Я прокурорське хамло Петльований?

Приблизно, таке враження у мене склалося про прокурора  Львівської місцевої прокуратури № 2, Львівської області Петльованого. Спочатку вищезгаданий прокурор Львівської місцевої прокуратури № 2, ніби то нічим не відрізнявся від інших присутніх у цій прокуратурі службовців. Хоча в цей день 18.03.2019 року, молодий хлопчина, виконував обовязки чергового прокурора. Не вірю, що саме це, зіграло з Дмитром Івановичем злий жарт але його поведінка дійсно, як мінімум була дивною і можливо навіть неадекватною.

Чому ж так? Чому ж перших рядків статті, автор, людина з вищою юридичною освітою, по факту з двома вищими освітами (друга педагогічна) дозволяє собі таке писати? Він же виходець з сільської інтелігенції, так завжди говорила мені, моя мати (вчитель школи майже з сорокарічним стажем, ветеран праці, почесний донор України за сумісництвом найкраща мати у світі).

А було все якось так. Маючи певні знання з застосування кримінально-процесуального законодавства, попередньо  підготувавшись, я надрукував заяву про злочин і 18.03.2019 року, приніс її до правоохоронного органу (прокуратура), як цього вимагає Закон. Відповідно до діючого кримінально-процесуального законодавства (ст.214 КПК):  «Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний …». Так і мало би бути згідно норм законодавства.

А як відбулось? Все дуже просто. 17: 40, закінчення робочого дня прокуратури,  двері № 15, чергового прокурора Петльованого Дмитра Івановича – зачинені. Після ряду профілактичних дій вчинених мною в приміщенні Львівської місцевої прокуратури № 2, його відшукали. Побачивши недовольну, як її ?Ну цю? Ну схожу на лице? О, згадав – фізіономію, прокурора я одразу все зрозумів. Але ж, я памятаю, що належу до сільської інтелігенції і тому зробив вигляд що не зауважив цього. Слухаю Вас – пробурмотів прокурор сідаючи у крісло?

Витягнувши повідомлення про злочин з канцелярського файла, я віддав його в руки чергового прокурора. Останній, почав вертіти,  по декілька разів  перелистувати та передивлятись заяву і запитав: «Що це»? Як на мене дуже гарне запитання прокурора –заявнику. Це повідомлення про злочин – відповів я.

Чому не звернулись в поліцію? Друге гарне запитання прокурора? І на це запитання, мотивовано з поданням правової позиції з даного приводу, я відповів прокурору.

Чому  на такому бланку, а не проста заява? Третє гарне запитання від прокурора. І це запитання, теж не залишилось без мотивованої  відповіді.

Флешку маєте, де Ви це друкували? Четверте гарне запитання прокурора. Якщо з читачів є хтось, хто має спеціальну освіту, той мене зрозуміє.

Жодне з цих питань не стосується і не має відношення до прийняття та реєстрації заяви, оскільки такого законодавець не вимагає. Тому, я змушений був розяснити прокурору норми чинного кримінально – процесуального законодавства України в частині реєстрації злочину. Згідно додатку №2 до порядку проведення тестування для заняття посади прокурора місцевої прокуратури  Петльований Дмитро Іванович  за результатами тестування на знання законодавчої бази (професійний тест) показав досить таки низький результат і від цього,  можливо прокурор злився ще більше. Та і у іншому провал:

  • Час протягнути до закінчення робочого дня –не вдалось
  • «Відшити» клієнта – не вдалось
  • Переконати – не вдалось
  • «Загрузити» – не вдалось

Кругом один облом. Ну от тоді, прокурор вирішив  нахамити, накричати та налякати мене. Дмитро Іванович, не усвідомлював чи в цей момент, не міг цього зробити фізично або ж фізіологічно, а саме те, що в моїх очах він виглядав як хамло, фуйло і бидло?

Після такого хамства з боку Петльованого, я попросив його представити, документ, що підтверджує його повноваження, бо чесно кажучи після такої поведінки він був більше схожий на неврівноваженого бовдура ніж на прокурора. «Нічого показувати не буду» – гиркнув службовець.

В середині у мені кипіло. Те, що кипіло так і хотіло сказати: – «Чуєш, ти гівнюку Заліщинський, бидло ти не обтесане», як ти потрапив в прокуратуру? Скільки і кому ти заплатив за місце? То, так тебе виховала мати? Хто приймав у тебе екзамен з «прокурорського нагляду»?

Невже, за це все, ти розрахувався Заліщицькими помідорами?

Як інтелігентна людина, я звісно тримав себе в руках, хоча помітно нервував. Ситуація почала виходити з під контролю і я змушений був про цей конфлікт повідомити керівнику прокуратури.

Хочу зауважити, що «строптивий прокурор» після короткої розмови з керівником прокуратури, зробив все, що, до того не хотів робити.

Прийшовши додому і перевірши  декларацію цього прокурора за 2018 рік, я зрозумів,  що можливо бабло і майно, дає йому підстави так себе поводити? А, що дуже цікаво,  можливо стрімке збагачення цього прокурора, прямо передбачене роботою в прокуратурі? Прошу переглянути шановні колеги цю декларацію :

 1.   ТИП ДЕКЛАРАЦІЇ ТА ЗВІТНИЙ ПЕРІОД

2018

2.1.   ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ

 ПЕТЛЬОВАНИЙ
 ДМИТРО
 ІВАНОВИЧ

Зареєстроване місце проживання:
 Україна

 Товсте / Заліщицький район / Тернопільська область / Україна

Місце фактичного проживання або поштова адреса, на яку Національне агентство з питань запобігання корупції може надсилати кореспонденцію суб’єкту декларування:
 Україна

 Львів / Львівська область / Україна

Місце роботи:
Львівська місцева прокуратура №2 Львівської області
прокурор Львівської місцевої прокуратури №2
Категорія посади (заповніть, якщо це вас стосується):
 [Не застосовується]
 [Не застосовується]
Генеральний прокурор України, його перший заступник або заступник, прокурор
Ні

2.2.  ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ’Ї СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ

Зв’язок із суб’єктом декларування Прізвище, ім’я, по батькові Громадянство Податковий номер
дружина Прізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна

Україна [Конфіденційна інформація]
син Прізвище: ПетльованийІм’я: ІванПо батькові: Дмитрович

Україна [Конфіденційна інформація]

3.   ОБ’ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ

Загальна інформація Місцезнаходження Вартість на дату набуття Вартість за останньою оцінкою Інформація щодо прав на об’єкт
Вид об’єкта:Земельна ділянка Дата набуття права:10.01.2015 Загальна площа (м2):10600 Кадастровий номер:

Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

 Населений пункт:Товсте / Заліщицький район / Тернопільська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: ВласністьВідсоток, %: 100Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ
Вид об’єкта:Квартира Дата набуття права:01.09.2009 Загальна площа (м2):84,60 Реєстраційний номер:

Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ

Країна:Україна Поштовий індекс:

 Населений пункт:Львів / Львівська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не застосовується] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: Безоплатне користуванняВласник: Громадянин УкраїниПрізвище: ПетльованаІм’я: ГалинаПо батькові: Дмитрівна

Вид об’єкта:Квартира Дата набуття права:01.09.2013 Загальна площа (м2):84,60 Реєстраційний номер:

Декларує:дружинаПрізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна

Країна:Україна Поштовий індекс:

 Населений пункт:Львів / Львівська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: Безоплатне користуванняВласник: Громадянин УкраїниПрізвище: ПетльованаІм’я: ГалинаПо батькові: Дмитрівна

Вид об’єкта:Квартира Дата набуття права:10.04.2015 Загальна площа (м2):84,60 Реєстраційний номер:

Декларує:синПрізвище: ПетльованийІм’я: ІванПо батькові: Дмитрович

Країна:Україна Поштовий індекс:

 Населений пункт:Львів / Львівська область / Україна Адреса:

[Не відомо] [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняВідсоток, %: [Не застосовується]Інший тип: Безоплатне користуванняВласник: Громадянин УкраїниПрізвище: ПетльованаІм’я: ГалинаПо батькові: Дмитрівна

6.   ЦІННЕ РУХОМЕ МАЙНО – ТРАНСПОРТНІ ЗАСОБИ

Загальна інформація Характеристика Вартість на дату набуття у власність, володіння чи користування Інформація щодо прав на майно
Вид об’єкта:Автомобіль вантажний Дата набуття права:22.02.2012 Ідентифікаційний номер:

 Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ

Марка:DAF Модель:85 CF 430 Рік випуску:2006  [Не відомо] Тип права: ВласністьПрізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ
Вид об’єкта:Автомобіль легковий Дата набуття права:01.04.2016 Ідентифікаційний номер:

 Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ

Марка:VOLKSWAGEN Модель:TOUAREG 3.0 D Рік випуску:2009  [Не відомо] Тип права: Інше право користуванняІнший тип: Право безоплатного корисутванняВласник: Громадянин УкраїниПрізвище: ПетльованийІм’я: ІванПо батькові: Омелянович

11.   ДОХОДИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОДАРУНКИ

Джерело доходу Вид доходу Розмір (вартість) Інформація щодо права власності
Джерело доходу:Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: Прокуратура Львівської областіКод в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 02910031 Декларує:Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ Заробітна плата отримана за основним місцем роботи 344935 Тип права: ВласністьПрізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ
Джерело доходу:Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: Галицький відділ соціального захисту управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської радиКод в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: [Не відомо] Декларує:дружинаПрізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна Інше: Грошова допомога при народженні дитини 3440 Тип права: ВласністьВласник: дружинаПрізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна
Джерело доходу:Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: АТ КБ “ПриватБанк”Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: [Не відомо] Декларує:Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ Проценти 104 Тип права: ВласністьПрізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ
Джерело доходу:Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: АТ КБ “ПриватБанк”Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: [Не відомо] Декларує:дружинаПрізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна Проценти 111 Тип права: ВласністьВласник: дружинаПрізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна
Джерело доходу:Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: АТ КБ “Приватбанк”Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: [Не відомо] Декларує:Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ Інше: Кредитна банківська карта 55487 Тип права: ВласністьПрізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ
Джерело доходу:Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: АТ КБ “Приватбанк”Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: [Не відомо] Декларує:Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ Інше: БОНУС-ПЛЮС 129 Тип права: ВласністьПрізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ
Джерело доходу:Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: АТ КБ “Приватбанк”Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: [Не відомо] Декларує:дружинаПрізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна Інше: БОНУС-ПЛЮС 31 Тип права: ВласністьВласник: дружинаПрізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна

12.   ГРОШОВІ АКТИВИ

Установа, в якій відкриті такі рахунки або до якої зроблені відповідні внески Вид активу Розмір активу Інформація щодо права на об’єкт
[Не застосовується] Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ

Готівкові кошти 5000Валюта:USD Тип права: Спільна власністьВідсоток, %: 50Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ

Тип права: Спільна власністьВідсоток, %: 50Власник: дружинаПрізвище: ПетльованаІм’я: ЮліяПо батькові: Борисівна

Юридична особа, зареєстрована в Україні Найменування: АТ КБ ПриватбанкКод в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: [Не відомо] Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ

Кошти, розміщені на банківських рахунках 2090Валюта:UAH Тип права: ВласністьПрізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ

13.   ФІНАНСОВІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Загальна інформація Особа, на користь якої виникло зобов’язання Розмір Інформація щодо поручителів та майнового забезпечення
Вид зобов’язання:Розмір сплачених коштів в рахунок основної суми позики (кредиту) Дата виникнення:31.12.2018 Декларує:Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ПАТ КБ “ПриватБанк”Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань:[Не відомо] Розмір:55487Валюта:UAH
Вид зобов’язання:Розмір сплачених коштів в рахунок процентів за позикою (кредитом) Дата виникнення:31.12.2018 Декларує:Прізвище: ПЕТЛЬОВАНИЙІм’я: ДМИТРОПо батькові: ІВАНОВИЧ Юридична особа, зареєстрована в УкраїніНайменування: ПАТ КБ “ПриватБанк”Код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань:[Не відомо] Розмір:333Валюта:UAH

Доречі, досить таки недавно, мій колега Олександр Сергійович, розповідав мені про те, що в Львівській місцевій прокуратурі № 2, Львівської області, працює декілька не чистих на руку  прокурорів. А чи не той, це прокурор? Якось при нагоді  треба буде, всю цю прокуратуру перевірити на предмет корупційної складової. Щось, вже дуже буро ведуть себе деякі з них… Окрім цього в природі існує:

ФОП ПЕТЛЬОВАНИЙ ДМИТРО ІВАНОВИЧ

цікаво а чи випадково не повязані будь чим іншим, ці  два Івановичі,?

До зустрічі мої дорогі, шановані та поважні поміж між собою, порушники чинного законодавства України – прокурори. Ви ж, в курсі про невідворотність кримінального покарання? Так?

Ну, таке воно життя.

Десь,  Ви когось того…

А колись і хтось Вас того…

 

 

Опубліковано в Переглядів: