Як Самбірський міськрайсуд законодавства дотримується?

Доля розпорядилась так, що під час правозахисної роботи, яку наша невеличка група виконувала у місті Самборі, нам прийшлось побувати в Самбірському міськрайсуді. Частина групи пішла ознайомлюватись з матеріалами кримінального провадження, шукаючи місце в коридорах з розеткою, щоб підключити «ноутбук», а я ознайомився з роботою суду в частині дотримання законодавства.

  1. На початок роботи суду не всі помічники суддів вивісили розклад судових засідань.
  2. Деякі судді, дозволяють собі слухати справи у своїх службових кабінетах.(Тобто не у спеціально відведених і спеціально обладнаних приміщеннях)
  3. Одна із суддів приступила до роботи, а на дошці оголошень, ще була подана інформація про  перебування нею у відпустці.

Всі ці непорозуміння при детальному опрацюванні могли б мати дуже негативні наслідки кримінально караного характеру. Однак  після спілкування з розумним представником апарату суду, на  деякі непорозуміння я поглянув під іншим кутом.

Ось, як ці непорозуміння, недопрацювання чи то порушення, пояснює заступник  керівника апарату суду:

https://youtu.be/XjbJ20kyVl8

Після розмови, вже керівник апарату суду, любязно  надала мені можливості ознайомитись з технічними можливостями суду, щодо забезпечення прав сторін судового процесу на відеоконференцію та відеотрансляцію судового процесу.

Приміщення суду доглянуті.  В загальному даний суд має господаря і це видно неозброєним оком.

Після ознайомлення з матеріалами  справи, мої колеги приєднались до мене і повідомили мені про наступні  кроки,  які ми повинні були зробити.

Самбірський міськрайсуд, судді які тут працюють і  інформація про те,  як проводиться  судочинство в даному суді заслуговує на більшу увагу читачів і тому,  наш візит  не буде останнім.

Що, насправді відбувається в тихому, спокійному Самбірському міськрайсуді, читайте в наступних  публікаціях.

 

 

 

 

Опубліковано в Переглядів:

Leave a Comment