Хто порве баян на похоронах К-Бузької ОТГ?

24.12.2018 року відбулись вибори до К-Бузької Обєднаної  Територіальної Громади, Львівської області. Все ніби нічого. Так, як би законно?  Обраний кандидат переміг з великим відривом.

                                          Вибори – вибори, кандидати – «тра-ля-ля»!

Про переможця виборів  та кандидатів , пізніше. Переможців  не судять!?

Сьогодні наберусь сміливості  повідомити громадськості, що ці вибори мали бути  «прецедентні            ( тобто не такі, які відбувались до того). Однак, в силу субєктивних та обєктивних обставин, вибори  набули  певного «законного» статусу!?

В народі кажуть:  «не важливо, хто обирає, важливо, хто рахує».  Так, це ? Чи не так? Про це, знову, не сьогодні.  А що ж сьогодні?

А сьогодні, я бажаю поділитись з поважним читачем  інформацією, по факту фальсифікації виборів до К-Бузької Обєднаної  Територіальної Громади, Львівської області, про що,  існує досудове кримінальне провадження  № 120171400800003929.

Хочу повідомити, що заяву про злочин я подавав в рідний К-Бузький відділ поліції, Львівської області. Однак, чи то недостатній рівень знань законодавства? Чи то, вже установлена практика покривання злочинів керівником слідства та керівником даного відділу поліції в К-Бузькому ВП не бачити злочину – унеможливило внесення  відомостей про злочин до реєстру.

Аналогічну заяву розглянув слідчий Франківського ВП ГУ НП Львівської області у м. Львові і вніс відомості до ЄРДР(Єдиного реєстру досудових розслідувань). То хто ж тоді з цих «двох», вчинив незаконно? К-Бузький відділ поліції, Львівської області чи Франківський ВП ГУ НП Львівської області у м. Львові ?   Згодом я подав клопотання в порядку ст.55-57 КПК України про виклик свідків та просив вчинити інші слідчі дії в рамках цього досудового кримінального провадження, але уже через суд.

 

Ось відео з цього приводу: 

Через деякий час я довідався, що у слідчої не має бажання розслідувати дану справу. Зі Львова по підслідності вона мала потрапити до К-Бузького ВП. Напевно потрапила в добрі руки слідчого Парія, якого ми всі знаємо як знавця  норм  КПК, особливо глибокі пізнання  слідчий  показав при  застосуванні ч.2 ст. 55 КПК України(відео в ютюб). Ну, що ж, якщо це так то скоро «погуляємо» на «похоронах»?

Ось так, шановна громадо, ніби і законно відбулись вибори, а ніби і  ні?   Перспективи такі:

  1. У разі адекватності ,професійності слідчого дана справа буде розслідувана і винні у злочині будуть притягнуті до кримінальної відповідальності, як наслідок вибори можуть бути визнані не дійсними.
  2. У разі пропорційно-протилежного реагування слідчого,  у спосіб не використання розумового потенціалу, через різні причини, одна з яких можлива відсутність такого потенціалу, як наслідок «злочинці»  не будуть притягнуті до відповідальності.

Що «похоронять» першим  :  Кримінальну справу по фальсифікації виборів чи  К-Бузьку ОТГ?                     Далі буде…

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment