Сантиметри по Долинськи.

Земельні спори між сусідами, це найбільша проблема, яку вирішує  система судочинства  України.  Кількість позовів про визнання державних актів на право власності на землю, не дійсними, така велика, що  зачепила  чи не кожну родину в державі. Через непрофесійність осіб, які мають відношення до вирішення «земельних» питань, безкарність за  вчинені цими особами протиправних дій, які вчинялись всупереч законодавству, призвели до масових суперечок між громадянами України. Більшість з цих спорів про розбіжність в сантиметрах.

Один з таких спорів стався в Долинському районі, Івано-Франківської області.  Двоє сусідів, які вже давно живуть поруч, а  їхні земельні  ділянки межують між собою, не змогли дійти згоди і порозуміння.

Вже більше двох років справа знаходиться в Долинському районному суді. Ось відео:

Після перерви слухання  справи було продовжено. Ось відео:

Приблизно через три тижні, перенесене  суддею  слухання  справи було призначене до розгляду. Дане судове засідання відбувалось теж під відеофіксацію, це виглядало так:

Розгляд справи в першій інстанції, дійшов до свого  логічного завершення і всім напевно цікаво, за що ж спорять сусіди?  Дуже пізнавальне відео подаю нижче. Це і є те, за що спорять двоє громадян України, які є комусь добрими батьками, люблячими дідусями і бабусями, суперськими кумами, веселими сватами.

Вмить, всі ці вищеперечислені людські якості, були забуті.

Сантиметри спору перетворились на  метр та стали тим що розєднує сусідів.Ось відео того, що розєднало людей:

Що буде далі, вирішить самий гуманний  у с.віті, Долинський районний суд

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment