ЯК ПОТРАПИТИ НА ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ДО КЕРІВНИКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ ?

      Десь приблизно два роки мені доводилось досліджувати, чи працює  вільний вхід/допуск громадянина(людини) до  влади, тобто до, приміщень де у чиновника знаходиться робоче місце.            Перелік  органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, поліції, прокуратури, суду, НАБУ та інших владних структур, які за законом зобовязані забезпечувати дотримання та реалізацію громадянських прав, не є вичерпний.

За ці два роки я багато побачив, зрозумів і зафіксував. Мої дані вибірково стосуються обєктів по території , сіл, районів, районів у містах, міст обласного підпорядкування, та міст, що є адміністративними центрами областей України.

Ось настав час відрядження до столиці.  Місто Київ, січень 2018 року ,приміщення МВД/національної поліції України.

Спочатку, я не зрозумів, що це за людина переді мною, згодом після аналізу я припустив, це «агентура»…

В цей день їх було два. Якось насичено дуже. Але розуміючи те ,що система себе захищає, я вже не дивувався і вирішив все фіксувати. Ось припускаю, що  «агентура ліпить горбатого»  і видає це в такий спосіб :

В принципі історія про злочини поліції, це не новина. Однак, як так, що людина повідомляє про злочин поліції, сидить і чекає , реакції ? Я надіюсь, що діяльність  Васі Лукіча,  знайде належну оцінку в компетентних структурах, а зі слів людей  організована злочинна організація –поліція , буде працювати по іншому.

Згодом мене запросили на особистий прийом до працівника ВВБ, де я повідомив про те, що відбувається у Львівській області та окремих районах області з дотриманням Конституції та законів України.

      Чи змінилась ситуація після цього візиту і чи взагалі працівник ВВБ вміє виконувати свої обовязки перед  державою перевіримо згодом.  Я знаю одне, «перевертнів у пагонах» в правоохоронних органах, бути не повинно.  І тому шановні керівники та заступники, покайтеся перед людьми напишіть рапорт  і щасливо йдіть.

Закон один для всіх.

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment