Желдецька обіцянка Синютки  

Що, штовхає політиків, службовців, чиновників та інших «слуг народу» зглянутись на село? Що, я розумію під словом зглянутись?

Наприклад:

  1. приїхати в село.
  2. ініціювати певні розмови, серед громади,
  3. проводити дискусії на різні теми, які на думку «слуг народу» є важливими, актуальними та перспективними.

Саме основне, щоб під час цих зустрічей, громаді, яка зібралась, щось пообіцяти. Не важливо, що саме? Важливо, пообіцяти.

Обіцянку – цяцянку наш народ любить більше усього на світі. Обіцянка солодка як мед. Тому, їжі може  і не бути, а обіцянка мусить мати місце.

Гадаю, що більшість з Вас вгадали? Такі речі можуть відбуватись при наближенні виборів.

Так сталося і цього разу.

24 грудня 2017 року Желдецька сільська рада, К-Бузького району,Львівської області приймає участь у виборах депутатів та голови  до К-Бузької Обєднаної територіальної Громади. Десь,  за два тижні перед виборами, до нас приїхала делегація з представників К-Бузької міської ради. Іііі? Роздали.  Що роздали? Ну, Ви як діти маленькі, обіцянки звісно.

Роздали і поїхали… Так, а що далі…

Громаді Желдецької сільської ради, цього виявилось не достатньо. І громада запрошує до себе, самого головного в області? Хто ж це, в нашій області, самий головний? Прокурор області? Начальник обласної поліції? Голова СБУ у Львівській області?Хм! Хто ж це? Вибачайте, не знав…  Виявляється, що самим головного в області, є голова Львіської Обласної Адміністрації? Таку посаду на даний час, та поки що, займає Синютка О.М.

Ну ось цей день і настав.

Запрошений, прибув у  село Желдець, К-Бузького району, Львівської області (відео):


Окрім дороги були підняті питання:

відсутності поштового відділення зв’язку, якого на території Желдецької сільради не має.

відсутності будь якого відділення банку

газифікації сіл Високо-Федорівка та Верени

Як, виявилось згодом, біля половини присутніх у залі, це були районні чиновники, штатні та позаштатні працівники поліції, прокуратури та СБУ, які приїхали  по зову. По зову совісті?

Та якої, ще там совісті? ЇЇ, ще треба мати… По зову голови К-Бузької РДА. Зов пролунав по всіх службових приміщеннях  РДА . «ЦарЬ батюшка єдєт» – лунало з уст чи не кожного працівника районної адміністрації, а в правоохоронних органах під грифом цілком таємно по коридорах переміщались циркуляри, щодо забезпечення безпеки операції «ЦарЬ батюшка єдєт».

Голова РДА смикнув…Якщо прийде громада Желдеця і почне про свої проблеми говорити – комусь буде непереливки. Чиновник, чітко знав хто цей «комусь». Можливо, тому в правій кишені чиновника присутні зауважили зелений тюбик дуже помічного медичного препарату.   Можливо у зв’язку з побаченим, на зустрічі, районні чиновники, вели себе, як слухняні «першокласники». Вони, слухали і мовчали, мовчали і слухали. Дивитись на це, було «прикольно». Ось відео з цього приводу:

 

Олеже Михайловичу! Ми Вас почули!

Людину можна обдурити один раз – це Ваші слова, сказані перед громадою Желдецької сільради. З часу вашого останнього візиту в нашому рідному селі нічого не змінилось.

Підкажіть будь- ласка! Як, громаді  Желдеця реагувати на ваші обіцянки, оскільки питання:

відсутності поштового відділення зв’язку

відсутності будь якого відділення банку

газифікації сіл Високо-Федорівка та Верени

дитячого майданчика

по сьогодні не вирішені.

Зауважу, ми не чекали чуда! Ми надіялись на виконання даної Вами обіцянки. Питання, звісно не до Вас одного. На зустрічі був присутній і проголошений Вами голова К-Бузької ОТГ, добродій Омелян, з яким, я мав розмову. Розмова була змістовною, конструктивною. Без сумніву добродій Омелян є розумним та освідченим чиновником. Але, пробачте, від цього  в Желдецькій громаді проблем не поменшало.

07.07.2018 року, я вийшов на зустріч очільнику області на перехрестя доріг села Туринки, Жовківського району, Львівської області. Там, прочекавши до вечора, нікого не дочекався. Прикро…

 Мені 46 років. За все своє свідоме життя, вміти тримати слово було моїм принципом.

Що, саме, Вам Олеже Михайловичу завадило дотримати слова? Ось що в мене було на серці, стоячи в ямах на дорозі  Туринка – Батятичі (відео): 

Олеже Михайловичу, навіть після цього у Вас залишаються можливості виправити становище і не слухати в свою адресу такі та інші речі. Громада Желдеця довіряє Вам і вірить, що  у нас і у Вас все буде гаразд – ми в цьому не сумніваємось.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment