Відкритий лист керівнику К-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області.

Доброго дня! Дорогий, шановний баготооспівуваний устами громадян  в особі новопризначеного керівника, К-Бузький ВП ГУ НП у Львівській області та організована  група осіб на чолі з начальником слідчого відділу (що прикриваються робою у правоохоронному органі), які впродовж останніх років під керівництвом “папєредніка” вчиняють протиправні дії направлені на укривання злочинів, обмеження прав громадян, грубо порушучи при цьому норми міжнародного права та Конституцію України.

З перших днів роботи новопризначеного начальника поліції району у відділку почались “рехформи”. Громада К-Бузького району побачила шалену різницю у роботі  колишнього начальника ВП та теперішнього.

В природі правознавства, а саме у кримінальному праві існує така собі невідворотність покарання за вчинені злочини. Укрити, приховати злочин, відтягнути час реєстрації злочину, розглянути злочин як звернення громадянина чи як скаргу, це примітивний спосіб, одноклітинного організму хоч якось реагувати на зовнішні подразники у вигляді повідомлень про злочини  у відповідності до ст.214 КПК України? Згодом реакція цього організму може перерости у рефлекс і закріпитись на певному рівні, якщо є до чого кріпитись (не у всіх є)?

Так от. Рефлексу захистити порушені права громадян К-Бузького району у керівників К-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області “не є”? А можливо від тепер буде?

Щодо мого повідомлення про злочини, які були подані у відділ ВБ ГУ НП України та  громадську приймальню президента України, та згодом потрапили до  К-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області. Тепер я вірю – чудеса бувають. Любязно надаю час до 21.03.18 року, новоспеченому керівнику ВП  для  виправлення помилки допущеної ним при виконанні своїх службових повноважень. Буду дуже засмучений у випадку отримання відомостей, які будуть свідчити про причетність його до організованої групи осіб, що приховують злочини  в К-Бузькому районі.

Отже, у звязку з відрядженням мене у м.Київ, з 12.03.2018 по 19.03.2018, я не зможу бути допитаний,  по вищевказаних матеріалах які надійшли з ГУ НП України. Відомості про вищевказані злочини на сьогодні не включені до ЄРДР. Слідчими К-Бузького ВП та особою яка наказала не вносити відомості в реєcтр,  порушено норми КПК, про що найближчим часом буде заявлено. Оскільки  відповідно до ч.3 ст.214 КПК”  Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається і тягне за собою відповідальність, встановлену законом”.

З цього приводу наполегливо прошу:  дотримуватись чинного законодавства України, не перевищувати своїх службових повноважень  та виконувати Конституцію України.

При цьому прошу, уважно проаналізувати:

  1. з якого приводу на підставі чого, мене запрошують у  К-Бузький ВП ГУ НП у Львівській області?
  2. яка процесуальна дія вчиняється при цьому запрошенні?

Орім цього повідомляю, що  жодних заяв та повідомлень у відповідності до ЗУ ” Про звернення громадян” я не писав.

 

Палас В.Г.

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment