«Українські гниди у Львівських судах”?

15 січня 2019 року в Пустомитівському районному суді відбулось судове засідання за позовом Анатолія Дейнеки (головного лісівника Львівщини) проти Віталія Майбороди, громадського активіста, який висвітлює порушення екологічного законодавства у лісових господарствах Львівщини.

Вважаю, що буде доречним нагадати читачам, що ця судова справа розпочалась з ухвали про відкриття провадження відповідно до позову поданого в Пустомитівський районний суд  Державним підприємством «Славське лісове господарство» до Віталія Майбороди 10 серпня 2016 року. Згодом, шляхом подання Анатолієм  Дейнекою, окремого позову до Віталія Майбороди , 1 листопада 2016 року, ці два позови були обєднані в один та відбулось перше судове засідання, де головуючим у даному провадженні, автоматизованою системою суду був визначений  суддя Дмитро Кукса.

Позови, які подали представники Славського лісового господарства та Анатолія Дейнеки були подані з метою спростування на думку позивачів недостовірної інформації та стягнення грошової компенсації за моральну шкоду у сумі 95 000 гривень. Як виявилось пізніше, це не було принциповою вимогою головне, що вимагалось, спростування  поданої у фільмі «Українські гниди в Карпатських лісах» певної інформації, яку місцевий активіст Майборода висловив особі, що як виявилось згодом здійснювала відеозапис,  та яка певною мірою могла стосуватись головного лісничого та лісового господарства Львівщини. Ключові слова у попередньому реченні «висловив у присутності особи», що як виявилось згодом здійснювала відеозапис».

Звідки взялась ця особа?

Чи було відомо, активісту Майбороді, ким є ця особа?

Чи повідомляла особа, ким вона є?

Чи повідомляла особа, що в певний момент почала здійснювати відеофіксацію громадського активіста?

Чи міг знати Майборода, що його слова будуть поширені без його згоди та використані, саме в такому контексті в кінофільмі та ще й з такою назвою?

Ось, як це було насправді :

Під час перебування активіста Майбороди у Славську, який був запрошений місцевою громадою для надання консультацій з приводу діяльності Славського лісового господарства, один з місцевих активістів запросив для фото фіксації порушень виявлених Майбородою, відпочиваючого у місті чоловіка, який мав при собі фотокамеру. Дана особа, без згоди на це Майбороди, окрім того, що її просили зафіксувати на фото(автівки, які вивозять з лісу деревину), зафіксувала на відеокамеру, ще дещо, а саме: особисті думки, субєктивні міркування та припущення Майбороди, щодо посадових осіб, які  на його думку можуть мати відношення до певних порушень екологічного законодавства на території Львівської області.

Самі події, про які згадує Віталій Майборода, відбувались в кінці жовтня 2015 року. Фільм у якому автор використовує вислови громадського активіста, «Українські гниди в Карпатських лісах» зявився в мережі інтернет в квітні 2016 року. Зі слів громадського активіста йому, зателефонував хтось зі знайомих (можливо Ілля Сирко) повідомивши, що хтось розмістив та розповсюджує в мережі інтернет, фільм з його участю та зауважив, що цей фільм має гарну назву і дуже стрімко зростає кількість його переглядів. На  час першого ознайомлення громадського активіста з вищезгаданим фільмом, кількість переглядів досягла десяти тисяч.

Тобто, ще до того як «новонароджене дитя», а саме фільм під назвою «Українські гниди в Карпатських лісах», Майборода побачив вперше, його  вже тисячі разів поширювали різні люди і на той час подивились біля 10 000 осіб.

Хто ж тоді розмістив цей фільм в інтернеті, якщо Майборода не розміщував?

Хто ж тоді розповсюджував неправдиву(на думку позивачів) інформацію, якщо Майборода не розповсюджував?

Хм. А при чому тоді тут Майборода?

Чому ж тоді, позов не до автора фільму «Українські гниди в Карпатських лісах», який його «режисерував» – «різав-клеїв», «синхронізував звук(голос)?»

І знову напрошується запитання.  А що, слова  «Українські гниди» нікого не ображають? Чи може позивачі не «доганяють» про кого це сказано «Українські гниди»? Хіба автор, це не про Вас сказав?

Я вже хотів завершувати опис, але після перегляду вищезгаданого фільму, який розміщено на каналі ютюб  https://youtu.be/2phKUtWTcqM,  вирішив поділитися з Вами, ще декількома коментарями, які розміщені під фільмом :

Виктор Хобот 11 місяців тому Дейнеку суку на геляку и его пи****ску.

Expresscourier 2 роки тому На шибеницю ту дейнеку разом з його прихвостнями а майно конфіскувати і всі кошти потратити на засадку лісів. Горіти вам всім в пеклі гниди ви ненажерливі.

Сергей Нерпа н 1 рік тому Дейнеку расстрелять нахуй.

Живой Мегалодон 2 роки тому блять!!! Шановні гуцули!!! Чому ви не повистрелюєте усю цю кримінальну пиздоту??? Боїтеся їх??? Ну так лишайтеся без лісу і не пиздіть що в вас ліс крадуть.

Катерина Куцір 1 рік тому Відстрілювати злодюг–скотів треба.

Igorek Us 1 рік тому Сука підераси…на смереці вішати падлюк.

Sunrise Unt 1 рік тому Прийде час і цих підарів знищуть без суду та слідства

Дуже перепрошую, але це слова авторів. І після цього, у мене знову ж виникає запитання.

А на такі висловлювання, позивачі не ображаються?

Тут же прямі погрози вбивством. Хіба не треба заявити про злочинні наміри цих осіб особливо там де «Дейнеку расстрелять нахуй»

Аааа. Ну як же. Це ж не Майборода сказав?

Якщо впродовж місяця захисники позивачів чи позивачі самі не заявлять про порушення певних прав на підставі цих публічних  можливих образ, принижень та погроз в правоохоронні органи чи суд, залишаю за собою право повідомити про вищевказане особисто.

За таких обставин, чекаємо на екранах та інтернет сторінках новий захоплюючий фільм «Українські гниди у Львівських судах”? та “Полювання на громадськського активіста Майбороду”

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment