Що таке Соймівська правда?

 

22.05.2018 року за допомогою та порадою від імені громади до мене звернувся Іван Вайдич з с.Сойми, Міжгірського району, Закарпатської області. Він повідомив про те, що території територіальної громади с.Сойми вчиняються протиправні дії на його думку несумісні з принципами цивілізованого суспільства. За мовчазної згоди місцевих правоохоронних органів (поліції, покуратури та МНС) може трапитись трагедія з людськими жертвами. Те, з чим бореться впродовж останніх років держава Україна, а саме: повені на Закарпатті, може піти на нівець через корупцію у владі та судовій системі Закарпаття. Ось, що розповідає  не байдужий пересічний громадянин України який любить своє село і турбується про життя співгромадян:

Після розмови я спробував надати деякі практичні поради з приводу  правильної послідовності дій, які мала би вчинити місцева громада с.Сойми, для відновлення своїх порушених прав. Я з радістю констатую високий рівень свідомості місцевої громади зокрема, Івана Вайдича і вважаю, що громада заслуговує на те щоби бути почутою.

З метою  примусу виконувати свої службові повноваження, місцевій владі приготовано «Сюрприз»… Скромний такий собі сюрприз… Правда реагують на такий «сюрпиз» чиновники та правоохоронці по різному і це не тільки в прямому, а ще й у переносному значенні. Цей «Сюрприз» має підпільну назву  «два В» або «ВВ».

З метою обєктивності розслідування, я звернувся за допомогою до людини якій я на сьогодні довіряю, це Павло Павлов. Я повністю покладаюсь на досвід роботи Павла у ГО «Доста Закарпаття». Гадаю поява в Соймах особи такої громадської ваги, підсилить позицію місцевої громади, а підприємець згадає, що сам  він вийшов з того ж народу, що й усі. І нічим він від інших не відрізняється.

Про деталі згодом. Розслідування розпочато. Далі буде …

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment