Стопкорівці Львова примусили мера Садового виконати Закон після чого учасник АТО отримав довгоочікувану квартиру.  

 

17 вересня 2018 року Гаївський Роман Степанович, учасник АТО, львів’янин, отримав ордер на однокімнатну квартиру у місті Львові. Але, чи так просто було отримати цей ордер? Через, що пройшов Роман Степанович  і скільки тривала боротьба за своє, законом встановлене право?

Події розгортались так. На початку 2018 року до Львівського осередку громадської організації «Стоп корупції» за допомогою звернувся воїн АТО Гаївський Роман Степанович. З цього приводу нами було ініційовано журналістське розслідування. В ході цього розслідування було встановлено, що міський голова Львова, Андрій Іванович Садовий, не дуже то охоче виконує вимоги законодавства з приводу соціального забезпечення учасників АТО та інших пов’язаних з цим питанням Законів України.

Мною та керівником  ГО « Стоп корупції» Андрієм Туркою,  вищевказаному воїну, якому були надані правові консультації та «вибудована» послідовність дій, яка мала б принести позитивний результат. Однак при реалізації даної послідовності, а саме в частині реєстрації повідомлення про злочини міського голови Садового Андрія Івановича, виникли певні проблеми, до яких учасник бойових дій виявився не готовий.

«Ми не покидаємо нікого посередині дороги» , це одне з гасел нашого осередку у Львові. Наступне:  особисто я, пам’ятаю і знаю , що ніколи не забуду, завдяки кому, моя сімя та родина спить спокійно у своїх помешканнях, а це такі як Роман Гаївський та інші  воїни які  виконали свій обов’язок перед державою та народом.

Тому, коли Роман Гаївський, більше шести годин прочекавши слідчо-оперативну групу з Личаківського ВП ГУНП у Львівській області, яка так і не приїхала, перебуваючи в приміщенні  прокуратури міста Львова №1 на вул. Богомольця, обурений  корупційною складовою в правоохоронних органах Львівщини, пішов додому із думкою про відсутність  справедливості у світі, ми зробили наступні дії:

  • на номер 102 була подана скарга на СОГ Личаківського ВП ГУНП у Львівській області
  • на номер гарячої урядової лінії було подано звернення
  • на номер телефону довіри поліції була подана скарга
  • було повідомлено ВВБ поліції у Львівській області
  • вживались і інші дії, відповідно до норм законодавства України для належного реагування на злочини міського голови і все що з цими подіями було повязано.

Як виявилось згодом ці дії виявились ефективними і був досягнутий позитивний результат. Ось, відео, як про це говорить сам воїн:

Роман Гаївський, насправді не здогадується і не знає,  скільки, ще після цього  нами було вчинено дій? Яку  роботу було проведено нами і скільки, на це було витрачено зусиль?  Після подання заяви про злочини міського голови  він зневірився у верховенстві права та Закону взагалі. Однак робота активістів у цьому напрямку не зупинялась. Застосовуючи все більше і більше правозахисної практики, активісти вийшли на фінішну пряму. З певних причин воїна про деталі проробленої роботи не повідомляли. Як заявляє сам атовець, біля трьох років він добивався свого права на житло. Його намагання, зводила на нівець владна номенклатура. Виключно після звернення до Стопкорівців Львова питання було вирішено.  Це, ще одна історія успіху і ми надіємось вона  не  буде останньою.

Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая!

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment