СКІЛЬКИ  У.О.  ОТРИМАВ СУДДЯ САМСІН М.Л. ЗА ПРИХОВУВАННЯ ВІД ОПРИЛЮДНЕННЯ ВИРОКУ ПО СПРАВІ?

Знову маємо факт  не притягнення(не оприлюднення)  суддею Камянка-Бузького районного суду Львівської області Самсіним М.Л. до кримінальної відповідальності осіб, стосовно яких слідством затверджено обвинувальний акт.

На сайті Суду у списку авто призначених справ, що надійшли вперше оприлюднена інформація, що 16.02.2015 року  судді Самсіну М.Л. були розподілені матеріали справи № 446/373/15 по обвинуваченню Карамана К.М. та Хоми Р.С. (потерпілий по справі Андрущенко А.О.).

19.02.2015 року суддя Самсін М.Л. у відповідності до вимог  КПК України постановив ухвалу про призначення підготовчого судового засідання по обвинувальному акту у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № 12015140220000075, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.185, ч.3 ст.15, ч.2 ст.185 КК України відносно згаданих вище ОСІБ. Призначаючи дату проведення підготовчого судового засідання суддя Самсін М.Л. порушив вимогу ч.1 ст.314 КПК України- замість  того, щоб призначити  підготовче судове засідання впродовж п’яти днів, він призначив  його проведення майже через місяць. Чому  суддя Самсін М.Л. допустив це порушення Закону? Але менше з тим, підем далі!

16.03.2015 року суддя Самсін М.Л.  за наслідком проведення підготовчого судового засідання у відповідності до вимог чинного законодавства  призначив розгляд справи на 24.03.2015 року. А далі що? А далі треба свистіти!!! Чому?

Справа у тому, що на цих двох судових рішеннях розгляд кримінального провадження закінчився. Немає судового рішення ні 24.03.2015 року, ні  потім впродовж двох років. На більше у судді Самсіна М.Л. мабуть бракнуло духу і сил?  В РЕЄСТРІ немає ні вироку по справі , ні будь-яких інших судових рішень! Це означає, що суддя Самсін М.Л. або за гроші  «відкупив» обвинувачених, або не вніс до РЕЄСТРУ  судові рішення. В першому випадку – кримінал! В другому – порушення вимог Закону України «Про доступ до судових рішень». Логічне запитання виникає- чому суддя Самсін М.Л. не «застрахував» себе і не включив судові рішення по справі до РЕЄСТРУ? Чомусь виникає думка, що так потрібно для судді! Йому не хочеться, щоб судові рішення по цій справі стали публічними!  Але їдем  далі по цій справі.

10.05.2017 року  суддя Самсін М.Л. за наслідком розгляду подання начальника Кам’янка-Бузького РВ з питань пробації у Львівській області про звільнення від відбування покарання у зв’язку з закінченням іспитового строку постановив  дві однакові по змісту ухвали. Одною ухвалою призначив розгляд подання у судовому засіданні 29.05.2017 року о 10-30 год., а другою- у судовому засіданні 29.05.2017р. об 11-00 год. Фокус-покус!!  Судді Кам’янка-Бузького суду фокусники і факіри!!! Вони призначають  справи до розгляду одній стороні провадження  у різні дати та години, причому суперечливі по змісту  одне іншому  судові рішення впродовж років  так і знаходяться у РЕЄСТРІ. Для чого це робиться? Як на мене дуже просто!  Щоб потім внести до тексту  судового  рішення відомості про неявку у  судове засідання сторони провадження(скільки таких випадків-безліч).  А хто  прискіпливо читає РЕЄСТР? Ну, хіба  що журналіст Жуков О.С.?Одне з таких судових рішень по згаданій справі , на мою думку, є точно нечинним, адже  це судове рішення не скасоване. А як може бути два однакових судових рішення у справі?  Ніхто не робив виправлення ! Ніби-то суддя Самсін М.Л.   не знає,  як це робиться?  Може ВККСУ прийме від нього  залік на знання вимог ст.379 КПК України?

Що ж відбувалось 29.05.2017 року у судовому засіданні. Суддя Самсін М.Л. знову постановив два однакових судових рішення по справі цією датою???(Невже два рази виходив у нарадчу кімнату? Невже знову  завірив ухвали  факсимільною печаткою?). Але найголовніше питання- чому знову дві майже однакові по змісту ухвали по справі внесені до РЕЄСТРУ? Детальне вивчення текстів ухвал показало, що у ухвалі № 67477871 суддя вніс зміни у особисті дані Особи, що підлягає звільненню від кримінальної відповідальності-  місця проживання та роботи. Яка ж із двох ухвал чинна на даний час? Обидві?

Скільки мною вже описано  таких порушень  Закону суддями Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області- як горохом об стінку! Не доходить до них? Значить є що приховувати? Мабуть такі незаконні дії вартують цього? Невже потрібно звертатись до ВРП та ВККСУ?

Тепер найголовніше. У цих двох ухвалах суддя Самсін М.Л. посилається на те, що вироком Кам’янка-Бузького районного суду Львівської області від 03.04.2015 року Караман К М. та Хома Р.С. були визнані винними у скоєнні злочинів і їм було призначено відповідне покарання.  Через РЕЄСТР перевірив кілька разів- немає такого вироку в РЕЄСТРІ!  Між іншим Закон забороняє чинити судочинство  без внесення електронної копії судового рішення до РЕЄСТРУ!  Але суддя Самсін М.Л. не звертає увагу на це порушення!!! Так само суддя Самсін М.Л. і знехтував ст.35 КПК України, якою встановлена заборона для судді у перевірці вироків та ухвал, який брав участь в ухваленні вироку. Що суддя Самсін М.Л. не знає цієї вимоги Закону? Знає!! Він же ухвалював вирок по справі! Але все одно чинить порушення!!! Значить так треба? Значить є особиста зацікавленість? Яку суму  у.о. становить ця зацікавленість?

 

Журналіст ІА «Журналісти проти корупції»

Жуков О.С.

28.04.2018р.

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment