ЯК ГРОМАДА ЧЕРВОНОГРАДА, ВЧИЛА ПРОКУРОРА КПК ВИКОНУВАТИ?

Січень 2018 року став переломним в житті громади міста Червонограда. Не байдужі громадяни перестали коритись неправді та попросили про допомогу аби прокурорів Червонограда навчити виконувати норми КПК. Результат не забарився. «Правозахисний десант»,  до складу якого входили два правозахисники та адвокат був підтриманий чисельною  кількістю активістів з Сокаля.

Громаду турбує стан застосування, дотримання Конституції та Законів України  на території  Червонограда, Сокаля  та районів які є наближеними до вказаних міст. Люди не бажали більше миритись з тим, що представники правоохоронних органів  відмовляються виконувати норми законодавства тим самим, укривають злочини у спосіб відмови реєструвати їх до ЄРДР.

Під час даного рейду, було  зясовано, що можливо до покривання злочинів причетний місцевий адвокат.  З даного приводу  було заявлено усне повідомлення про злочин вчинений  вищезгаданим адвокатом. Ось як це виглядало на відео:

Як видно з відео жодних проблем до цього часу не виникало.  Що ж було після  того, як прокурор повернувся.

Прокурор  відмовився виконувати норми КПК  ось як це було:

Логічним, наступним кроком було заявити про злочин даного прокурора,що я і зробив. 

Це виглядало так:

Заступник керівника прокуратури, прийняв у мене повідомлення про злочин вчинений черговим прокурором  і підтвердив позицію прокуратури, щодо  відмови виконувати норми КПК, а саме ч.2 ст 55 КПК.

Дивно!  Прокурори  свідомо,у звязку із вказівкою керівника  чи через незнання законодавства відмовляються  дотримуватись Законів та Конституції України.

 

                        Громадяни !Не дайте знищити Україну, навчіть прокурорів виконувати Закон.

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment