  було реалізовано в присутності правозахисників ГО «Стоп корупції» під відеофіксацію цього процесу. Не було жодного здивування, коли прокурори Генеральної прокуратури не внесли відомості протоколу про злочин поліцейських прокурорів та суддів Житомирської області до ЄРДР.                                                                                         Прокурори Генеральної прокуратури України мабуть не читають книги криміналістики? Навіщо їм? Вони ж прокурори ГПУ. Ну звісно в прокуратурі такого рівня працюють виключно «аси». Так от, на що здатні ці «аси».                                                                                                          Мислення «примітивного» прокурора з Генеральної прокуратури України могло би бути таким:

  • прокурор ГПУ розуміє, що коли він укриє злочин іншого прокурора чи групи прокурорів (за декілька тисяч зелених американських доларів) то про це ніхто не буде знати?
  • прокурор ГПУ знає, що він «рєшало», а всі інші «тєрпіли»?
  • прокурор ГПУ думає, що коли він нібито думає, то це виглядає, що він думає?
  • прокурор ГПУ мабуть ніколи не чув про причинно-наслідковий зв’язок та невідворотність покарання за вчинене кримінальне протиправне діяння…?

Чому я так припускаю? Та тому, що повідомлення про злочини мають бути зареєстровані в ЄРДР.  Якщо особа, яка  отримала такі відомості, але в міру своїх розумових здатностей або у зв’язку з відсутністю таких, не внесла їх в ЄРДР, є злочинцем або «амебою звичайною» (біологія 4 клас).

Хронологія:

  1. 07.06.2018 року ГПУ отримала повідомлення про злочини поліцейських, прокурорів та суддів Житомирської області. Відповідно до ст..214 КПК у прокурора було 24 години аби внести відомості в ЄРДР « Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.

Прокурори цього не зробили. Що кишка тонка?

2. Всупереч ч.3 ст. 214 КПК  начальник другого наглядового відділу управління наглядової діяльності у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури  ГПУ, О.Базуркаєв 11.06.2018 року за № 17/7-р видає  циркуляр, в якому зобов’язує організувати розгляд відповідно до вимог  чинного законодавства? Так і хочеться запитати О.Базуркаєва, дорогий Ви наш товаришу, а Ви кримінально-процесуальний Кодекс за законодавство не маєте, чи маєте його десь в іншому глибокому місці? Ось,що каже КПК «Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою відповідальність, встановлену законом. Огляд місця події у невідкладних випадках може бути проведений до внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що здійснюється негайно після завершення огляду. У разі виявлення ознак кримінального правопорушення на морському чи річковому судні, що перебуває за межами України, досудове розслідування розпочинається негайно; відомості про нього вносяться до Єдиного реєстру досудових розслідувань при першій можливості». Хіба прокурор цього не знав?

 Тобто вже чотири дні(96 годин), а відомості ще не в ЄРДР.

3. 15.06.2017 року в цидулці № 04/2/3-р-18, начальник другого наглядового відділу за дотриманням законів при провадженні досудового розслідування та підтримки державного обвинувачення ГПУ, І.Горбань направляє відомості про злочин поліцейських, прокурорів та суддів Житомирської області до НАБУ. Обалдєнний хід, товаришу прокуроре. Дай Боже тобі здоровя !                                           Тобто вже вісім днів(192 години), а відомості ще не в ЄРДР.

       Тобто вищевказані  службові особи ГПУ, я  Вас вітаю Ви вже приїхали…

         А що ж буде в НАБУ?  Читайте в наступних дописах.

Далі буде.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment