ПРОКУРОР І ХАМСТВО, ЗАКОНОМІРНІСТЬ ЧИ ВИПАДКОВІСТЬ?

Довго думав, як розпочати даний допис. Згодом зрозумів із назви заголовку, що, це була б гарна тема для дипломної або ж дисертаційної роботи. Оскільки для таких робіт є певні вимоги, спробую  хоча б деяких з них, дотриматись.

Але, спочатку, прошу переглянути відео на якому, громадянин України, потерпілий по кримінальному досудовому провадженню, прийшов у робочий час  в  Личаківський відділ місцевої прокуратури  № 1, м.Львова, до процесуальних прокурорів(по даній справі їх тільки два) з метою реалізації прав передбачених законодавством.

В робочий час прокурори виконують свої службові повноваження чи не так? Що з цього вийшло і як виконують свої службові повноваження прокурори вищевказаної прокуратури на відео:

                                         А тепер давайте проаналізуємо:

  1. терміни , які вживались( подано нижче)
  2. підстави, «виганяти» громадянина з службового «кабінету»(такого терміну не знайшов),(ст.ст. 161,365 ККУ)
  3. підстави відсутності на робочому місці впродовж тривалого часу(більше з-х годин),(КЗпП + ст.367 ККУ)
  4. відсутність чергового прокурора(ст.ст.161, 367 ККУ)

 

Визначення:

                       Прокуро́р (лат. procurare — «розпоряджатися, піклуватися») — головний законний представник обвинувачення в країнах з системою слідства або в країнах загального права (англ. common law), що прийняли змагальну систему.

                    Хамство (за іменем сина Ноя — Хама) — тип поведінки людини, що відрізняється грубим, нахабним і різким способом спілкування.

                      Прокуратура (від лат. prokyro — піклуюся, забезпечую, попереджую) — державний правоохоронний орган, на який покладено здійснення нагляду за додержанням та правильним застосуванням законів. На прокуратуру в Україні згідно зі ст. 131-1 Конституції України покладаються: підтримання публічного обвинувачення.

                  Службове приміщення – нежитлове приміщення, що належить суб’єкту господарювання на правах власності або користування, в якому розташовується його виконавчий орган (голова правління, директор тощо) або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи законодавства виступають від її імені, та яке має певну поштову адресу, через яку може здійснюватися поштовий зв’язок.

       Криміна́льна спра́ва:

1.сукупність процесуальних дій, що вчиняються компетентними правоохоронними органами у зв’язку зі вчиненням злочину. У цьому випадку під кримінальною справою розуміється кримінальне провадження щодо конкретної особи (підозрюваного, обвинуваченого, підсудного) або щодо конкретного факту (наприклад, знайдення тіла з ознаками насильницької смерті);

2.матеріали цього кримінального провадження. У цьому випадку під кримінальною справою розуміється уся сукупність документів, як правило на паперових носіях, що зібрані на всіх стадіях певного кримінального провадження (як досудового, так і судового).

Підходи до розуміння поняття кримінальної справи різняться залежно від країни. Так, в Україні за старим КПК (до 20.11.2012 р.) визнавався перший підхід, а за новим — другий.

                        Службові обов’язки –сукупність обов’язків державного службовця, визначених цим Законом, правилами внутрішнього службового розпорядку відповідного державного органу, органу влади Автономної Республіки Крим або їх апарату, та його посадових обов’язків.

                          «Промінь світла в темному царстві»- це  прокурор Борис ( прокурор, яка допомагала мені реалізувати  законні права), одна з не багатьох, яка вела себе пристойно, виховано і відповідно, в даному конкретному випадку .

Шкода, що  інші прокурори, своїми діями дискредитують правоохоронний орган і підривають  авторитет прокуратури.

Якщо так піде далі, скоро з прокурором, можливо треба буде спілкуватись  на простому «загальнодоступному»?

На що, ж ти нас штовхаєш , прокуроре?

Ми ж тебе … любимо, по християнськи звісно!

Прокуроре – хіба важко бути просто «людиною», з усіма, людськими, добрими якостями?

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment