Що   роблять посадовці-гурмани  «бубликів» Панилика Ю.Б.

Частина перша нашої публікації  знайшла своїх читачів, в тому числі і тих, хто у свій час займався досудовим розслідуванням кримінального провадження у Залізничному РВ ВС м.Львова. Потерпілий у цій справі Кравець М.Б. повідомив, що після оприлюднення цієї публікації до нього зателефонував колишній слідчий Пазюк В.М.(нині начальник слідчого відділу Яворівського ВП) з претензіями, що останній згадав у публікації про незаконне закриття цим чиновником кримінального провадження  наступними словами- «Що в тебе в голові, щось перевернулось».

Знову відбулась зустріч з Кравцем М.Б., який додатково до викладеної інформації під відеокамеру  навів нові факти злочинних дій чиновників слідства та надав інші документи на їх підтвердження.

Виявляється слідчий Пазюк В.М.  у свій час закрив кримінальне провадження на Панилика Ю.Б., не повідомивши подружжя Кравців про закриття та ввівши їх в оману, даючи слово офіцера у присутності підлеглих, що по справі на Панилика Ю.Б. долучить інших потерпілих від цього шахрая осіб та  доведе справу до суду. Після того, як Пазюк В.М. вчинив незаконне закриття кримінального провадження він не тільки не вибачився перед потерпілими, але й почав переховуватись від Кравців, що встановила сама Кравець Г.С. прийшовши без попередження до цього слідчого,  який змушений був через чергового РВ заявити про свою відсутність на робочому місці, хоч саме в цей час на допит до слідчого Пазюка В.М. прийшла інша особа, яку  черговий райвідділу  пропустив у приміщення поліції через металеві двері.  У своїй скарзі Кравець Г.С. вказує, що «цю справу Пазюк  буквально після мого візиту закрив кримінальну справу не вбачаючи складу злочину, а шахрайства тим більше і неповідомивши нас. Закрив і швиденько перевівся у інший райвідділ у Шевченківський район м.Львова, але Пазюк і там надовго не затримався, але встиг закрити не одну справу по Панилику  і його тут же перевели у Яворівський район Львівської області. Ця людина може працювати в поліції, він полісмен, він на стороні закону, який охороняє наш людський спокій, це будується нова поліція така. Це ми знаємо поверхньо, а ще щось може є інше. Але слідчому Пазюку В.М. передали з Франківського району для об’єднання справи за № 5-/515-К на № К 1779 від 25.07.13р., К-1778/2 від 5.08.13р, передав з Франківського РВ в.о. начальника Кундик В.В., так як Пазюк мав вже справу по такому факту шахрайства на Панилика Ю.Б. , фірми «Корал-ЛВ». Ця скарга втопилася у документообігу Львівських правоохоронців, а Пазюк В.М. пішов на підвищення по службі( мабуть, чим більше скарг та порушень Закону- тим  швидший ріст  по кар’єрській драбині, примітка автора).

Аналогічні відомості  вказав і Кравець М.Б. під час розмови на відеокамеру. Розповідаючи подальші  дії слідчих Кравець  М.Б. відмітив( Кравець Г.С. у скарзі вказала), що після скасування постанови про закриття кримінального провадження справу отримав слідчий Залізничного ВП  Ткач А.О. У жовтні 2015 року він викликав подружжя Кравців  для ніби-то дачі нових свідчень, але ніхто цих свідчень не відбирав(мабуть це така тактика у слідчих- мене так само викликав слідчий Кам’янка-Бузького ВП Парій А.В.- примітка автора). Подружжя Кравців слідчий Ткач А.О. викликав для того, щоб «… прочитати нам, як непрофесійно вів справу Пазюк , читали та насміхалися і сказав Ткач, що взагалі це має бути ст.190 час. 3 або 4, так є ще люди постраждалі і обов’язково їх потрібно долучити до справи. Справу довго затягували, підозру об’явили на 800 кг –цукру, а не на 10 тон. Я в суді скасувала на 10 тон, а не на 800 кг. Це було зроблено для того, щоб закрити кримінальну справу. Шахрай каже зухвало, що нікого долучати і об’єднювати справи з інших райвідділів теж не будуть. Ми задали питання Ткачу, чому підозра на 800 кг, а не на 10 тон, чіткої відповіді ми не отримали. На заслуховуванні у начальника Кумечка сказано, щоб Ткач всіх районах взяв усі справи пороти Панилика і об’єднали в одну і подав його у розшук, але і цього доручення Ткач не виконав.  Ткач буквально  до тижня часу відправляє справу в суд не даючи ознайомитись із справою, не повідомивши мене ні мого чоловіка».

В кінці нашої розмови Кравець М.Б. розповів, що Пазюк В.М. під час розмови по телефону заявив йому, щоб він перестав займатись цією справою «бо побачиш, що буде». Ці слова Пазюка В.М. ,службової особи поліції, яка має спеціальне звання,  що служить у спеціальному підрозділі орану внутрішніх справ, яка наділена широким переліком процесуальних повноважень,  яка має доступ до табельної  зброї та інших спецзасобів, Кравцем М.Б. сприйняті,  як погрози фізичної розправи. Крім того співрозмовник заявив, що до нього неодноразово телефонували інші невідомі особи з вимогою, щоб він  припинив займатись цією справою. Можливо це теж особи, що мають відношення до  згаданих слідчих? А може ці погрози  через свої зв’язки висловлює шахрай?

Нам цікаво буде дізнатись, яку реакцію викличе  ця публікація у керівництва поліції, прокуратури області, звичайних громадян та фігурантів  публікації. Чи будуть  вживати відповідних заходів керівники поліції, прокуратури  для безумовного і якнайшвидшого розшуку та притягнення до відповідальності Панилика Ю.Б.? Чи будуть вжиті відповідні заходи безпеки у зв’язку з погрозами фізичної розправи  на адресу  Кравця М.Б.? Чи будуть вжиті заходи для притягнення до відповідальності слідчих Пазюка В.М. та Ткача А.О. за вчинені ними кримінальні правопорушення під час досудового розслідування згаданого кримінального провадження?  На мою думку, велика «заслуга» у тому, що шахрай  до цього часу не притягнутий до відповідальності саме тому, що гурманами «бубликів» Панилика є  сторони провадження цієї справи з боку правоохоронних органів  та інші утаємничені особи, що допущенні до  прийняття процесуальних рішень на досудовому розслідуванні та у судовому провадженні.

Пропонуємо подивитись нову розповідь Кравця М.Б., записану на відеокамеру.

Сподіваємось, що продовження буде цікавим.

 

Журналіст ІА «Журналісти проти корупції»

Жуков О.С.

05.06.2018р.

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment