ЯК ЧИНОВНИКИ ДРОГОБИЧЧИНИ САБОТУЮТЬ ДОРУЧЕННЯ ГОЛОВИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОДА?

Продовжуємо тему, яка оприлюднена у попередній публікації «Корупції у Дрогобичі та Львові немає???», про те, як директор приватного підприємства «Постінтур» Солян М.І. обстоює державні інтереси, а «державні мужі»- виглядає,  обстоюють власні.

08.02.2017 року голова Львівської обласної адміністрації Синютка О. затвердив протокол доручень за результатами особистого прийому громадян головою облдержадміністрації. Текст навожу дослівно:

«1. п.В.Шутко- забезпечити належний розгляд та вирішення питань щодо реалізації інвестиційної програми в об’єкт незавершеного будівництва адміністративної будівлі районного фінвідділу та КРУ у м.Дрогобич, порушених гр.Солян М.І. Про результати розгляду повідомити облдержадміністрацію. Термін: до 01.03.2017 року».

Ну і, що було зроблено головою Дрогобицької райдержадміністрації п.Шутко В. на виконання доручення керівника області? Чи був забезпечений належний розгляд? Чи забезпечено належне вирішення питання,  щодо реалізації інвестиційної програми в об’єкт незавершеного будівництва адміністративної будівлі              (державне майно, власником якого є ЛОДА)?  Хто і коли  повідомив про результати розгляду цього питання облдержадміністрацію? Хто тримав на контролі в облдержадміністрації виконання цього доручення? Наслідки  контролю з боку п.Синютки О.М. за виконанням доручення?

Читаємо лист директора ПП «Постінтур» Соляна М.І. , скерованого на адресу  голови ОДА Синютки О.:

« На виконання вашого протоколу доручення від  8 лютого 2017 року за № 17/0/7-17 головою Дрогобицької районної адміністрації п.Шутко В.  27 лютого 2017 року була проведена нарада по питанню інвестицій у недобудову «Адмінбудівлі райфінвідділу та КРУ».

Під час проведення наради мені стало відомо, що голова Дрогобицької райдержадміністрації Шутко В.А. та перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Скоропад В. не мають ніяких документів. Тому по суті не можуть вирішити питання про інвестування коштів в недобудову «Адмінбудівлі  райфінвідділу та КРУ».

Вони зобов’язали мене в письмовій формі викласти хронологію початку фінансування будівництва та укладання інвестиційного договору в недобудову і пояснили, що після вивчення цих документів, ми повернемось до розгляду даного питання.

На виконання домовленості  мною 28.02.2017 року(на другий день після згаданої наради-примітка автора) всі документи особисто було передано першому заступнику голови Дрогобицької райдержадміністрації Скоропаду В.

До даного часу обіцяна нарада з моєю участю не проведена( лист датований 23.03.2017 року).

Відповіді по виконанню протоколу доручення від 8 лютого 2017 року за № 17/0/7-17 головою Дрогобицької районної адміністрації п.Шутко В. мені не надано.

03.03.2017 року у Львівській облдержадміністрації вручено копію листа від 28.02.2017 року, направлену в Вашу адресу, як належну відповідь по виконанню доручення від 8 лютого 2017 року за № 17/0/7-17.

Ознайомившись із відповіддю, направлену у Вашу адресу рахую її безпідставною і такою, що не відповідає дійсності, та з ціллю заведення Вас в оману». Далі у листі  Солян М.І. обгрунтував безпідставність та не відповідність дійсності,  викладених у листі Дрогобицької райдержадміністрації фактів фактичним обставинам справи.

Впало в очі те, що згадана нарада проводилась за день до закінчення строку виконання доручення голови ЛОДА. А як могли проводити нараду районні зверхники не маючи жодних документів? Це просто дитячий садок, а не районна державна адміністрація? А що робили для виконання доручення голови ЛОДА згадані чиновники( Шутко В. і  Скоропад В.) впродовж 08.02.2017р. – 27.02.2017р.), якщо не мали жодних документів по цьому питанню?  Вони, знаючи, що жодних документів не мають , навмисно проводили цю нараду, щоб її не провести? Це змахує на  саботаж (прихований) виконання доручення губернатора області?

Як на мене, аналіз цих документів засвідчує, що чиновники районного масштабу  не захотіли  публічного обговорення доручення Синютки О.М.  Дивує те, що вони «не мають» документів по цьому питанню? Як це так, державні чиновники не володіють питаннями, щодо державного майна?  А як із власним майном? Все в порядку? Документи всі в наявності? Чому до державного майна таке недбальське ставлення?  Чому не повернулись до цього питання, як було домовлено? Чому  повторно не провели нараду за участі Соляна М.І.? Чому не надали письмової відповіді по суті виконання доручення губернатора? Чому таємно, не провівши «належного розгляду», як вказано у дорученні  голови ОДА, скерували відповідь до губернатора? Чи це не є свідченням корупції( особиста зацікавленість у тому, щоб публічно не розглядати це питання)? Так і хочеться запитатись у  панів з Дрогобича- «хто поклав око»  на цю недобудову? А може губернатор наклав «вето»? Зразу виникає запитанняі до голови ОДА- чому не вирішене до цього часу  Ваше доручення? Термін минув ще 01.03.2017 року!!! Чи Вас теж не цікавить це питання?

Скільки разів до Вас , пане голово, потрібно попасти на прийом, щоб остаточно вирішити питання про долю державної недобудови?

 

Продовження цієї теми читайте у наступних публікаціях.

 

Журналіст ІА «Журналісти проти корупції»

О.Жуков

27.04.2018р.

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment