Суддіха шрайбала записку свідку, а прокурор щось ніжно їй на вухо шепотів (Юридична правда про суддю)

        “Суддіха  шрайбала запіску  прокурору, а той щось ніжно їй на вухо шепотів”, саме таким був задум автора щодо змісту цієї статті але з певних субєктивних та обєктивних причин назва статті була змінена. Гірше це чи краще судити Вам. А зараз хотів би повернутись до задуманого. Якось, вже давно не згадував про свій рідний, дорогий  Камянко-Бузький районний суд, Львівської області. Про працівників цього суду та учасників процесу у одній  резонансній кримінальній справі, яку розглядає цей суд. Можливо моя тривала відсутність у цій справі дала підстави судді, покурору та представнику  К-Бузької міської ради думати, що Вони все порішали і особа, яка вчинила цей злочин уникне відповідальності через закінчення строку притягнення до кримінальної відповідальності, то можливо Вони і мають право таке собі думати? Але, якщо ці особи думають, що обвинувачена не буде притягнута до кримінальної відповідальності взагалі, то дозволю собі з ними не погодитись.

Отже.  21.03.2019 року,  я отримав повістку про виклик до суду в кримінальному провадженні № 446/68/18 у справі про обвинувачення Чорній Ольги Ярославівни у скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст.366, ч.2 ст. 191 КК України. Місцезнаходження суду: м. К-Бузька, вул. Незалежності 29, 80400. Суддя Костюк У.І. Так от! Відповідно до цієї повістки, «Самий гуманний суд в світі» (Камянко-Бузький районний суд, Львівської області) викликає мене у якості свідка на 11:00 год. 22.04.2019 року. Дата складення документу 14.03.2019 року. Ніби все зрозуміло! Дата, час, місце зазначено – все добре.

Ось ця повістка:

Хм. Але разом із повісткою у конверті був ще лист. Читаю… Пише мені, це й же дорогий мені, Камянко-Бузький районний суд, Львівської області.  Лист від 18.03.2019 вих. № 446/86/19/380/2019. Після прочитання другого  речення першого абзацу,  цього листа (в якому мене ж інформують, про те що я вже тричі подавав заяви про неможливість прибути в судове засідання – і що таке, тричі було відкладене) – я засмутився. Ще собі подумав  «Аяяяй», який я нехороший чоловік, ну прям редиска. Через мене, суддя тричі відкладала розгляд судового засідання, біда то яка сталася в суді? Що ж то тепер буде? Невже я поламав всю систему судочинства у Львіській області?

Однак після прочитаного, другого абзацу цього листа, я оторопів… В цьому абзаці мене повідомляють, що справу № 446/68/18, про обвинувачення Чорній Ольги Ярославівни у скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст.366, ч.2 ст. 191 КК України призначено вже не на 22, а на 24 квітня 2019 року на 11:00.

Мало того. У разі моєї неявки, до мене буде застосовано привід.

Ось лист:

 

Перепрошую, шановні юристи? А Ви, добре ознайомились з кримінально-процесуальним законодавством України?

  • ч.2 ст.139 КПК: У випадку, встановленому частиною першою цієї статті, до підозрюваного, обвинуваченого, свідка може бути застосовано привід.
  • ч.1 ст.139 КПК : Якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий, цивільний відповідач, представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний (зокрема, наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з’явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення у розмірі…

Хвилинку! А  хіба, не Ви писали у листі «що я тричі подавав заяви про неможливість прибути в судове засідання»?

 Так, в якому це місці я ухилявся?  Я ж тричі повідомляв і вказував на поважність причин неприбуття.

 А, участь у іншому  суді, зустріч з міністром  Кабінету Міністрів України, перемовини з народним депутатом України, щодо одного з  найважливіших для Євроінтеграції України законопроектів, на Вашу думку не є поважною причиною неприбуття до суду?

Ну гаразд, шановні правознавці!

А, тепер давайте зясуємо разом, коли і куди Ви мене запрошуєте?

Коли буде розгляд вищезгаданої справи – 11:00 год. 22.04.2019 року чи 11:00 год. 24 квітня 2019 року? А можливо і 22 і 24 квітня?

Нічого собі, задачку Ви мені задали? Чи, Ви самі у шоці,  що таке, мені відправили?

То, ж куди  дивились, Ваші сині, як бездонний морський простір очі, Уляно Ігорівно? Невже, як удав на кролика на Вас дивився “спокусник” прокурор. Припустімо, це могло бути недбальство Вашого помічника, пані  Ройко Т.І.? А можливо, все ж таки, прокурор, нашепотів Вам написати цю юридичну єресь?

Навіщо, ж  високоповажна пані суддя, Ви мене штовхаєте на гріх земний. На який спитаєте Ви? Так, як же. Після такого неподобства, я просто змушений був перевірити Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, далі ЄДРСР.

Це ж не я, а Ви пишете, що “тричі розгляд справи було  відкладено”. Наскільки мені відомо, свідків, Ви допитували?  Тобто, розгляд справи відбувався. І я, аж ніяк не став на перешкоді дотримання Вами розумних строків розгляду кримінальної справи.

Згідно норм законодавства, всі законопослушні судді приймаючи рішення, оформляють їх ухвалою суду. Ухвалу суду відповідно до законодавства, суддя зобовязаний внести до ЄДРСР. А чи внесла до цього реєстру, постановлені у даній справі ухвали, суддя Костюк?  Ось які результати видала програма за моїм запитом:

Аяяяй, Уляно Ігорівно. От тобі і маєш! Мені Ви повідомляєте одне, а в ЄДРСР –  вносити відомості забуваєте?27.08.2018 року, Ви зареєстрували останню ухвалу суду. А де решта? Хіба не було більше судових засідань? Тепер можливо моя черга порахувати Вам кількість не включених до ЄДРСР ухвал? Припускаю, що розумний суддя мав би скористатися такою, любязно наданою можливістю, а саме: виправити це порушення. Я по життю добрий! І тому, надаю Вам таку можливість. Але, поважно заявляю, що у разі ігнорування в подальшому чинного законодавства України вчиню по іншому. Ви знаєте як.  Я тільки но, на хвилинку уявив собі, що якщо, ця забудькуватість, свідома і умисна та ще й направлена на досягнення певної мети/вигоди? Обєкт, субєкт, обєктивна сторона, субєктивна сторона – нічого Вам не нагадує, Уляно Ігорівно? Так от, поміж тим, як побачити скалку в моєму оці, подивіться на колоду у своєму! І у цьому, Бог Вам суддя.

А хто захоче Вам зробити “добре”, ще у цьому житті, має вже всі підстави подати на Вас скаргу до Вищої Ради Правосуддя України. І тоді Вони (судді Вищої Ради Правосуддя України) нехай Вас судять.

А Вам і прокурору дай Боже здоровя. До скорої зустрічі у суді…

Доречі, повідомте про дату та час мене належним чином з урахуванням вимог КПК , будь ласка.

 

Закон один для всіх

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment