ЯК ЛЬВІВСЬКА ОДА «ТОВЧЕ ВОДУ» В ДРОГОБИЦЬКІЙ СТУПІ?

Продовжуючи аналіз документів, наданих директором ПП «Постінтур» Соляним М.І.,  щодо бюрократично-корупційної ситуації навколо незавершеного будівництва в м.Дрогобичі будівлі «Адмінбудинку райфінвідділу та КРУ» звернув увагу на протоколи доручень Голови Львівської ОДА з цього питання.

Протоколом № 17/0/7-17 від 08.02.2017 року  за наслідком особистого прийому громадян головою облдержадміністрації було дано наступне доручення:

«п.Шутко – забезпечити належний розгляд та вирішення питань, щодо реалізації інвестиційної програми в об’єкт незавершеного будівництва адміністративної будівлі районного фінвідділу та КРУ у м.Дрогобичі, порушених у зверненні гр.Солян М.І.. Про результати розгляду повідомити облдержадміністрацію. Термін: до 01.03.2017р.».

Другим протоколом  за результатами особистого прийому громадян головою облдержадміністрації № 43/0/7-17 від 23.03.2017р. дано наступне доручення:

«7. П.В.Шутку- забезпечити проведення зустрічі з гр.Солян М.І.(контактний телефон: 067…..), розгляд та вирішення питань щодо реалізації інвестиційної програми в об’єкт незавершеного будівництва адміністративної будівлі районного фінвідділу та КРУ у м.Дрогобич. Про результати розгляду повідомити облдержадміністрацію. Термін: до 19.04.2017р.».

Чи виконані вказані доручення голови Львівської ОДА? Ні, на жаль , не виконані!Чому?Хто за це відповів? Хто був притягнутий до відповідальності? Чи кругова порука? Мабуть , відповідь проста і очевидна.  Як може виконати доручення голови ОДА посадова особа, яка зневажає голову облдержадміністрації і відверто заявляє про це  скаржнику на прийомі(читай  публікацію на сайті ІА «Журналісти проти корупції від 03.05.2018р. « Куди Шутко В. спровадив Синютку О.М.».

З другого боку виникає запитання, чому голова Львівської ОДА не вживав заходів до п.Шутка В.А. за невиконання його вказівок та доручень? Що це гра на публіку? Щоб у п.Соляна М.І. створити ілюзію бурної діяльності органів державної влади, щодо захисту його інвестицій? Як на мене, складається думка, що це робиться навмисно, безвідповідально, грубо, цинічно по відношенню до підприємця і до самої держави. А, як би себе повели згадані чиновники за умови отримання від вирішення цього питання якихось вигод? Можливо у грошовій формі, чи у іншій? Теж зволікали б і «тягнули гуму»? Чи оперативно вирішили б цю проблему?

Два попередні протоколи це «квіточки», в порівнянні з  реєстраційно-контрольною карткою № 13/8-6821/0/1-17 від 05.05.2017 року Львівської обласної державної адміністрації. Виявляється, щоб створити видимість державного контролю за зверненнями громадян(які не по суті розглядаються роками) запровадили такі картки( щоб апарат ОДА був зайнятий , щоб плодили нікому не потрібні документи, щоб платили зарплату за складання нікому не потрібних папірців, щоб створювали ілюзію державотворення, тощо).

Поясню читачам, що ця картка складена на підставі звернення директора ПП «Постінтур» Соляна М.І. від 05.05.2017 року( текст цього листа навіть не буду повідомляти) , а  сама форма цієї картки заслуговує на увагу(копія додається).

Хочу звернути увагу читачів, як забюрократизована система ОДА? Щоб розглянути одне звернення, заводиться така картка, по якій відслідковується хід розгляду звернення.(Теоретично дуже класно). А практично, що зроблено? Нічого! Папірець! Макулатура!

Читаю цю картку:

Синютка Олег Михайлович 05.05.2017 року наклав резолюцію- «Замлинський Ростислав Теодозійович. Прошу розглянути та врегулювати у встановленому порядку».

Замлинський Ростислав Теодозійович 10.05.2017 року наклав резолюцію- «Филипів Роман Степанович, Кусий Віктор Васильович, Гарматій Ігор Йосипович. Прошу забезпечити виконання резолюції голови ОДА. Попередньо доповісти.».

Виконавці:

Юридичний відділ (Кусий Віктор Васильович) 11.05.2017р.  – стан виконання (інформація відсутня);

Відділ кадрової роботи та нагород (Гарматій Ігор Йосипович) 11.05.2017р.- стан виконання(інформація відсутня);

Департамент економічного розвитку (Филипів Роман Степанович) 10.05.2017р.- стан виконання(інформація відсутня);

Заступник голови облдержадміністрації(Замлинський Ростислав Теодозійович) 05.05.2017р.-створено резолюцію на виконавця.

Голова облдержадміністрації(Синютка Олег Михайлович) 05.05.2017р.- створено резолюцію на виконавця.

Ось така форма контролю за виконанням звернень громадян запроваджена у ЛОДА. Ну і що з того? Чи відчувають громадяни ефект від цієї форми контролю? Чи задоволені вони  станом розгляду їх звернень до державних органів?  Особисто я, не задоволений! А, як інші громадяни? Може вони з захопленням висловлюються про дії чиновників різного рангу і різних державних установ, щодо розгляду їх звернень?  Великі сумніви, щодо цього! Про людей давно забули!!!

Скільки таких карток щорічно складається у ОДА? Скільки зошитів, книжок можна надрукувати, якщо здати ці картки на макулатуру? Мабуть від цього буде більше користі!!!

Одне і те саме питання , з яким директор ПП «Постінтур» роками звертається до різних державних та правоохоронних структур до цього часу не вирішено. А, що з цього приводу може сказати голова облдержадміністрації п.Синютка О.М.? Чому він та його підлеглі не можуть вирішити  питання про вкладені інвестиції у будівництво згаданої будівлі? Скільки часу  будуть «товкти воду» у ступі?

 

Продовження буде.

 

Журналіст ІА «Журналісти проти корупції»

О.С.Жуков

14.05.2018р.

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment